Gerçekten Aşık Oldunuz mu?

Sevgili olmayı,hoşlanmayı vs. bir kenara bırakın gerçekten onu gördüğünüzde kalbiniz yerinden çıkacakmış gibi çarptımı, ellerinizn içi onunla konuşurken terledimi ne bileyim onun için herşeyi göze aldığınız oldumu yoksa gerçekten eskidemi kaldı böyle şeyler? ona ulaşamıcağınızı düşündüğünzde başka birini bulmayı değilde onu beklediğiniz oldumu? yoksa aşkınız sadece facede paylaştığınız üzgün,isyankar sözlerden mi ibaret ?

0|1
25|49

En İyi Erkek Görüşü

• Sorduğun her soru için cevabım: Evet... Oldu canım. Aylarca hatta senelerce dönsün diye de bekledim. Ama o sürtükler "takıntı" dedi biliyor musun? İşte aşık olunacak insan var, bir de kendini insan sanan "dişi" ler var...

Şimdi anlatsam ağlarsın yani belkide.

Yani eskide kalmadı. Hala var.

Ama az önce bir yerde dediğim gibi. it-kopuk serseri aşktan anlamaz. Doğru dürüst insan bulmanız lazım. Onun içinde "insanları çözeme oyunu" oynamaktan vaz geçmelisiniz. "Çözecem" diye dengesiz ve yalancı insanların peşine takılıp aşık oluyorsunuz. Sonrada belanın bini bir para... Sonrada gerçek aşk yok falan diye söyleniyorlar.

İnsan iyi midir kötü mü 1-2 saatte anlaşılır zaten. Doğru dürüst adam seçtinizde aşkı bulamadınız mı sanki? Yoo. Ne kadar doğru dürüst adam diyeceğim arkadaşım varsa hep yalnız. Nerde it kopuk var, yanlarında en güzel kızlar. E müstehak arkadaşım.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 48

• Evet ama fos yani hiç herek yok

En son doktora gittim aşk a sevgiye alerjim varmış , uzak duruyorum bende :>)

1|0
    0|0
  • valla 7 yıl bir kızla birlikte oldum ve ayrıldık ayrıldıktan 2 ay sonra cenazeleri oldu mağlum tanıyorlar gitmez isem ayıp olacak düşüncesi ile gittim..sonuçta 7 yıl süren bir ilişki var ortada ailesi falan tanır beni..gittim cenazeye ve kızı gördüğümde belki yalan gelir size ama dizlerimin bağı çözüldü deyimi vardır ya aynen öyle titremeye başladım kekeleme tuttu...ama ayrılmıştık artık hemde boktan bir sebepten..! neyse unuttum ben onu..

bu arada aşk dediğin şey ayrılınca olur birlikte iken kimse kimseye aşık olamaz..çünkü yar elden gidince yar olduğu anlaşılır..

0|1
    0|0
  • Evet yaşadım o aşk denen duyguyu. Hem de dolu dolu... Aradan yıllar geçmiş olsa bile hala o aşkın esiriyim...

1|0
    0|0
  • evet o dediklerin oldu ama adı aşk değildi normal hoşlandığın kızdada oluyo o dediklerin

0|0
    0|0
    • hoşlandığın biride :-/ sanmıyorum

• ben her çıktığıma aşık olmam hoşlanırım sevgimi gösteririm ama aşık olmam o zaten bir şekilde senin kalbini heyecanlandırıyo onun için diyorum o dediklerin hoşlandığın kişidede oluyo diye

• umarım eskide kalmaz böyle şeyler.

Ah be dertlendim şimdi

gidiyim Fridun düzağaç lavinya şarkısını dinliyim bari

Oldumu şimdi bu yaptığın ?

Niye milletin moralini bozuyosun :P:P

Evet oldu nitekim hala olmakda ben onu çok seviyorum beee

Neyse bu saçma sapan cevapları bir kenara yuvarlayalım

Evet oldu insan olan herkezinde olmadıysa henüz olacaktır diye umut ediyorum.

Eskide kalmasın böyle şeyler ya bunlar güzel bunlar saf bunlar benliğimiz .

