Yalan Söylediğini Anladığınız Birine Tepkiniz Ne Olurdu?

Arkadaşınız yalan söylüyor ne yapardınız? Yanınızda başka,başka birinin yanında farklı konuşuyor.Böyle durumlarda doğru davranış nedir?

0|0
12|21

En İyi Erkek Görüşü

• doğrularını bildiğim yalanları dinlemeyi severim.seviyece çok düşük olduklarını görüyorum.sonra Allaha şükr ediyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• eyer bu yalan olabilecek konuşmalara sık rastlarsam, şahit olursam...bunu alışkanlık haline getirmişse.. tabiki kendisine bişey demem ama... ona karşı bende gardımı alırım.. arkadaşlığımıza daha bir mesafeli olurum..

1|0
    0|0
  • Yalancıyı mikseler kucaktan inmezdin derim

1|0
    0|0
  • Susar hiç birşey söylemeden dinlerim. Sözü bittiğinde sadece yüzüne gülümserim. Sonrada hiç birşey söylemeden ya işime bakarım ya da çeker giderim.

1|0
    0|0
  • kindar bir yapım var en yakın dostum bile olsa bir anda her şeyi silerim..:(

1|0
    0|0
  • ben kendi karakterimi bakarım kımsenın çobanı olmaya gelmedimn ben yalan konuşmadıktan sonra ahlaklı olduktan sonra başkaların yalanı dolanı benı ilğilşendişrmez bunun sorumlusu ben değilim ben kendime bakarım isteyen istediği ğibi yalan sölesin

1|0
    0|0
  • Ben belli etmem ama gözümden düşer direk.

1|0
    0|0
  • olmamış gibi devam ederim sonra en zayıf anında yüzüne vururum sonrasını o düşünsün :D

1|0
    0|0
  • Anında tepki vermem, öyle bir noktada söylerim ki, yutkunmaya bile mecali olmaz. Benim yalanımı yakalayanı da tebrik ederim tabi.

1|0
    0|0
  • Anladığımı hiç belli etmiyorum.

1|0
    0|0
  • sevdiğim birisiyse alttan alırım kıyamam

1|0
    0|0
  • Anladığımı belli etmem. Araya mesafe koyarım.

1|0
    0|0
  • Doğru davranış kahkaha atmak gülmek ve o adama dikkat etmek :)

1|0
    0|0
  • Böyle durumda en güzeli ilişkini kesmek olur...

1|0
    0|0
  • Yalan söylediği anda hııı demek öyle derim kendi kendime gözümden düşer .

1|0
    0|0
  • Öyle insanlardan soğuyorum daha ne olsun...

1|0
    0|0
  • Yalaaaaaaaaaaaaaaaan söylüyorsun yalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan

0|0
    0|0
  • Burnun uzamıyo mk derdim:D

0|0
    0|0
  • benim bildiğimi bilmeden devam etmesi çok eğlenceli bence. gülmekten başka hiç birşey yapmam. er geç kendilerini ele veriyorlar zaten.

1|0
    0|0
  • Yalan söyleyen insanın yanımda işi olmaz

1|0
    0|0
  • Genelde bozmam. Ileride yalanini bildigimi kendisinin ogrenmesini beklerim. Benim olmadigim bir yerde, kendi kendine dusunsun ve utansin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Farkında olduğumun farkında olmasını sağlarım..

O utansın ben bir şey yapmam.

1|0
    0|0
  • Uzaklaşırdım ondan

1|0
    0|0
  • benim bir arkdaşım arkasından sövdüğü bir insanın yüzüne çok iyi davranıyodu. ben de böle olduğunu görnce bunu braktm o sövdüğü insanlarla bir samimi oldum. geri çekti hemen kendini... sonrasnda sen niye böle yapıyosun diye sorunca e ben yaparım diyip sırırması yok mu ağznn üstüne çakasım geldi.

1|0
    0|0
  • bozmam tepki de vermem bu da böyleymiş derim

1|2
    0|0
  • Hemen tepki vermem ama güvensizlik oluşur.

yalanın nedeni ve sıklığına bağlı 'arkadaşımsa'

0|1
    0|0
  • Yalanlarını yakaladığım kişi arkadaşım olamaz artık.Ufaktan ufaktan uzaklaşırım.

1|0
    0|0
  • bişey yapmam yakın olmam o kişiyle sadece

1|0
    0|0
  • Yalan sevmem silerim o kişiyi.

1|0
    0|0
  • Tepkisiz kaliyorum.

1|0
    0|0
  • Belli etmem ,elbet bildiğimi anlar.

0|0
    0|0
  • Fazla takmam, sadece umursadıklarım beni üzer ve arkadaşları fazla umursamam.. İstediğini yapsın.

0|0
    0|0
  • O kişiyi ışık hızıyla hayatımdan çıkarttırım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...