Bir erkekten nasıl intikam alınır? Bir erkek nası süründürülür? Ödeşmek adettendir...

Bir erkekten nasıl intikam alınır? Bir erkek nası süründürülür? Bir erkek sizi umursamazken,nasıl kopegınız halıne gelır? Veya siz erkekler bir kadın naparsa onu deli gibi umursarsınız?

0|0
23|59

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle neden intikam almak istiyorsunuz?Keşke bu konuyu biraz açsaydınız.Bu kişi sevgilinizmi?Ya da sizi görmesini istediğiniz birisimi kim bu intikam almak istediğiniz.Ben şöyle söyleyim,eğer ki ilgim olmadığı bir bayan,ne yaparsa sevinirim:Benim ona ilgim yok ve ilgilenmeyeceğim birisini, başkasının kolunda görsem sevinirim,başkasıyla nişanlandığını duysam daha çok sevinirim,evlendiğini duyduğumda ise sevincim bir kaç kat artar,böylelikle beni sevindirmiş olur.Eğer ki ilgi duyduğum birisiyse ve karşılıklı olarak bir paylaşımımız olmamışsa ve bunada o sebep olmuşsa,bir başkasının kolunda görsem sevinirim,nişanlansa daha çok,evlense daha çok sevinirim.Çünkü ben ona göre değilmişim,o kendisi için en uygun olanı, en cazip bulduğunu seçmiş,tercih etmiş diye düşünür,yaşamın karşıma sevgimi hak edecek birisini çıkarma ihtimali verdiğini düşünürüm.Bir başka gerçekse sevgimi paylaştığım birisi değilse,ona karşı ne kadar ilgi duymuş olursam oluyum,onu hiç bir biçimde kıskanmam,çünkü karşılıklı olarak paylaştığım bir şey olmamış.Birde eğer ki vazgeçmemi gerektirecek herhangi bir durum olmuşsa zaten isterse zil takıp oynasın,sadece onun zavallılığına üzülürüm,ona kızamam bile.Başkasından intikam almak yerine eğerki hala seviyorsanız alın karşınıza konuşun,hiç değil hem gözden düşmemiş olursunuz,hemde doğru olanı yapmış olursunuz,yoksa bu hırs,bu öfke hem sizi,hemde karşınızdaki insanda size karşı hala var olan sevgi kırıntılarını bitirir.Ayrıca böyle düşünmeniz yaşınıza hiç yakışmıyor.

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 58

• Konuşma tarzına bakılırsa aldatılmışsın. Bunu yapan bir erkeğin sana dönesi gerekir bir kere onu süründürmen için. Sürünebilmesi için de seni seviyor olması gerekir ki seni sevmediği ortada. Sana dönerse daha iyisin bulamadığında ve seni tekrar birini bulana kadar kullanmak için döner. Ayrıca böyle bir adamı ne halt edersen et süründürmezsin. Dikkat et de süründüreceğim derken, tekrar sen sürünür duruma gelme.

4|1
    0|0
  • Yasi kac kurbanimizin ayiptir sormasi?

1|1
    0|0
  • Eski sevgilimde bana kötü şeyler yaşattı ama ondan ne nefret ettim ne de intikam almak istedim.Olmayınca olmuyor dedim ve onu hayatımdan çıkararak yoluma devam ettim.Bu sene sağlık sorunlarından dolayı okula gidemedim bir daha ki eğitim öğretim yılında okulumuda değiştiricem.İntikam falan boş iş bence uğraşma daha komik duruma düşersin

1|1
    0|0
  • eğer gerçekten seni sevmiyorsa ve seninle olmak istemiyorsa ne yaparsan yap o kişi senin davranışlarını umursamayacaktır...ama eğer senden hoşlanıp sana tekrar döneceğinden eminsen o zaman onu belli bir süre arama ondan gelen aramaları cevapsız bırak veya her defasında müsait değilim,meşgulum de kapat.ayrıca onun kızabileceği davranışları,senin yapmanı istemediği şeyleri yap.erkekler kendilerine defalarca yalan söylenildiğini ve beraber aynı ortamda birlikte vakit geçirmesini istemedikleri kişilerle olduklarını öğrendiklerinde çok sinirlenirler...

