Kimlerin canı sıkkın ve neye sıkkın ?

önce ben söyleyim benim canım sebebsiz yere sıkkın içimde bir boşluk var değişik bir his herşey çok sıkıcı anlamsız geliyo kendimi çok yorgun hissediyorum :/

0|0
27|46

En İyi Erkek Görüşü

• Sebebini bilmiyorum ama sıkkın canım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 45

• Yorgun hissediyorum bende ama hakikatten yoruldum bedenen.

Yoksa manevi bir enkaz değilim, her daim keyfim gıcır.

0|0
    0|0
  • Aynen bana da bazen oluyo sebebini bilmediğim bir sıkkınlık yorgunluk oluyo sebepsiz yere...

1|0
    0|0
  • Bugün çocuğun teki yemekle ilgili bir şeyler sormuş bende aç gözlülük yapıp ayıptır söylemesi 2 iskender söyledim, çiğ köfte filan derken karnım 2 saattir ağrıyor, kaç tane soda içtim nafile :) uzandım 30 dakika filan biraz etkisi var hala o yüzden canım sıkkın. Bir daha aç gözlülük yapmayacağım :) 1 yeterliydi aslında.

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok kız arkadaşım yok geçen günde bir kıza canım çok sıkıldı yeterlimi acaba :) ama her şeye rağmen mutlu olmaya çalışıyorum :)

0|0
    0|0
    • iyi ne güzel :D

• Dur sende içimi karartma :DD ben bir sevgili yapayım hatta şimdi dışarıya çıkıyorum bir kornet dondurma alayım belki bedavası vardır onuda hoş ve güzel bir bayana verir bağlamayı yaparım :DD

• hadi git iyi haberlerini bekliyorm :D

• Herşeyim olmasın ama sadece hayatımın kadınını bulayım istiyorum tek canım ona sıkktın.Yanlız yaşamak bunaltıyor insanı.

0|0
    0|0
  • amaçsız olmak sıkıcıdır peşinden koşacağın bişey yoksa hayat sana boşmuş gibi gelir koşacapın uğraşıcağın bir hedefin olsun

0|0
    0|0
    • hiçbirşeyi başaramıyorum oluruna bıraktım herşeyi artık

• buda bazen çözümdür ama her zamn değil hayatını kontrol edemiyorsan başkaları kontrol eder ve yaşanmıcak bir yaşamın içinde bulursun kendini

• ne biliyim sıkın işte ama bir arkadaşla konuşuyoz o yüzden aarada gülüyorum ama arkada slow parçalar var o yüzden pekte gülemiyorum :)

0|0
    0|0
  • Dondurmamı yedim yalnız dışarda hava biraz serinlemiş kızlar eve kapanmış sanırım :D

0|0
    0|0
  • işsizim..

içicem.

0|0
    0|0
  • Canım sıkkın ama bunun cözümü basit . Bir yaz tatiline ve hem girip hem de keyifle seyredebileceğim bir denize ihtiyacım var ..

0|0
    0|0
  • çevrem boş insan dolu neyse ya anlatmakdan bıktım artık EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ diyorum ve geçiyorum herkese iyi geceler

0|0
    0|0
  • benim canımda sıkkın bazı işlerimde kararsızım iki ayrı güzellik var aslında birini seçmem lazım ama kararsızım bu yüzden yorgun bu yüzden dargınım.

0|0
    0|0
  • Evet benimde canım sıkılıyor özel hayatımda bir kıpırdama olmadığı için :)) İnsan yaşadıklarını paylaşacak birine ihtiyaç duyuyor yani

0|0
    0|0
  • İnsanlar canımı sıkıyorlar hiç birini kendime uygun hissetmiyorum uygundan kastım kafa yapısı aynı olan biri rast gelmedi bana.

