Atari Oynadığınız Zamanlar

Hepimizin çocukluğunun vazgeçilmez o Atarileri vardır bilirsiniz :) kimi zaman kasetleri kaybolurdu kimi zaman adaptörleri bozulurdu kablosu kırılırdı bilmem ne .. Siz de Evdeki Epilatör Cihazının ve ya başka cihazların adaptörlerini kullanıp oynamaya devam ettiniz mi atarilerle :) tabi anne ye bişi söylemeden :)

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• bizim tv eskiydi. atariyi hiç çalıştırmıyordu. hep komşuda oynardım. içimde kalmış. şimdi kendi pc var, vuruyorum kırbacı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• benim aklıma bile gelmemişti. kaç tane atarim gitti öyle yanıp eyyy gidi.

0|1
    0|0
  • sarı bir atari kasedim vardı misafirliğe gittiğimizde bile yanımda götürüyordum öyle bağlıydık onunla çemberden atlayan atları ateşli çemberleri falan hiç unutamam bir de akıl erdiremediğim o ördekleri tabancayla nasıl vuruyorduk vay arkadaş ya teknolojinin gözünü seveyim :D

0|0
    0|0
  • eveettt :)

0|0
    0|0
  • Biz bozulunca atıyoduk siz baya yöntem geliştirmişsiniz asdfg

0|0
    0|0
  • tank diye bir şey vardı. koyu gri amerikan kartalını vurdukları zaman yeniliyorduk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Dedemler yaz tatilinde karne hediyesi sega mega drive 2 almışlardi o zaman segan varsa kraldın.Tabi mahallede hava atmalar vesaire tek kaset vardi hiç unutmam sonic 12 saat boyunca kapatmadan oynamıştım sonra 3lü priz patladi ve mahalledeki bir 1 haftalik olan karizmam yerle bir olmuştu.Buda böyle saçma sapan bir anı işte .

0|0
    0|0
  • Karakutu atarim vardı.

Üçlü priz yoktu evde, ütü masasının uzatma kablosunu kullanıyordum. Ütü masasıyla birlikte..

:))

0|0
    0|0
    • abi süperrr yaa :D bende gamepad in içindeki tuş kombinasyonları artık eriyince tv kumandasını söküp onunki ile değiştiriyordum ek yapıyordum :D

• adaptörümü sağlam kullanıyordum fazla bozulmamıştı ama güzel günlerdi ya atari bazen atariyi özlüyorum yav onun zevki başkaydı bence :)

0|0
    0|0
  • Çocukken çok severdim aterimi. Biraz büyüyünce birilerine vermişler. Çok üzülmüştüm.

0|0
    0|0
  • Ben söker tamir ederdim.;)

0|0
    0|0
    • Sonradan bende öyle başladım elektroniğe merakımı :)

• Evet cok merakliydim el aterisi almıştım içini merak ettim ilk gün söktum:D

• Ben hep kollardan şikayetçiydim tuşları bozuluyor :D

0|0
    0|0
  • Epilatorun ucu tam oluyordu.

Atari salonlarinda Street Fighter (Akuma) ve Tekken 3 (Paul) oynuyordum. Ver geceyim diyen abilerin eline veriyordum. Hala daha iddialiyim SF ve Tekken'de.

Kombo tarifleri vardi bi' de. Iki tak tak, 1 kisa yumruk yarim daire, ileri uzun yumruk...

Ahaha

0|0
    0|0
Yükleniyor...