0|0
    0|0
  • Saçma saçma iş yapma yaşın 30-35 yazıyor ama ya 16 yaşındasın en fazla 20.Senin intikam almak istediğin adam şu anda başkasıyla.Sen onun umurun da değilsin.O da senin umurunda olmasın.Hayatına bak...Sevgilerle...

0|1
    0|0
  • Bi kadın ne yaparsa yapsın o söylediğin şeylerden olmam

0|0
    0|0
  • Erkeği umursamayı hayatına mutlu şekilde devam etmesi yeter bence :)

1|0
    0|0
  • duygusal ilişkilerden sonra intikam sadece küçük insanların hesabıdır.

3|0
    0|0
  • intikam peşinde koşmak günahtır. adetten olan "allahından bulsun" deyip yoluna devam etmektir. sen bilmiyosun.

1|0
    0|1
  • herkez git onla yat bunla yat bilmem pantolonu indir intikam al demiş ama bu düşünceler çok yanlış günahı senin boynuna belliki en hassas yerinden vurmuş sen yüzünü görmüşün dua et hakkında herşeyin hayırlısını iste düşmez kalkmaz 1 Allah bakarsın kendi kazdığın kuyuya düşersin bilmem anlatabildim mi

0|0
    0|0
  • Onunla seviş ama sakın cinsel ilişkiye girme. Bu şekilde öldürebilirsin onu. En son yalvarmaya başlar. Ama dikkat et fiziksel olarak senden güçlüyse tecavüze kadar yolu var. :D

1|0
    0|0
  • yasın 30 gecmıs sordugun su soruya bır bak kardesım..yas aralıgınızı duzgun bır sekılde yazsanız olecekmısınız

0|1
    0|0
  • kendimi o hale hiç düşürmedim hiç bir kadın o kadar değerli değil.

0|0
    0|0
  • Bir şey biliyorum ama çocuğun delirmesini sinir hastası olmasını istemediğim için söylemek istemiyorum.Ee hem cinsim sonuçta dimi ? :)

0|0
    0|0
  • köpek olmak konusunda bence sen bu sorunu okuyan herkesten daha çok bilgi ve tecrübeye sahipsin

baksana seni umursamayan biri için ne tür duygular içerisindesin neler söylüyorsun

sen kendin köpek olmuşsun. kendine sorsana bu soruyu seni umursamayan birinin nasıl köpeği oldun diye

0|0
    1|0
  • Kini nefreti bir kenara bırakın insanlar hak ettiğini bulur zaten hayatta. Siz yolunuza devam edin.

2|0
    0|0
  • Bırak Allahın dan bulsun hiç uğraşma intikamla falan böyle şeyler ters teper

0|1
    0|0
  • intikam soğuk yenen bir yemektir. fazla kaçırırsan vicdan azabı gibi oturur içine en iyisi hiç bulaşmamaktır derim . ne olduysa olduğu gibi bırakıp yoluna devam et bence..

0|0
    0|0
  • İhanet et başkasıyla yat ama

seni sevmiyorsa boş hersey yaptıkların

sineye cekeceksin artık :)

0|0
    0|0
  • bi kadın bana hergün jack daniels getirise şöyle 1.5 iitrelik onu öyle bir umursarımki kadın değil alkoldur insanı mutlu kılannn

0|0
    0|0
  • ne yaşadığını bilmiyorum ama kin beslemek iyi değil ama dediğim gibi yaşadıklarına ve o erkeğin senle olan bağlantısının ne olduğunu söylersen ona göre yorum yapabilirim

0|0
    0|0
  • hoşşşşttttt...