Ahh ah ellerim titrer kalbim çarpar kelimelerin telefuzzunu karıştırır kekeme gibi konuşurum birde bunun stresi çöker üstüme aman yaaa git uyuyum ben )

0|0
    0|0
  • ewet aşık oldum hemde imkansızından

1|0
    0|0
  • Olduk tabi olmazmıyız.. bambaşkaydı onunla beraber nefes almak. Ayda bir buluşmak. Uzak olduğumuz için geçemedik aşkın köprüsünü. 16 ay birlikteydik & en uzun ilişkimdi :) Sarılınca ona gögus kafesindeki atan kalbinin sesini dinledim. Tabi eve dönme vakti geldiğinde kokusunun üstüne sinmesi.. Uyandıktan sonrada o kokunun kaybolmasının üzüntüsü.. Sonrasında ne oldu onu hiç söylemeyim ama duvarı yumruklamamın sebebi oydu :)

0|0
    0|0
  • Ayrıldıktan sonra geçip gittiğinde dışarıdan ne kadar kötü bir durum olarak görünse de çok güzel bir duygu, keşke hiç geçmese diyorsun her zaman :)

0|0
    0|0
  • oldum ve çok güzel bir şeydi kimin yanına gitsemhiç bişey olmayan ben onun yanına gidince dilim tutulur heyecandan zor durudur o saçma sapan şeyler söylesede benim için anlamlı oluyordu ama herşei söyledimki o beni kardeşten öte seviyormuş öyle kalmamı istedi

0|0
    0|0
  • aşkı tatmamış bir insandım.4 yıllık uzak mesafeli bir ilişkim olmuştu.şiddetli geçimsizlik ve uzaklık nedeniyle ayrıldıktan sonra onun başkasıyla olduğunu öğrendim ve o an onun benim için imkansız olduğu duygusu beni ona aşık etti.ama naptıysam geri alamadım.hala daha aşığım deliler gibi.ispat olarak; 22 yıllık ben bir anda bu kadar mı değişir.hem alkolik oldum hem son senesinde okulumu uzattım.üstelik vücudumun her tarafı kesik kesik izlerle dolu ... çok güzel ve çok acı bir duygu :(

0|0
    0|0
  • oldum hiçte aldatmadım

1|0
    0|0
  • çok tanımsal olmuş yazın =) evet oldum

1|0
    0|0
  • Aşk bir hastalıktır yakaladımı insanı ömür boyu iyileşemezsin

1|0
    0|0
  • 3-4 yıl önce oldum. ayrılınca benden ondan sonra kimseyle olamadım...facebook gibi sosyal ağda aşk mı yaşanırmış, her şey çok güzeldi ama bitti işte. bundan sonra da zor olur, olursa da evlilik olur :)

0|0
    0|0
  • hemde nasil

0|0
    0|0
  • Hayırlısıyla bekliyoruz bakalım etkilerini merak ediyorum hani bu kalp yerinden çıkacakmış gibi çarpıyormuş güzel duygular tabi :)

0|0
    0|0
  • ben 7 yıldır bir kıza aşgım onla kaç kez çıktık ayrıldık şuan gene ayrıyız :) ama ben pes etmeyen bir tipim ask öyle yok bana bakmıyor yok beni sevmiyor falan diyipte pes etmek degil ölümne savaşmaktır bende ölene kdar savaşcam ark :D seviyom ötesi var mıyok :D

0|0
    0|0
  • Evet 1 keresinde olmuştu. Sanırım bir daha da olmaz. Ama çok kötüydü yani. Hatırlamak istemediğim günlerdi.

0|0
    0|0
  • Olmuştum .

0|0
    0|0
  • Aşık olmak ne özel birşeydir nede bir marifettir.. Hoşlanma ebedi olur çünkü beynin ürünüdür, aşkı ise beyinden çok vücuda ve iç güdülere yöneliktir bir hastalık gibi etkileri geçmeye başlayınca biter.

Şimdi sen hiç aşık olmamışsın gibi sinir bozucu yorumlar atacaklara cevabım: Yıllardır süren iyi bir ilişkim var, ondan aklından ve tavırlarından hoşlanıyorum ve asla ayrılmayı düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • 1 defa ama karşılıksız

0|0
    0|0
  • Bi düşüneyim.. Cık, olmadım.

0|0
    0|0
  • ol-muş-tum

zamanın birinde...