0|0
    0|0
  • Bende kendimi bir boşlukta hissediyorum :/

0|0
    0|0
  • aşık olduğum kızın sevgilisi varmış ve kız benimle baya bir konuştu ta ki sevgili mevzusunda sıkıştırıncaya kadar . artık kaldıramıyorum insanların kötülüklerini. içmeden olmuyo arkadaşlar artık şuan yazdıklarımı bile istemsiz yazıyorum

0|0
    0|0
  • bisürü borç var yahu ona canım sıkkın akılsızlık edersek olacağı budur dimi ama

0|0
    0|0
    • nerdn çıktı okadar borç

• mantık lütfen aldatmanın parayla ne alakası var herşey iyiydi evlilik yaklaşınca kıçını başını salladı bende bıraktım aldıklarımda gitti tabiki şimdi çok mutluyum amaaann sağlığımız yerinde olsunda çalışıyoruz öderiz boşverr

• ya bnde herşey alındı sonra aldattığını öğreneden feln sandm.. neyse önemli olan sağlık ödenir bişekilde boşver

• canavar gibiyim::::::::::::D.

link

0|0
    0|0
  • kalp atışım 3 saniyede bir atıyor çok zamandır canım ona sıkkın moralsiz motivasyonsuz gidiyor hep anlam veremiyorum bazen /

0|0
    0|0
  • İyi bir sex e ihtiyacım var.Canım buna sıkkın bu ara.İstediğimi alamıyorum.Yırtıcı birine ihtiyacım var.

0|0
    0|0
  • Baharın getirisi bu sanırsam aynı his bendede var :)

0|0
    0|0
  • Sana aynen katılıyorum soran arkadaşım. Son 2 haftadır bu haldeyim bende...

0|0
    0|0
  • Bende kendimi dipçik gibi hissediyorum bir enerji yoğunluğu var yaz geldiği içindir.Bu arada Almanyadaki teyzemlere kucak dolusu selamlar.

0|0
    0|0
  • Kısa zamanda büyük işler başarmam gerekiyor. İnancım yok ama yapmak zorundayım.

Bu yüzden de canım sıkkın, aşırı bir stres var üzerimde :s

0|0
    0|0
  • Açıköğretim sınavlarına canım sıkkın bu sıralar bu okul bitmeyecek yav hafasonu da finaller var ne yapcam bilmiyorum öff :)

0|0
    1|0
    • bıktım o sınavlardan o sınavların yuzunden sevgilim sms yapmıyor buna canım çokk sıkkın benmdeeeeeeee!

• yşm 24 hç sevgilim bile olmadi :(

1|0
    0|0
  • Benim skkndi yeni yeni kafam yerine geldi karadayi izliyorum.

0|1
    0|0
  • kontör yükledim facebook paketini iptal etmemişim zart diye para çekti sinirlerim altüst oldu :SSSSS

0|0
    0|0
  • Benim şuan bir finalim beklediğimden kötü geçti mesela ona sıkkın

0|0
    0|0
  • iş güç konularına

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 27

• Kafam fena karışık..

Ne sen sor ne ben anlatayım..

0|1
    0|0
  • Hangimizde olmuyor ki

0|0
    0|0
  • Canım sıkkın çünkü gerçekte canımın sıkılması için haklı bir sebebim yok ama bilinçaltımda canımın sıkılmaması için bir neden yok :)

Bir gün öyle bir gün böyleyim ruh halimin, duygularımın bu kontrolsüz değişimi benim canımı çok sıkıyor. Hiçbir şeyin fark etmemesi aa öyle mi olmuş olsun, bunu mu yiyelim olur, şuraya mı gidelim tamam..

Bir de sevgilim var ki onun beynini açıp bütün düşüncelerini tek tek okumak istiyorum...

Uzun uzun anlatıp kafanızı şişirmek istemiyorum da sıkkın işte arkadaş :)

Bir de iş yerinde koltuğa tutsaklık, yoğunluk da eklenince çok güzel oldu.