1|2
    1|0
  • intikam iyi birşey değil ama illa intikam alacam diyorsan ona kaçırdıklarını farkettir

1|0
    0|0
  • seninde ondan bir farkın kalmıyor ve haketmiş olduğunu düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • Aynı yatağa girdiysen, kendini parçalasan da alamazsın intikam. ''Yok, yatağa girmedim'' diyorsan. Siz kızlar şeytansınız abisi, kıyıda köşede vardır bir kaç intikam şekliniz. Tabi şeytanlığınız her erkeğe sökmez ayrı konu.

1|0
    1|0
    • bi kız ister herşeyi başarabilir bence.

• Başkasını bilemem de, o bende geçerli değil abisi. O kadar şeytanına henüz rastlamadım.

• her erkeği perişan edecek bir kız vardır bu kadar buyuk konusma bence kızlara seytan dedıgıne gore kesın senınde kuyruguna basan bırılerı olmus ablası:)

• intikam için başka bir erkekle yatan kadın aslında kendine ve sevgisine ihanet eder.

eğer karşındakine acı çektirmek istersen onu hiç arama

0|0
    0|0
  • karşıma çekip dilini dudakları etrafında gezdirirse olabilir

0|1
    0|0
  • Intikama calisman iyi hosda hic iyi sonuclar dogurmayabilir

0|0
    0|0
  • hacı erkekden intikam almanın tek yolu vardırkı onunda bır ıse yarayacagını sanmam o ıntıkam almak ıstedgn kısının arkadaslarının tekıyle yatman ki bunu ben dogru bulmuyrm ama kendıne yakıstrysn yap

0|0
    0|0
  • Bir Taşın Üstüne Çıkıp "Acı Yok Rocky" Diye Bağır

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 23

• Bu bir erkek veya bir kadin icin de gecerli . . Intikamin en guzeli, onu "umusamadan" unuttugunu gosterip (ki bu gercekten oyle demiyorum.. tabiiki zor olacak) hayatini o kisisiz basardigini gostermek olur

Sen kendi degerini duserecek birsey yapma nefret ile davranip, bundan hic birsey kazanmazsin seni de icten yer bu nefret en guzeli yazdigim gibi yapmak her ne zor olsada, kazancli cikacaksin

1|1
    0|0
  • okdr gereksiz ki. Kendini sev ilk önce. kendine değer verirsen herkes sana deger verir. ilk önce kendini sev. Beni kaybetti de geç. kendi kaybetti de. İntikam gbi oyunlar sadece boşa gecen zaman kaybıdır.

1|2
    0|0
  • Öyle bi' adet mi varmış?

Gereksizmiş ya..

0|0
    0|0
  • Sadece bekle.. it gibi geri gelir hepsi eninde sonunda.. geldiğinde kıcına okkalı bir tekme en büyük ve en tatmın edıcı ıntıkamdır :D:D

0|0
    0|0
  • kızlarla toplanıp bara gitmiştik. o gece oldukça bakımlıydım. eski erkek arkadaşımı gördüm. yanında bir paçoz vardı. bana sırnaşmaya başladı. bu gece beraber kalalım dedi. önce yanındakini kov dedim. resmen kovdu. 2 kadeh içki içtik. sonra ben kızlarla kalkıp tek başıma eve geldim. giderkende kendisinin okkalı bir salak olduğunu söylemiştim.

0|1
    1|0
    • hahahah harika :D

• sacma, super hero filimlerinde falan mi sandin kendini

• Aslında uğraştığınıza bile değmez ama genede onun kişiliğini ortaya döktüğünüz için +1.Yanındakileri kovduğuna göre demek ki onlarıda değersiz bulmuş daha doğrusu değerini ortaya koymuş,intikam uğruna değersiz insanlarla uğraşmaya değmez.İnsanın hayata kaldığı yerden devam etmesi en iyi çözümdür.

