Mourinho mu Guardiola mı?

Mourinho mu Guardiola mı?Bugün yine bu ikili karşı karşıya gelecek. Sizce hangi teknik direktör daha iyi? Benim açımdan kıyaslanmaz bile ama yinede sorayım dedim.

• Mourinho
    82% (9)73% (51)74% (60)Oy Ver
  • Guardiola
    18% (2)27% (19)26% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
2|24

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Mourinho.
    Guardiola şu ana kadar genelde sistemi oturmuş takımlara geldi ve onlar üzerinde birkaç değişiklik yaptı genelde,

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 23

• Mourinho benim için dünyanın 1 numaralı teknik direktörüdür ama west ham maçında city nin stoperi west ham ceza sahasında press yapıyor top kazanıyordu, ben hayatımda böyle bir şey hiçbir takımda görmedim

0|1
    0|0
  • Guardiola giderken Mourinho dönüyordu

0|1
    0|0
  • Çoğunluk Mourinho der çünkü kendisi şovmen ve egoist. Sevilme sebebide bu karizmatik geliyor çoğu insana ama Guardiola daha iyi teknik direktör bence daha zeki

0|1
    0|0
  • guardioladan denayeri gsye göndermediginden beri nefret ediyorum öncesinde de mourinho yu daha çok seviyodum o ayrı

0|1
    0|0
  • Guardiola. Bugün de Manchester City ile bunu gösterdi. Değil ManU, Chelsea; Barcelona, Real Madrid gibi takımlar da korkmalı Manchester City'den. Bu takım olmuş.

0|1
    0|0
  • guardiola

0|1
    0|0
  • Mourinho cok siyasetci ve cok akilli birisi yani bin basar digeride kimmis eskiden mourinho real madrid guardiola barcelonaydi galiba ordan taniyorum bunlari yani mourinho cok guclu futbolu bilem birisi !!!

0|1
    0|0
  • Riekeeing

0|1
    0|0
  • gönül mourinhodan yana ama guardiola daha iyi sanki

0|1
    0|0
    • 2ay

Yok be Mourinho daha iyi. Guardiola hep en üst seviyeyi çalıştırdı. Barcelona mükemmel takımdı üzeribe ekledi. Bayern'i geriletti sayılır. Devraldığı Bayern Guardiola'nın Barça'sını 3-0 4-0'la elemişti. Sonra Guardiola Bayern'e geçince Barcelona'ya 3-0 yenildi. Yani Heynckes'in inanılmaz takımı bir alt seviyeye düştü. Ama Mourinho Porto ve Inter'le şampiypnlar ligi kazandı.7 senenin 6'sında şampiyon olmuş Barça hegomonyasına son verip şampiyon oldu. Ve Guardiola'nun tiki-takasına çözüm bulan teknik direktör oldu. Ondan sonra zaten tiki-taka futbolu bitti. Bunu çözen Mourinho'dur. Guardiola'nın bir zamanlar kaybetmeyen Barçasına karşı 6 maçta 4 galibiyet 1 beraberlikle çürüttü. O yüzden Mourinho öndedir. Ve Guardiola'nın Porto ve Inter'in başına geçse çok başarılı olabileceğini sanmıyorum. Mourinho her türlü öndedir ya.😄

• 2ay

kanka onları bende biliyorum ama son zamanlarda mourinho batırdı ya

• 2ay

Chelsea'de şampiyonluğun ardındaki sezon cidden batırdı da orada herkes inanılmaz sorunlar olduğunu söylüyordu takım içerisinde. O kadar başarı bir başarısızlığı da örter bana göre. Bide Guardiola'yı görmek lazım öyle bir ortamda. Adam hep en üst seviyeyi çalıştırdı.

• Ben futbolcu olsaydım guardiolanın öğrencisi olmak isterdim.

0|1
    0|0
    • 2ay

Genelde sevilmiyor ama.

• 2ay

Çok iyi bir öğretmen, oyuncu çok şey ögrenir ondan.

• 2ay

İlla ki büyük teknik direktör zaten ama Mourinho öndedir. Ama benim demek istediğim pek memnun değil onunla çalışanlar. Herkes şikayet ediyor çok soğuk kimseyle muhatap olmayan bir yapıya sahipmiş.

• mourinho

0|1
    0|0
  • Barça sempatizanı olarak Mou :D

0|1
    0|0
  • mourinhooooo

0|1
    0|0
  • Mourinho kesinlikle

0|1
    0|0
  • Yok Mustafa Reşit Akçay...

0|0
    0|1
  • Guardiola

0|1
    0|0
  • Ikisi de adam degil... Klopp derim ben :D

0|1
    0|0
  • guardiola mourinho yu ezdi yine :)

0|1
    0|0
  • İbo farkıyla

0|1
    0|0
  • Guardiola gorduk city united macnda😃

0|1
    0|0
    • 2ay

Bir maça göre yorum yapılmaz ama.

• 2ay

guardiola'ya sıklıkla "bu barselona takımını kuran guardiola değildir" denerek haksızlık yapılıyor. xavi ve iniesta'nın yıldızını iyice parlattı, busquets, pedro, pique gibi adamları altyapıdan çıkarıp sahaya sürdü, pahalı transferler yapmak yerine. ibra gibi pahalı bir transferin tutmadığını görünce klubeye koymaktan çekinmedi. en önemlisi, reykard döneminde barselona böylesine akışkan, bu ölçüde baskın bir oyun oynamıyordu. "başka takıma gitse böyle oynatamaz" deniyor. bence mesele o değil, evet, oynatamayabilir. ama şimdiki barcelona'ya bu ölçüde yaratıcı, cesaretli, kusursuz bir oyun oynatabilmesi de herhangi bir menejerin yapabileceği iş değil. garantici, kendini rakibe göre ayarlayan, kaybetme korkusuyla potansiyelinin altında ama galibiyet getiren performanslar sergileyen takımlara oranla bugünkü barcelona'nın oyunu, futbol dünyasında bir anomalidir. jose mourinho, farklı takımlarla büyük başarılar elde etmiş olabilir, ama kaybetme korkusundan dolayı, guardiola'nın barcelona'yla

• 2ay

Zaten Guardiola'da büyük adam. Ona laf yok. İyi teknik direktör ama Mourinho önde. Zaten o tiki-taka sistemini de çökertti Mourinho. Şu an Barça başka sistemde oynuyor.

• Mourinho bence

0|1
    0|0
  • Kesinlikle Mourinho

0|1
    0|0
  • ikiside değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...