0|0
    0|0
  • Profil fotografına gerçekten aşık oldum

0|0
    0|0
  • Lise 3 de oldum 2 senelikte ilişkimiz oldu :) o beni terketti ben kalbimi kapattım. Daha sonra özür diledi ama gurur yokmu o gurur

0|0
    0|0
  • malesef oldu

0|0
    0|0
  • elde ettikden sonra geçti hepsi , keşke hiç geçmese , hayallerimizdeki kız gerçekde de yaşasa da kalbimizin ritmiyle oynasa keşke.

0|0
    0|0
  • Böyle şeyler yaşadık ama benim için sadece zarar olmuştur gerçekten seven yokki sevilsin.

0|0
    0|0
  • oldu.Ben herlade fazla aşık oldum ayrılan o olddu

0|0
    0|0
  • yani 2.5 yıl önce olmuştum üniversitemin ilk yılıydı kalp atışım terlemeler falan cok değişik biseydi yani ;)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 25

• Konuşmak için bir saat telefonun başında deneme yaptım,yazışırken ellerim titredi,terledi..onunla olmak imkansız boşver dedim sonrada gerekirse 5 sene,beklerim dedim..Simdi her şeyin ispatını ve ispatımın saatini bekliyorum ya da itiraf saati..Ben ondan hiç vazgeçmeyeceğim,sonucu ne olursa olsun ben onu seviyorum ve hiç bırakmicam..o beni bırakacak,uzaklaştıracak,engelleyecek..ben onu bırakmayacağım..Ben onun için her şeyi yapmayı göze aldım..

2|0
    0|0
  • oldum 1kere onu görünce denizde boğulmak gibiydi 3 yıl uzaktan sevdim 900 şiir yazdım duygusal açıldı ona bır sekılde ailelr tanıdık cıktı terkedılım iyi guzel kız oldugum için aşk var ama her zamantek kişilik

2|1
    0|0
  • Birine öyle aşık oldum ki, onunla buluşacağım günün gecesinde heyecandan uyuyamazdım, onu gördüğüm anda gözüm başka şey görmez ağzım kulaklarıma varır, ellerim titrerdi. Onu üzgün gördüğümde ondan daha çok üzülür, biraz tebessüm ettiğinde bile mutluluktan havaya uçardım. onu 1,5 yıl bekledim, sonra askere gitti, askerde olduğu süre boyunca her gün beni arasın diye bekledim. Her gün ona, daha sonra okuyacak olsa bile yanında olduğumu bilsin diye mailler gönderdim. Askerden döndü, 2 ay sonra bana nikah davetiyesini gönderdi. Ona öyle aşıktım ve ona hala öyle aşığım ki, o mutlu olduğu insanla birlikte olduğu için, onun adına mutlu oluyorum, onu düşününce mutludur diyorum. Bir gün karısıyla el ele gördüm, içim gitti ama beni görmesin, huzuru kaçmasın diye saklandım. Ona öyle aşığım ki, onu tanıdığım günden bugüne 5 yıl geçti, hala geceleri rüyamda onu görüp uyanırım, bazen arkadaşlarıma yanlışlıkla onun ismiyle hitap ederim. Ben ona dokunmaya bile kıyamazdım, şu anda o, bir başkasına sarılıp uyuyor...

0|0
    0|0
    • bişey sorucam gerçekten bunlar doğru mu.hep merak ettim.insan sevdiğini başkası ile görse bile onun mutluluğuyla mutlu olabiliyor mu.çünkü ancak böyle hissedenler gerçek aşıktır diye düşünüyorum

• Hayır, aşık olmadım.

0|0
    0|0
  • oldu çok sevdim herkesten çok onun için elimden gelenin fazlasını yaptım arkadaşlarımı dahi bıraktım ailemi karşıma aldım gururda kalmadı o beni defalarca terk etti ben yine peşinden gittim ksmedim umudumu hep bekledim ağladım onun için hıçkıra hıçkıra hergün uzun uzun mesajlar attım o ceap vermeye bile tenezzül etmedi ben artık ondan umudumu keserken yine geldi seni seviyorum dedi bağladı kendine inandırdı sonra herşey süperken bir başıma bırakıp gitti yalvadım gitme diye dinlemedi bahaneler uydurdu anlıycağın mahvetti beni ama onu sevmekten zerre kadar pişman olmadım iyi halt yedim halada seviyorum kaç yıl oldu unutamadım...

