Sporla zayıflamak?

Sporla zayıflamak?
Merhaba KS üyeleri, yaşım 40'larda, soldaki resimdeki kızdan biraz daha zayıfım ama onun gibi kiloluyum. Sizce sağdaki kadar zayıflayabilir miyim? Spor yapmayı düşünüyorum ama sağlığımı kötü etkilerse diye korkuyorum.

0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• söyle bir tavsiye vereyim sana fıtness veya plates hiçbir sekilde saglıgı kötü durumda etkilemez aksi takdirde daha saglıklı ve enerjik düzenli beslenme programı ve düzenli spor yaptıgın zaman sagdaki resimdeki kadın gibi olma sansın var ama pes etmemek zorundasın yapamıyorum diyip bırakmamalısın o zaman istedigini elde edebilirsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Fıtık var bende

• 2ay

söyle birsey var benim tanıdıgım hatta beraber calıstıgım arkadasım var ondada fıtık var düzenli bir sekilde spor yapıp fıtıgı zorlamadan ilerlersen bir sıkıntı olmuyor hatta daha iyiye bile gidebiliyor

• 2ay

Teşekkürler bilgiler için

En İyi Kız Görüşü

• kiloların sağlığını bozmasından korkmuyorsun ama sporun bozmasından korkuyorsun

0|0
    0|0
    • 2ay

fitigim var diye korkuyorum :)

• 2ay

kilo ve boyunu söylersen yapabileceklerini yazarım

Erkekler Ne Diyor 5

• Kocan oyle sevmiyor mu seni

0|0
    1|0
  • spor neden kötü etkilesin, zayıflama için beslenme en önemli şey

0|0
    0|0
  • Öncelikle yavaş yavaş kilo ver hemen böyle hedef koyma

0|0
    0|0
    • 2ay

Hedefim kilo vermek, sağdaki gibi sportif olmama gerek yok zayifliyim yeter

• 2ay

Verirsin merak etme

• Spor aksine sağlığını düzeltir ne bozması :D

0|0
    0|0
  • En az 2-3 sene sağdaki gibi olman

0|0
    0|0
    • 2ay

İmkanliysa 2/3 seneye tamamım

• 2ay

Spor salonu şart sağdaki vucut için çünkü baya kaslı vucut ağırşıyla yapamazsın çok kiloluysan bir spor salonuna yazın

• 2ay

Çok değilim, iki resmin ortasi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...