Kızlar soruyorda kişilik analizi yapar mısınız?

kişileri tanıyın tanımayın sorduğu sorular ve verdiği cevaplarla aklınızda üyelerin kişiliği ya da nasıl birisi olduğu konusunda bir fikir oluşuyo mu?

0|0
27|46

En İyi Erkek Görüşü

• Bana yönelik çok yapılır, hepside benim onlara sunduğum kadarı ile bu analizi yapar ve hatalı olur.

Ben cahillerle eğlenir, alimlerle oynarım.

1|1
    2|1

Erkekler Ne Diyor 45

• ee illaki bazı soruların cevaplarını okurken kimin yazmış olduğuda önem kazanıyor...

1|0
    0|0
  • Eğer samimilerse oluşuyor. Övünmek için söylemiyorum ama insanları iyi tanıdığıma inanıyorum.

1|0
    0|0
  • hoşuma giden cevapları veren insanlarla konuşmak eğlenceli olurdu, insanların yazdıklarından düşündüklerini düşündüklerindende kişiliklerini çıkarmak mümkün az önce bir sorum kaldırıldı birisi demiş ki çok seviyesiz mişim insanları rencide ediyor muşum

1|0
    0|0
  • Cevapları hoşuma giden kişilerin analizini bir nebze de olsa mutlaka yapmışımdır kendimce. İster istemez takibimde oluyorlar ve sitede yansıttıkları kadarıyla düşünce tarzları, kişilikleri hakkında bilgi sahibi oluyorum.

1|0
    0|0
  • Var herkes hakkında bir fikrim. Çoğunluğu kafayı yormaya değmez. İmla, belli turnusol soruları filan hep ip ucu verir. Ilgimi ceken olursa (nadir) önce bir takip ederim. Stalker kelimesi beni tanımlamak için bulunmuş.

2|0
    0|0
  • Ben yapıyorum,

1|0
    0|0
  • Cevaplarını okuduklarım hakkında oluşuyor tabii ki ve yanlış çıkmıyor. "Sanalı ciddiye almam, burada kendimi yansıtmam, kafa dağıtırım" diyenlerin bile nasıl birisi olduğu anlaşılır. Espri tarzlarından, neleri "eğlence" gördüklerinden bile anlaşılır. Zor bir şey değil

1|0
    0|0
  • benim gördüğüm kadarıyla erkekler bir yarış içinde :) kızlarsa kendi hallerinde...(yada öyle gözüküyorlar) yazdıkları cevap ve sorulara bakarak kişilik analizi yapmak zor olabilir ama gerçekten kendini çok belli eden tiplerde yok değil yani..

1|0
    0|0
  • Olusmuyor cunku burda gordugunle gercek hayattaki kisilikleri tamamen farkli. Sen sen ol burda yazdiklarinla birisinin karakteriyle ortusturme;)

1|0
    0|0
  • Hayır yapmıyorum, daha önemli işlerim var.

1|0
    0|1
  • burdaki kişiler genelde ayrılmış, yanlız kalmış

ve bir umut aramak için bu siteye girmiş

ardından burda konuşarak daha ciddi sorunları görerek

kendi derdini unutmuş

kişilerle ilgili yorumuma gelince

herkez yanlız ve dertli

2|1
    0|1
  • neden burda oldugumu sorgulatacak cevaplar ve soruları gördüğümde şaşırdım. nickleri aklımda tutamıyorum tek tek söyleyecek bir şey bu nedenle yok fakat ciddi bir kişilk bozukluğu yaşayn genç toplumumuz oluşmuş :)

1|0
    0|0
  • Bak ben kendi analizimi hep abazan adam olarak çıkartıyorum yazdıklarımı okuyunca Acababenmi analiz edemiyorum aaman tanrııım ne olur öyle olsun :9

1|0
    0|0
  • Aynasi istir kisinin lafa bakilmaz bence

1|1
    0|0
    • kardeşim yazmış yorumu bu en iyiy cevap olmalı bence ...eğer seçmezsen kişiliğinden endişe edecem:D

• bazen doğru çıkar bazen yanlış, iki ucu boklu değnek.

"ben burdayım, ben buyum" diye bariz belli edenler vardır, zaten onlar hakkında düşünmeye bile gerek yok. ama geri kanları iyice samimi olmadan, tanımadan bilemezsin.

1|1
    0|0
  • kim ne cevap veriyor bakmıyorum ama sorulardan az buçuk ruh hali belli oluyor:Pp

1|0
    0|0
  • bideona kafa yormuyorum

1|0
    0|0
  • hemen hemen.. özellikle gizliler hakkında kendi kendime yorumlar yapıyorum.

1|0
    0|0
  • Mesajlar ile kisilik analizi yapmak zor.

Yüz yüze rahatca kisilik analizi yapabilirim.

Hayat Sağolsun :(

1|0
    0|0
  • Reel ve Sanal ikisi bir birinden uzak iki ikiz kardeş bazen karıştırılabiliyor ve sanala fazla takılıp kalma :)

1|0
    0|0
  • tam anlamıyla olmasa da az çok fikir edineiliyorum nette herkes istediği şekilde cevap verebilir sonuçta yüzyüze tanışmadan bişe demek zor :)

1|0
    0|0
  • evet oluşuyo :D

1|0
    0|0
  • ergen olgun nasıl bir kişiliği var az çok anlıyosun

1|0
    0|0
  • Uğraşmam nedeni her kişiyi kendine sorsan mükemmel insanlar ama köşeye sıkışmış yalnızlık ve başka psikolojik sıkıntılarını atıyorlar burada hak vermek lazım Umut fakirin ekmeğidir O umudu da öldürmeyelim

1|0
    0|0
  • Az biraz,emin olmamak ile beraber bir fikrim var.Bir kaç kişi ile ilgili.

