Arkadaşlar bir bakar mısınız?

Arkadaşlar ben balık etli bir kızım. Boyum 1.72 kilom 66, 40 bedenim. Boyum uzun olduğu ve biraz fit durduğum için kimse bana çok kilolusun demedi sana böyle çok yakışıyor dedi. Fakat ben hep belim ince, sıfır göbek, basensiz fit zayıf ama şekilli vücutlu bir kız olmak istedim. Bunun içinde diyete ve spora başlayacaktım ama erkek arkadaşım beni böyle çok daha beğendiğini ve fit, zayıf kız sevmediğini söyledi. Zaten bende daha önce diyet yapmış ama yemek yemeyi sevdiğim için başarılı olamamış bir kızım. Kız arkadaşlarım kilo versen çok güzel olursun felan diyolar. Bende zayıflamayı istiyorum ama çok azimli değilim. Zaten sevgilimde istemiyor. Sizce diyet ve spor yapim mi yapmiyim mi? Nasıl hırslanabilirim.

1|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• bence diyet de yap spor da yap. o erkek arkadaşın spor yapmanı istemeyerek direkt olarak istemese de dolaylı olarak senin sağlıksız olmanı istiyor demek ki. spor yapmanın kimseye zararı yok. hatta o erkek arkadaşınla beraber yapın. hem daha eğlenceli olur. düşünsene dumbell kaldırıyorsun sevgilin de geliyor destek veriyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O ne ister bu ne der diye kendi isteğinden vazgeçme. Zayıflamak mı istiyorsun bunun için tek engel zihnin ;) yapamicağın hiç bir şey yok yeterk kendine güven.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Abartma yahu vermen gereken 3-4 kilo var altı üstü

0|0
    0|0
  • Böyle gayet iyi hiç uğraşma

0|0
    0|0
  • benim kız arkadaşım da 1,71 kilosu 56 gayet güzel bence biraz kilo vermelisin en azından kızların belinin ince olması güzel

0|0
    0|0
  • Bu yazdiklarina gore sen zaten zayiflamak istemiyorsun

0|0
    0|0
    • 2ay

İstiyorum ama yemek yemeği de istiyorum :D

• başkaları için değil kendin için karar ver

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama olsun sonuçta benim kendimi en çok beğendirmek istediğim kişi sevgilim

• 2ay

Benimde aklıma bu geldi ama çok inandırıcı konuştu bilemiyorum :D

• 2ay

bunu tekrar düşün sen ciddiyim :)

• Foto yok mu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 38 bendesindir 40 degilsindir

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya üst bedenim biraz daha ince. Üst beden 38oluyor alt beden 40 ama içini tam doldurmuyorum

• 2ay

Benimde ust 36 alt 38 belimi kavrayan paltolon zor

Yükleniyor...