Spor yapmak zor mu geliyor?

Boş vakitlerinizde çıkın dışarı spor yapın. Belki hem daha yaratıcı sorular sorarsınız. Hadi uyuşuklar harekete geçme zamanı. 10 km mesafe cardioda süreniz nedir? Bugünkü Antrenman istatistiklerimi gönderiyorum. Hodri meydan var mı daha hızlısı?

0|0
16|10

En İyi Kız Görüşü

• Senden daha hizliyim, milli sporcuyum zaten de konusma tarzin cok ukala ve sacma. Kimsenin ne yaptigi seni germez.

1|0
    0|0
    • 2ay

Niye gersin efendim? Sadece teşvik için agresif bir yöntem belirledim. Ayrıca milli sporcuyum diyene kadar 10k performansını paylaşsan bu platforma daha faydan dokunurdu

• 2ay

Ee tamam nasil ispatliyim hadi soyle :D

• 2ay

Nike+Run Club be endomondo gibi uygulamalar var. Koşuya çıkarken uygulamayı başlatıyorsun Ve koşu performansını ölçüyor. Bu veriyi post etmen yeterli.

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim demiş Atatürk

1|0
    0|0
    • 2ay

👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

• 2ay

Ahh şu popülizm yok mu işinize gelen tarafı çekmek huyunuzdan vazgeçin. Ulu önder Atatürk sizin gibi gençliği görse kahrından ölürdü. Tek yaptığınız yüzünüze maske takmak Ve birbirinizi farklı sosyal medya mecralarda röntgenlemek. Siz busunuz daha fazlası değil.

Kızlar Ne Diyor 15

• Haftada 3-4 kere spor yapıyorum, mekik çekiyorum, jumping jacks vs.
    eskiden koşuya çıkıyordum ama saldım kendimi son zamanlarda :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Bak o zaman bu paylaşımım sana ilahi bir mesaj olmalı😄Hadi at üzerinden ölü toprakları. Başlamak bitirmenin yarısıdır

• 2ay

Sen Endorfini tattın bir kere spordan kopman mümkün değil. Bugn değilse bile yarın yapacaksın.

• 2ay

Olabilir 😄

• Geliyor.

0|0
    0|0
  • Asalak nedir yahu, sen bir kendi fiziğine bak önce.

1|0
    0|0
    • 2ay

Asalaklıkla insan fiziği arasında ilişki kuran bir insan ziyanı. Verdiğin karbondioksit yüzünden ozon tabakasındaki delik hızla büyüyor

• 2ay

Hayır demeye çalışıyorum ki insanları aşağılıyorsun ama kendini görmüyorsun bile, gören de bir nick bateman sanacak.

• 2ay

İnsanları aşağılamıyorum üzerine alınan olursa belki spor yapma dürtülerini harekete geçiririm. Ne çıtkırıldım insanlarsınız.

• Bu sen misin

1|0
    0|0
  • koşabildiğin kadar hızlı koş takılıp yere düşersin belki kafanı da hızlı çarparsan yere ölme ihtimalin var 😊

0|0
    0|0
    • 2ay

Kalbin o kadar kararmışki sana sadece spor yap diyen birine (ifade ediş şekli kaba da olabilir) ölüm kelimesini cümle içinde kullanıyorsun.

• 2ay

noldu yavrum ölürsün dedim diye üzüldün mü 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 insan gibi saygılı konuşmayı öğren, ayrıca bir aynaya bak

• 2ay

Ne kadar bayağı Ve basit bir insansın ama hoşgörmek gerek ergenlik dönemindesin tam delilik çağın

• 1 saatte 10 km iyiymiş. ben 1 saatte 6km yürüyebiliyorum.

0|0
    0|0
  • yapıyorum her akşam 2000 küsür ip atlarım ve 10 km bisiklet sürerim

0|0
    0|0
  • Cpk zor ya ama yapiyoruz malesef

0|0
    0|0
  • Spor yapmak yavas yavas bir ölüm gibi öldürüyo beni ja

0|0
    0|0
    • 2ay

2 sene öncesine kadar tv kumandasına küçük kardeşime getirtiyodu. Kendine güven içindeki güce şaşıracaksın sadece biraz sabır

• 2ay

İstanbul'da yaşıyorsan Caddebostan'da Puma İgnite 10k koşusu var. Hem çok tatlı bir insan grubu katılıyor hem de Suadiye Caddebostan gibi düz bir parkuru sahilde koşmanın keyfini sürüyorsun. Buradan kayıt linki paylaşmamın bir sakıncası var mı acaba🙄🤔🙄

• 2ay

Tesekkür ederim cok nazik davetiyen icin. Ama malesef almanjada yasiyorum..

• Yürüyüş yapiorum her gun

0|0
    0|0
    • 2ay

Bravo 👏👍👏Hareket candır😊

• Spora teşvik etmek güzelde keske hakaret ederek yapmasaymişsiniz

0|0
    0|0
    • 2ay

Hakaret yok, üzerine alma. bu kadar hassas olma yoksa incelip ölürsün.

• 2ay

Neyse en azından seviyeli tartışma adabını biliyorsun. Fikir alışverişin için teşekkürler

• 2ay

Neyse size iyi sporlr. bu arada tesekkurler sizde seviyeli konuşmayli beceriyosunuz bu sitede genelde zor bulunan bir davranış

• Zor be abim be

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Ay evet

0|0
    0|0
  • Sırt omuz çalış çarpık bacaklarına bişey demiyorum Allah vergisi o.

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet bacaklar futbolcu gibi çarpık ama olsun ben kendimle barışığım. Çarpık marpık beni götürüyor😄

Erkekler Ne Diyor 9

• kesinlikle haklısın.

0|0
    0|0
  • İzmir fuar koşu pistini 10 kez turladım.
    19 km 126 dk

Her tur ortalama 12 dk sürdü.

0|0
    0|0
  • Hakaret ederek mi teşvik ediyosun insanları spora.

0|0
    0|0
  • O vücut için kaç sene spor yapmam lazım usta chen yu?

0|0
    0|0
  • seviyorum ben spor yapmayı fit kalıyorsun istedigim kadar yiyorum kısıtlama yok spor yapınca fitsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynen ben şimdilik sadece cardio ile yeriniyorum ama kasıma doğru tüm vücudu çalıştırmak için özel ders alacağım

• neden koşayım ki

0|0
    0|0
  • 1km 3:09 yapmıştım ama 10 denemedim

0|0
    0|0
  • Spora gerek yok böyle yatış modun da iyiyim 😄

0|0
    0|0
  • Bir de bu tipler var tabi

0|0
    0|0