Kavga nasıl edilir?

18 yasindayim bugüne kadar hic dayak yemedim yakın zamanda da kavga falan etmeyeceğim sadece meraktan soruyorum internetten sokak kavgalarına denk geldim acikcasi kendine güvenen biriyim 1.95 85 kg biriyim ama açıkçası 15 16 yaşında cok iyi dovusen boksörleri görünce kendime olan güvenim biraz sarsildi. Ben bodozlama dalıyorum gard nasıl alabilirim ve kavga anında bodozlama dalıyorum o sinirle. Onun yerine nasıl taktiksel dövüşebilirim. Birkaç taktik öğrenmek için bol bol ipman gibi dövüş konulu filmler izliyorum ise yarar mi sizce?

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Bence saçma saçma iş yapıyosun.. Hassas noktan neresiyse orayı güvenceye al mesela benim saclarım hassas. Saçlarımı toplarım karnıma gelecek darbeyi rahatlıkla yakalayabilirim cünki tetikte olman gerekiyor.. Önceden nerene vururlarsa daha fazla canın acıyacağını tahmin et.. Hazırda bekle ve karşındakine sakin sakin bakarken alttan hareketini yap gözlerini kacırma.. En fazla işe yarayan şeydir bu.. Kız erkek farketmez.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bunların yerine sana bir kanal atayım orada bir kaç dövüş taktiği var : www.youtube.com/.../videos
    Aşağıya inersen bir çok dövüş sanatından 3-4 tane belli pozisyonlar var.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gerçekten sinirlenince nasıl daldığının bir önemi kalmıyor veya karşıdakinin taktiğinin.

0|0
    0|0
    • 2ay

Öyle ama mike tyson a yapamazsin bunu

• 2ay

Benim aklım sokak dövüşüne gitti :D neyse ya çok uzadı bu. Sonuç olarak tekniğin faydası var ama çokta sonucu değiştirmez :D

• 2ay

bence tek bir yumruktan bile kaçabilmek çok şey değiştirir diye düşünüyorum sencede öyle değil mi yani

• Kısa boylular her zaman uzun boyluları döver

0|0
    0|1
    • 2ay

Tekmeyi de suratına yer.

• 2ay

Bu zamana kadar kısa boylulara hep sopa attım rahat ol

• öğrenme zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kick boks a git

0|1
    0|0
  • bodozlama dal gitsin. d ama illa iyi dövüşmek istiyorum diyosan evde günlük yumruk atma egzersizleri yap üç günde geliştiğinin farkına varırsın mesela duvara 1000 tane yumruk at ama gerçekci değil aparkat şeklinde falan ama gardını al

0|1
    0|0
    • 2ay

Eskiden yapiyodum cok aciyo

• 2ay

Peki refleks nasil gelisir blok icin

• 2ay

Refleks zaten her insanın yapısında bulunur. Reflekslerini daha iyi geliştirmek istiyosan canlı olarak karşına birisini al

• Bacağına gücü yükle ortaya bas bitirirsin

0|1
    0|0
  • Yaramazmı yarar.. ıp manda zaten o tur filmlerden oğrenmiş dövüşmeyi neyin eskik? :)

0|1
    0|0
    • 2ay

Ipman gibi blok yapip mike tyson gibi sert vurmak istiyorum

• 2ay

O senin isin topitps

• 2ay

Benim işim senin gibi egosu tavan yapmış kişilere kıvırtmayı öğretmek

• Sırasıyla vücut geliştirme yapıp kickbox - muaythai öğrenmen gerek buradan öğrenemezsin 😂

0|1
    0|0
  • Dayak yiye yiye öğreneceksin

0|0
    0|0
    • 2ay

Hic yemedim hep attim sorun o

• 2ay

Attıysan ne sorunu taktikse git kickboksa

• 2ay

Sağlam dovusen biri gelirse napicami bilmiyorum sorun o

• Sokak kavgasında Gard alınmaz boksörmüsün Mma gibi takır tukur giriceksin. Sokak kavgasında taktik işe yaramaz yani çok fazla dövüş sporu ile ilgilenip çok soğuk kanlı değilsen işe yaramaz

0|0
    0|0
    • 2ay

Mike tysonu sokakta döv bakayim

• 2ay

Mike tyson mu var olum Türkiyede :D 10 Erkeğin 7'si daha yumruk atmayı bilmiyor

• 2ay

Öyle ama bilen biri gelirse duman olmak istemiyorum en azından onada hasar vererek döveyim

• 1.95 boyla adam mı dövülür A. yav 1.60 LIK adam gelir yerden yere vurur la seni 😀

0|0
    0|0
  • Bende superman izliyorum ama uçamıyorum faydası olmadı

0|0
    0|0
  • Hızlı olcaksın tüm taktik bu hız

0|0
    0|0
    • 2ay

Blok yapmam lazim

• 2ay

Bloka gerek yok ringte değilsin sokaktasın

• 2ay

Kroşeleri genişten alma adamın üstüne açık gitme çeneni koru sakince git sonra direk çıkart çeneye vurma gerek yok direk burna giriş kır o burnu sonra kaç ordan arkadaşları gelir polis gelir döv ve kaç

Yükleniyor...