0|0
    0|0
  • Ben gerçekten aşık oldum.Ona sahip olmaktan vazgeçip sadece karşımda durmasını istediğim anlar oldu, gördüğümde öleceğimi sandığım anlar da...Elimi her açtığımda onun için ettiğimi dualarım vardı.Bana gelmesini isteyemedim hiç, mutsuz olursa diye, nasıl mutlu olacaksa öyle yaşasın dedim.Bana bekle dese yıllarca bekleyebilirdim.Ama unut dedi, buna rağmen aylarca bekledim.Başka bir şehirde başka insanlarla yeni bir hayat kurmasına rağmen...Ve sonra yine onun sözünü dinleyip ondan vazgeçtim.Onu beklemeyi de bıraktım.Ama içimdeki sızıdan bir türlü kurtulamadım.

0|0
    0|0
  • Şu senin bulutsu sesin var ya

Uçtan uca tersyüz ediyor geceyi

Yataklar var konuşmak için

Öpüşmek için telefon kulübeleri

Güneşler var, yıldızlar, samanyolları,

Karpuzlar gümbür gümbür kapılarda.

Tanrılar sofrası amma karanlık

Yiyemem tek lokma yiyemem orda.

Şu senin tutkulu sesin var ya:

Ortak güzellik artı yara izi

Tutar ellerinden kaldırırsın

Adı kötüye çıkmış tüm sözcükleri.

Yeni törenler gerek bize

Yeni törenler -kimi zaman en eski.

Dert etme, bütün dilleri içerir

Bitki konumu, küçükbaş hayvan sesi.

Şu senin dolayık sesin var ya

Dondurma yiyen gürbüz bir kız gibi müstehcen,

Balkon demirine dayalı bir arka kadar şakacı,

İlk doyumdaki gibi yeşil elma tadında.

Kimlik denetimi yaptıktan sonra

Resimli roman okuyan bir er gibi giderici.

Şu senin alçaktan sesin var ya

Pencereler var burnumun kemiğinde sızı,

Aşklar var unutulmamak için,

Boğulmak için ilk sevgili.

0|0
    0|0
  • valla ulaşamıycağımı bile bile bekledim birini imkansız bişeydi biliyodumda ama hep bir acaba vardı içimde bana yakın durduğunda ya da gözgöe geldiğimizde çok heycanlanırdım bir daha aynı hisleri hissedebilirmiyim cidden bilmiyorum

1|0
    0|0
  • 24 yaşındayım farklı zamanlarda aynı adama 2 kez aşık oldum...

0|0
    0|0
  • kalbim yerinden çıkacakmış gibi oldu. ellerim de terledi. aşık mıyım şimdi ben? :)

1|0
    0|0
  • senin dediklerin ergenken olur ve her ergen mutlaka aşık olur. Kimi keyifli yüzünü yaşar, kimi bol acılı çeker , kiminin ise platöniktir içinde yşar anlatamaz.

0|0
    0|0
  • Sadece 2 kez olduğunu anladım.

0|0
    0|0
  • oluyorum her gün daha da fazla oluyorum

0|0
    0|0
  • :) evet...

0|0
    0|0
  • oldu ve onunla evlendim de.vardiali ise gider ve onun gelmesini aşkla ve sabırsızlıkla beklerim

0|0
    0|0
  • henüz öyle birini bulmadım

0|0
    0|0
  • El terlemesi ask belirtisiyse desene yıllar boyu bosuna platonik acı çektik :D

0|0
    0|0
  • sadece bir kez aşık oldum

0|0
    0|0
  • olmusum ki senelerdir unutamıyorum.

0|0
    0|0
  • 1 kere sadece.

0|0
    0|0
  • ben bu soruyu sevmedim :(

0|0
    0|0
  • Oldum.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ya evet ya da hayır.

0|0
    0|0
  • bn yaptm bunları mılelt sastı kaldı ama gıden her turlu gıder gıder yanı. çok sevılen gıder

0|0
    0|0
  • ergenus sen bu işleri bırak son sınavlarına odaklan. hadi annem, hadi gülüm..

0|0
    0|0
Yükleniyor...