0|0
    0|0
  • kulak iltihabı dolayısıyla tek kulağımın duymaması, ağrı, ateş.. tüm bunlara rağmen bir ton isin beni bekliyor olması vs :/

o yüzden canım sıkkın biraz

0|0
    0|0
  • Dün sanki beni bir mengeneye koymuşlar da sıkıyorlarmış gibi hissediyordum... Bugün de gerginim... Öyle yoruldum ki...

0|0
    0|0
  • benim canımın sıkıntısı sebepsiz değil.. yüreğimin üstünde kocaman bir kaya var sanki eziyor geçiyor beni nefes alamıyorum öldürüyo canımı yakıyo.. anlatabildim mi? :'(

1|0
    0|0
  • bana da sureklı olur bu yorgunluk hıcbırsey yapmama hissi. sosyal olmamaktan gercekten sevıldıgını hıssedememekten(sevgılı degıl her turlu sevgı) kaynaklanıyor benımmkı.

0|0
    0|0
  • günün her saatinde uykum var ve genellikle sıkılıyorum. nedenini tam olarak bilmiyorum .. sanırım beni küçükken radyoaktif bir koala ısırmış.

0|0
    0|0
  • depresyon. bende de var az bucuk

0|0
    0|0
  • Benim canım sıkkın, yanlışlıkla erkek yerine bayan seçmişim cinsiyetimi ona sıkkın. :D Birde bunu yönetime iletmeme rağmen düzeltmediler ona sıkkın.

0|0
    0|0
  • Aynen bendensin ama benim canim da ben isvecte yasiyorum dil okuluna gidiyorum siniftakiler arap arapca konusuyorlar ve hristiyanlar bende hem turk hemde musluman oldugum icin dislaniyorum muslumanlari taslayan bir ulke.burasi :/

0|0
    0|0
  • Bugün iphonum yere düştü ve displayi çatladı

Kafayı yicem! Bide tamir parası öde şimdi

0|0
    0|0
  • cok sukur keyfim diablomla yerinde :))

0|1
    0|0
  • Duş almam gerek ama üşeniyorum.

1|0
    0|0
  • yaz yazz bitmez :-(

0|0
    0|0
  • Bende seni Yerine olmak isterdim. 2 Gun sonra 3 sinavi giricem

0|0
    0|0
  • çok yakın bir dostumla küstüm ve canım çok sıkkın :(

0|0
    0|0
  • ilgisizim :/

0|0
    0|0
  • Canım sıkkın kızgınlıkta var isyanda hadi bakalım

0|0
    0|0
  • benim canIm sIkkIn, Turkiyeye bir türlü akamadim, yurt disinda yasiyorum, bir yerlerden firttiracam

0|0
    0|0
  • Canım her zaman ki gibi sıkkın.

0|0
    0|0
  • çook istediğim bişey var ama param yok onu yapmazsam yaşayamam intihar edicem bu gidişle kredi de vermiyolar :(

0|0
    0|0
    • ney ki çok istedn şey ./

• hmm inş istediğin olur canm

• inşallah

• canım sıkkın çünkü 300 kalorilik diyetimi bozdum 1 tane incir yedim kusamıyorum da

0|0
    1|0
  • ezberlemem gerek sınavım var ama aklıma girmiyo :(((((((((((

0|0
    0|0
  • Herşey yolunda Allaha şükürler olsun :):)

0|0
    0|0
  • insanlra katlanmak zorndaym ve buna canm çok sıklıyo artk tahammül edmyorm onlra.

0|0
    0|0
  • benimde sıkkın... duygularımla oynandı.

0|0
    0|0
    • ne acı .. benim duygularımlada çok oynanmıştı geçiyo zamanla emn değlim ya da geçmiyo kararsızım bu konuda ama hafiflediğinden emnm ..

• ben ne dicegmi bilmiyorum gercekten.

Yükleniyor...