1|0
    0|0
  • sanmıyorum çoğu kişi burdaki gibi davranmaz ya da konuşmaz gerçek hayatta yoksa pek çok evllilik olurdu tabi bu sadece bir örnek bnce birebir konuştuğun zaman tanıyabilirsin

1|0
    0|0
  • Bu sitede birisinin kişiliğini çözmek istiyorsan

ilk önce muhabbet et uzunca bir süre

sonra ilk üye olduğu ilk yorumlarını geriye doğru tara

ne tür pislik olduğu yorumlardan anlaşılıyor zaten açıkca

2|1
    1|5
  • Evet, az-çok anlıyorsun.

1|0
    0|0
  • olur iyi takip ister ama

2|0
    0|0
  • oluşuyo tabiki :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 27

• Ben misal çok uzun zamandır burada oldugum için aslında bir soru sorup yorum yazın veya profil fotonuza göre kişilik analizi istermisiniz sorusunu sormak çok isterdim :).Gelen ve yorum yazan kişiler hakkında burada olduğum süre içinde onlar hakkında düşünlerimi hep yorumlarına bakarak, hem profil fotolarına bakarak kadın veya erkek olduğunu bile çözebilirim.Belki siteden gitmeden önce böyle bir şey yapabilirim :)

1|0
    0|0
    • iyi benimde yap gitmeden :)

• Abduallah seni hiç önceden sitede görmedim ama dediğim gibi bu soruyu sorduğumda güzel analizlerle sizi analize edeceğim :)

• Sabırsızlıkla bekleyeceğim.Umarım objektif olur ve hızlı karar vermezsin bu yorumlarında ;)

• evet oluyor. cevapları okudum cogu kısının buna dıkkat etmedıgını okurken sadece cevabı okuduklarını yuzeysel dusunduklerını farkettım suan. kımının muhafazakar kımının kendını aşmıs sorgulamayı bılen ınsanlar oldugunu tek bı cevaptan anlayabılıyorsun mesela, kımının buraya sadece eglenmek ıcın sadece kız- erkek bulmak ıcın geldıgını kımının sadece kafasındakı soruları cevaplamak ıcın geldıgını anlıyorsun . pekı sen de sunu farkettın mı; sorulan sorularda en cok cevap alanlar hep kısılere yoneltılmıs sorular, herkesın 'ben' dıye baslayabılecegı sorular. mesela en sevdıgıız renk? en sevdıgınız patates salatası cesıdı? hayallerınız neler? gıbı. herkes en kendınden bahsetmek ıstıyor baskasının sorununa egılıp sorusunu cevaplamak ısteyen sayısı daha az. bu da yuzeysel ve ben merkezcı dusunmenın daha yogun olmasından kaynaklanıyor olabılır o kısılerde.

1|0
    0|0
    • güzel cevap keşke gizli cevaplamasaymışsın :)

• hayatın kuralı bu imiş gibi algılanıyor..

• ney oyle algılanıyor?

• Yooo :D :D

1|0
    0|0
  • asla!

1|0
    0|0
  • az çok kim nasıldır verdiği cevaplar neticesinde anlayabiliyor insan.bir süre sonra muhabbet başlayınca o kişi hakkında daha çok fikre sahip olabiliyorsun.ama bazen herkes için geçerli olmuyor.burada verdiği cevaplarda çok aykırı gibi duran ama normalde kişiliğini beğendiğim insanlarda var.

1|0
    0|0
  • Valla bana hep egoist diyorlar çoğu yerde :))

1|0
    2|0
  • Hayır uğraşmam

1|0
    0|0
  • Oluşuyor tabiiki..

2|1
    1|1
  • Çok net olmasa da evet...

1|0
    0|0
  • bir ara geri dön kendi yorumlarını okumayı dene? kendimizi ne kadar tanıyoruz ki başkasını tanıcaz şaşırırsın :)

1|0
    0|0
  • hareketleri ve davranışlarına göre kişilini anlarım.kafa dengim değilse uzaklaşırım dengimse yakınlaşırım labali olurum.:)

1|0
    0|0
  • genelde yaparım

1|0
    0|0
  • Çok beklersiniz

1|0
    0|0
  • yansittiklari seyin olduklari degil de olmak istedikleri sey oldugunu bildigim icin hic o zahmete girmeyi dusumuyorum:D

1|0
    0|0
  • tabiiki. aynı zamanda zeka tespitide

1|0
    1|0
  • yaptım.hepsi bir cins.hepsi değişik.okiş?

1|1
    0|0
  • evet istanbullu kadar gereksiz biri yok mesela.

2|0
    0|0
  • Bu konuda eğitim aldım. Birgün soru açıcam inş.

2|0
    0|0
  • oluşuyor tabi şerefsizide var delikanlısı var harbisi var varda var

1|1
    0|0
  • iyi analiz ederim

2|0
    0|0
  • Olmaz mı.. özellikle eziklik ve aşağılık Kompleksi çok kolay belli edilen şeyler oluyor

1|0
    1|0
  • nickleri aklımda tutmuyorum, o yüzden yapsam da gidiyor o :)

1|0
    0|0
  • hepsi cinsellikle ilgili şeyler sordukları için kafamda fikir oluşsa bile o çok iyi olmuyor.

1|0
    0|0
  • Hayır saçma

1|0
    0|0
  • cok cocuk dolasio ortaliklarda

1|0
    1|0
  • Ne kadar ciddiye alıyoruz ama böyle?

1|0
    0|1
    • herkes burada gününün belli bir saatini geçiriyo demekki ciddiye alıyolar siteyi

• arada bir

1|0
    0|0
Yükleniyor...