Böyle bir durumda olsanız napardınız beyler ?

Bir kızdan hoşlandınız tanışmak istediniz o istemedi sonra başka biriyle çıktınız ama onu unutamadınız kızda size ilgi göstermeye başlasa sevgilinizden ayrılırr gelirmisiniz ?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle hayır,hak etmeyen birisi için neden seven birisini bırakalım.Bu önceleri reddedipte sonradan ardından ağıtlar yakmak,herhalde bayanların çok önemli bir kesiminin ve belkide çoğunun ortak kaderi.Peki başkasıyla gördüğün zamanmı aklın başına geldi diye sormazlarmı insana.Sevmek önemlidir evet,ama sevilmekte en az sevmek kadar önemlidir.Bu yüzden zamanında duygularımıza karşılık veren,her zaman geç kalandan bin kat daha uygundur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• aramda bişey geçmediyse neyini unutamayacam? nasıl reddedildiğimi mi?:)) boşversene, benim olan benimle kalsın:))

0|1
    0|0
  • Ayrılmadan gelirim kabul ederse.

0|0
    0|0
  • neden ayrılcam .. avcunu yalasın.

0|1
    0|0
  • Diğerini unutamamışsam başka biri olamaz.

0|0
    0|0
  • Hayır , istemediyse unuturum onu gider geri dönüşü olmaz

0|1
    0|0
  • Hayır asla... Ümit vererek tuttuğum eli bırakmak benim işim değil...

0|0
    0|0
  • hayir unutmaya calisirim neden beni seven bana deyer veren birisini beni redd etmis birisine tercih edeyim ki

0|0
    0|0
  • ahlaksızlıga gerek var mıçok ayıp çok

0|0
    0|0
  • Asla. Bir kıza bir kere teklifte bulunurum. Kabul etmezse o kişi benim için biter.

0|0
    0|0
  • gururlu bir adam bunu yapmaz. yapamaz. kendisini reddeden kişi için kendisine değer vereni üzmez.

0|0
    0|0
  • nereye cıktık ?

0|0
    0|0
  • skimde olmaz bacım. yürek bu düşkünler pansiyonu değil.

0|0
    0|0
  • Hayır İşim Olmaz.

0|0
    0|0
  • Zor bir durum...

0|0
    1|0
  • e niye reddetmiş ? olmaz öyle saçma olur kendisine değer vereni bulmuş çocuk diğer kızı bırakıp dönmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır ve zahten kendimi o kişiden arındırmadan başkasıyla çıkmam.Duygularım temizlenmeden başkasına yüz vermem.Bir onda bir bunda gezemem.Cevap hayır.

0|0
    0|0
  • yapan şerefsizdir.

0|0
    0|0
  • beyler yazmışsın ama cevap vermek istedim aynısını ben yaptım ve şuan o hatamın acısını hala çekiyorum sakın yapma ne demişler sev seni seveni hak ile yeksan ise sevme seni sevmeyeni mısıra sultan ise o seni sevseydi baştan kabul ederdi nolcak biliyomsun sen ona dönersen o seni terk etcek ve sen eski sevgiline dönmek istiyceksin pişmanlıktan geberceksin vicdan azabı falan o seni gerçekten seviyosa kabul etcek ama sana birdaha asla güvenemiycek bu çok zor bişey , yapma...

0|0
    0|0
Yükleniyor...