Sporla çok alakasız bir insanım ama bir yerden başlamak lazım sanırım. Bir bakar mısınız?

Fiziğim iyi aslında yani kilo fazlam yok. Ama düzenli spor yapamıyorum. Spor salonuna yazılsam da birkaç kez gittikten sonra hevesim kaçıyor devamı gelmiyor.

Kısacası kendi kendime yapacağım, beni yormayacak ve sıkılaşmama yardımcı olacak bir egzersiz programı yapmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

1|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bence spor salonuna bir gün git bir gün gitme hem seni görmeden egzersiz yazılmasından verim. alamazsin hareketleri doğru yapıp yapmadığını bile bilemeyiz bunu hocan yapcak

0|0
    0|0
    • 2ay

Spor salonuna gitmek için pek fazla vakit bulamıyorum aslında. Derslerim biraz ağır ve ders harici katıldığım çok fazla etkinlik var. Kendimi ayarlayamadığım için art arda çok gitmediğim gün oluyor ve sonrasında hevesim de kaçmış oluyor açıkçası.

• 2ay

Gizli üye sende kusura bakma kilosu kadar dumbell kaldırdığımız ergenlerden değil biligi alma bnce foruma ya da dediğim adami takip bir. de bu picc ne diyor bn sana ne abazanlik yaptim

• 2ay

Hiçbir yanlış sözünüz olmadı bana karşı, abazanlık filan yok ortada merak etmeyin. Tavsiyeniz için teşekkürler.

En İyi Kız Görüşü

• Ben yapı olarak çok zayıfımdır ama spora gidicem sadece zayıflamak için degıl gerçekten insanın hayatına sokması gerektiğini düşünüyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben de aynı düşüncedeyim kilo verme isteğim yok ama yapmak istiyorum. Ama yeterince istekli olmadığım için sanırım devamı gelmiyor.

• 2ay

Salonda hoca eşliğiyle yap bende yeni başlıcam baya etkisi oluyormuş

• 2ay

Bakalım. :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Squat yap şınav çek her gün böyle başla haftada 3 gün yürüyüş

0|0
    0|0
    • 2ay

Bacakların sıkılaşması için önerebileceğiniz ayrı bir şey var mı?

• 2ay

Ben program vermediö 1 ikimvisi senin gibide abazan değilim hadi

• 2ay

Bir program yapmadı yalnız, kendince önerisini söyledi. :)

Kızlar Ne Diyor 1

• nette hazır programlar var haftalık 2-3 günlük olan bir tane seç, yeter.

0|0
    0|0
Yükleniyor...