• sadece gözüne hitap etmen lazım ve onu umursamaman ayrıca gozde kız ımajı olması lazım yanı çevresinden birileri seni överse senden hoslanırsa sırf hava atmak ıcın pesınden kosacaktır ama senın yuz vermemen lazım ama tabı bunların olması ıcın cazıbenı artırman lazım

0|0
    0|0
    • Şeytan olduklarını anlamam için kuyruğuma basmaları şart mı sence? :) Onların şeytanlığını görmekte zorlanmıyorum :) Karşılarındaki iblisten bihaberler abisi :)

• Sen şeytan kızlara çok rastlamıssın ya ben cın fıkırlı erkege hıc rastlamadım kusura bakma:) erkeklerın doğası geregı ınce dusunemezler zaten istediğiniz kadar atıp tutun bir bakıs bı guluse degısıyor hepsı ablası:) önemli olan bu insanın daha karşına çıkmamış olması

• Umursamamak ve onu görmezden gelmekk..

Evet belki senin köpeğin haline gelmez ama boşver ne yapacaksın seni köpek gibi umursayan birini..

Ne yaptığını bilmiyorum ama onun karşısında eğilmemen ve ona minnetmiş gibi davranmaman onu çok şaşırtır.

En iyisi umursama ve görmezden gel. Onu kıskandıacam, pişan edicem diye birşeyler yapmaya kalkarsan dahada gözünde küçülürsün. Bırak herşeyi akışına..

0|0
    0|0
  • Hiç anlamam şu intikam meselesini bende üzüldüm kötü şeyler yaşadım kimilerine göre daha basit kimilerine göre zor ama intikam almak?Bana kazandıracağı birşey yok o kişiden ne farkım kalacak ki?Ne onunla işim olur nede kin güderim insanlar amaçsızca kötü şeyler yapabilirler benzer şeyleri yapmak hiç hoş birşey değil sana yapılana eyvallah de geç Allah bilmiyor mu görmüyor mu sanki boşver

0|0
    0|1
  • hemen sahte bir facebook hesabı aç, sevgilisi varsa onun adına aç, onun resimlerini koy, cinsel içerilikli gruplarda telefon numarasını paylaş. ben yaptım ve şu an bana köpek gibi yalvarıyor

0|0
    0|0
  • uğraşma böyle şeylerle

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Erkeğe bağlı o. Erkek isterse yapar bunları. Tabi karakterli erkekse, kimsenin köpeği olmaz.

0|1
    0|0
  • Numarasini erkeklrre ver rahatsiz etsinler

0|1
    1|0
  • bakınız türk filmlerinde afete dönüşen kadınlar

0|0
    0|0
  • bende umursamam şart değil intikam almak boş işlerle uğraşmayın ne hali avrsa görsün der geçerim

0|0
    0|0
  • oha soruya bak ! senin derdin ne, canina mi susadin sana ne yaptilar bu kdr oldun yani pes

0|0
    0|0
  • tut saclarindan yerlere surundur :D

0|0
    0|1
  • canım sana aşık değilse kendini parçalasan nafile,ancak onunla evlenirsen ya da evliysen ona istediği zaman vermemek suretiyle ya da başkalarına vermek suretiyle intikam alabilirsin bunun başka yolu yok.bunlar sözkonusu değilse eminim o hıyarın günahını suçsuz erkekler çekecek,genelde öyle olur zaten

0|1
    0|1
    • Bu paragrafta ki suçsuz erkek ben oluyorum sanırım :( Ağlıycam şimdi duygulandım mk :((((((((((((

• bir erkek sana asik degilse sana bagli degilse seni mikine takmaz

0|0
    1|1
  • Umursama sil hayatından...

0|0
    0|1
  • başkasıyla yat

1|2
    1|2
  • sevsin ya da sevmesin. onu görmezden gelirsen intikamın en büyüğünü almış olursun. ben egosundan görünmeyen eskİ sevgilimi böyle yola getirdim. güven bana :D

0|1
    0|1
  • ona papaz büyüsü yaptır.

0|1
    0|1
Yükleniyor...