Bugüne Kadar Aldığınız En Güzel Hediye

Bugüne kadar aldığınız en güzel hatta hala yanınızda duran aklınızdan çıkmayan hediye nedir..?

0|0
107

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi çöpte ya da kayıp olduğu için bak hiç kalmamış aklımda

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Oyuncak ayım :D

0|1
    0|0
  • Pek sık hediye almıyorum, aldıklarım da sıradan şeylerdi..

0|1
    0|0
  • Aklıma gelmediğine göre yok.

2|1
    0|0
  • Öyle bir şey yok. Canlılar hariç hiçbir şeye anlam yüklemiyorum, yükleyemiyorum.

0|1
    0|0
  • Gümüş bir aynaydı

0|1
    0|0
  • Hala Giulietta bekliyorum <3

0|1
    0|0
  • saçları boyanan barbie @ 5 years

0|1
    0|0
  • sevgilime beyaz gül sevdiğimi ama yaşadığım şehirdeki çiçekçilerde pek bulunamadığını söylemiştim evleri bahçeli benim için beyaz gül tohumu bulup bahçeye ekmiş kendi elleriyle büyüttü sonrada bana getirmişti ara ara hala getirir çok hoşuma gitmişti en güzel hediyem :)

0|0
    0|0
  • Sevgilimle küsmüştük doğumgünümdü ve koskocaman bir ayı almıştı bana bunun kadar olmasam da bende bir ayıyım biliyorum,beni affet demişti.Ayı şu an çeyizde :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 1|1
    0|0
  • profil resmimdeki zırh

0|1
    0|0
  • şuanlık yok ama bu senki doğum günü hediyem bizaat kendi kendime taktim etcem

0|1
    0|0
  • ilkokul 1 sınıf dogum gunumde bir tane kitap almıştı birisi nerde bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Evde yapılmış un kurabiyesi..

0|1
    0|0
  • gümüs islemeli 14 ` lü ama yanimda degil malesef tr de.

0|0
    0|0
  • bir paket çikolata..

biliyorum kimine göre komik gelecektir ama bu bir gerçek..

bir gün bilseydim eğer hiç olmayacağını hayatımda aldığım en değerli hediye olarak saklardım o çikolatayı ama nerden bilebilirdim ki bir gün ansızın onu beklerken acı haberini.. evet o benim kardeşimdi canı sıkıldığında yanıma gelen hiç konuşmasa bile bir çok şeyi anlatabilen , bir gece yine yanıma gelmiş abi bak çikolata aldım çaktırma beraber yiyelim demişti oysa o son çikolatayı hiçte umursamadan sırf kardeşimle olduğu için büyük bir keyifle yedim. sanki birşeyler anlatmak istercesine öylece beklediğini biliyorum sabaha kadar, sorduğumda hiç cevabını aldığım ve sabah uyandığımda abi sen işe geç kalma diyerek uyumadığını gördüğümde içime bir karartı çöktü... ve o gün sanki hiç bir şeyin anlamı yok hayat durmuş kimse konuşmuyormuş gibiydi ve akşam olduğunda sus pus herkes herşey ve heryer. sadece onun sesi kulaklarımda çınlayan ; abi beraber yiyelim kimseye çaktırma...

0|1
    0|0
Yükleniyor...