Çok zor bir seçim galiba

hayatımda uzun süredir biri var ben tüm ilklerimi onla yaşadım çok zor şeyler geçirdim tüm arkadaşlarımı kaybettim ama o zmanlar yanımda olan tek kişi oydu ilk defa birisiyle geleceğe yönelik hayaller kurdum ama şöyle birşey var ben ailemle her gün kavga ederim arkadaşım yok zaten huzuru sevgiyi onun yanında ararken zaten onca derdim yokmuş gibi bide o dert oluyor bana hergün kavga... artık tükendiğimi hissediyorum çok yoruldum affediyorum her seferinde bskıyorum başa sarmışız tekrar çevremdekiler bana zarar verdiğini söylüyolar geçen gün bana sen benden ayrılamazsın çünkü ilklerini benle yaşadın dedi yani naparsa yapsın o ben nede olsa affederim diye hareket ediyor ve ben bıtım bu durumdan beni hiç anlamıyor bir söz söylüyor ve benim kırılabileceğim aklının ucundan bile geçmiyor bu durumdan ayrılmam gerekiyor biliyorum sizden bu cevabı beklemiyorum soru şu onunda dediği gibi naparsa yapsın ayrılmaya cesaretim yok yapamıyorum ona öylesine alıştımki onsuz hayat korkutucu geliyor yapamazmışı gibi onsuz çünkü benm kimsem yok tek o var oda eriyip bitiriyor beni... napmam lazım siz olsanız napardınız nolur mantıklı cevap istiyorum.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• mantıklı konuşuyorsa dinle abartıp anlamıyorsa S.et ayrıl =)

1|0
    0|0
    • ortaya arışık bişeyler yapıyor bazen mantıklı baznde abartıyor her şeyi

• şimdi baya uzunca bir mesaj attım bu kısımda var :)

Erkekler Ne Diyor 5

• insan sevdiği biri için bişey yapıyorsa

kavga ederken başına kakması böbürlenmesi yanlış

senin için bişiler yaptıysa bunların hepsini silmiş

peki kişilik olarak bu herifin sana iyibir koca olacağına inanıyormusun iyi düşün

mantıkla aşkı karıştırmadan

1|0
    0|0
  • Eline çok koz vermişsin galiba o da bunun farkında artık ayrılman lazım

1|0
    0|0
  • Bir ilişkiye duygusallık, ukalalık karıştıysa kesinlikle bitmesi gerekir aks, halde kendinden ödün vermek zorundasın bir ömür boyu

0|0
    0|0
  • hemen terket ..bu ilşişki uzun vadede sana psikolojik bir hastalık olarak geri dönecektir...

0|0
    0|0
  • bırakbırakbırakbırakbırak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...