Spora başladım, ama inancım yok?

Haftada 6 gün spor yapmaya başladım (2. hafta bitti) bu spor göbek ve iç bacak eritme, bel inceltme, popo sıkılaştırma hareketlerinden oluşuyor. Terleten ve kasları ağrıtan egzersizler. Yediğime de dikkat ediyorum ve bol su içiyorum. Ama hiç işe yaramayacakmış gibi hissediyorum. Hayatım boyunca vücut şeklim ve kilom hep aynıydı değişebileceğine olan inancım yok o yüzden hepsi boşaymış gibi hissediyorum. Saçmalıyor muyum sizce? Bu şekilde ne kadar sürede vücudum güzelleşir? Motivasyona ihtiyacım var

Güncellemeler:
2ay kilom 52. kilo vermeye çalışmıyorum vücudumu şekle sokmaya çalışıyorum. ona göre cevaplar verirseniz

1|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yıllardır kendine bakma sen 2 haftada düzelmesini bekle biraz bekle bakayım hemen olacak olsa herkes yapar zaten inancını yitirme.

0|0
    0|0
    • 2ay

Hesabı biriyle ortak kullanıyoruz o kadar büyük değilim ve yeni yeni istemeye başladım kusursuz bir vücuda sahip olmayı. kilom her zaman iyiydi.
      ama ne kadar sürede nasıl değişim olur kestiremiyorum 1 yıl sonra anca olur gibi geliyo.

En İyi Kız Görüşü

• Benimde inancim yoktu o yuzden biraktim ama bence inanabilirsen inan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• spor eğitmeni olarak sık sık bunu yasayanlari görüyorum da motivasyon için kendini gaza getirecek şeyleri bul eger ki yasantin hakkında bilgim olsa sana yardımcı olabilirdim

1|0
    0|0
    • 2ay

öncelikle amacım kilo vermek değil vücudumun şekle girmesi. bu uzun süren bir şey mi? egzersizleri yaparken çok yoruluyorum terliyorum bazen başım dönüyo ama duşa girip çıkınca o kadar da zor değildi diye düşünüyorum :D yine her şekilde yapıyorum ama üzülüyorum yani boşa uğraşıyorum diye

• 2ay

boşver ya sağol

• 2ay

rica ederim

• Tövbe et daha çok geç değil.

1|0
    0|0
  • 1senede haftada 6gun fazla agirlikli antreman 3x haftada yeter

0|0
    0|0
  • İnanç yoksa bu iş olmaz

0|0
    0|0
  • İnanç yoksa başarıda yok kaybetmeye mahkumsun bebek

0|0
    0|0
  • Boyun mu kısa 52 kilo ne. Spor hemen boyle iki gunde ise yaramaz o zaman...

0|0
    0|0
    • 2ay

aynen boyum 1.60 :D kilo vermeye çalışmıyorum vücudum şekle girsin diye uğraşıyorum bölgesel çalışıyorum yani

• 2ay

Bence etkisini görüceksin. Azmet. Azmeden kizlar çok seksi oluyor...

• Biraz devam et ayni tempoda farki hissedersin

0|0
    0|0
  • Metabolizman çalışmıyor demek ki onu çalıştır

0|0
    0|0
  • Tek gıdıyorsan sıkılırsın yapamazsın

0|0
    0|0
  • Duba gibi ol sonra 1 haftada düzelmesin motivasyona ihtiyacım var de :))

0|0
    0|0
    • 2ay

şişman değilim kilom hep 50 ile 55 arasında oldu ama vücudumu eskisi kadar sevmiyorum yeni yeni başladım bir şeyler istemeye

• İnanmak başarmanın yarısıdır

0|0
    0|0
  • özellikle spor yaparken yediklerine çok dikkat etmelisin, arkadan yememeye çalış kolay gelsin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...