Evlendiğinizde eşiniz Facebook kullanmayacaksın derse, cevabınız ne olurdu?

Genellikle kıskanç eşler facebook yüzünden hep problem çıkarmışlardır. haksız da sayılmazlar hani, face varken eşiyle ilgileneceğine arkadaşlarıyla sohbete dalarsa, ben olsam ben de sinirlenirim. ne düşünüyorsunuz bu konu hakkıjnda?

• Facebook benim herşeyim, kabul etmem. Tek eğlencem o benim.
    24% (4)13% (2)19% (6)Oy Ver
  • Facebook kullanmasamda olur, eşim de kapatırsa kapatırım.
    76% (13)87% (13)81% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
anketimize katılın arkadaşlar..
ben hiç tereddüt etmeden kapatırdım. ama eşimle aynı anda kapatırdık tabiki, hak geçmesin :) evlilik oyun oynamaya gelmez..

0|0
25|15

En İyi Kız Görüşü

• bence eşine vakit ayır arkadaşların değil eşin senin yanında olucak ömür boyu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• kullanırım karışamaz.

2|0
    0|2
    • güncelleme : kendini bilirsin sorun olmaz.aranırsan sokaktanda başkasını bulursun

• şıklar eksik kalmış bence istediğim cevabı bulamadım :)

fb benim son derece sıkıcı bulduğum doğru düzgün takılmadığım bir site ama yine de kıskançlık yapıp kapat demesini son derece saçma bulacağım için o ''tm hadi kapatayım'' demem zor görünüyor saklıyorsak bir bildiğimiz var herhalde :d üstelik bu teklifi yapan adama da güvenim sarsılacağı için kendim kapatmayıp ona kapattırmam bile söz konusu :)

1|0
    0|1
  • zaten kullanmıyorum :D

0|1
    0|0
  • kullansam nolur kullanmasam nolıur

mühim değil

ufak teferruatlar için sorun yapmam

0|1
    0|0
  • Ben kesinlikle kıskançlığın sevginin göstergesi olduğuna inananlardanım demek ki sadece onun olmamı istiyor;bu yüzden cevabım evet facebook için kırmam ben onu :)

0|1
    1|0
  • oda kapatırsa kapatırım. ama onun ki açık benmki kapalı olursa pcyi kafasına geçirirm :)

0|2
    0|0
  • bana sen kullanma deyip cırt cırt kullanacaksa o bilgisayarı parçalarım. ama diğer türlü bir dediğini iki etmem kapatırım, bide üstüne şımarır mutlu olurum beni kıskandığı için :)

0|1
    2|0
  • O kapatacaksa neden olmasın. Ya da şifrelerimiz aynı olur o da ben de beraber kullanırız.

0|1
    0|0
  • Kullanmıyorum zaten:)

0|2
    0|0
  • kullanmam ne olcak :)

ya da ortak bir face acmayı öneririm.

0|2
    1|0
  • Benim çevremde olanların hepsi kullanıyor bir sorunları yok. Bende kapatmam her şeyim değil ama zaten ekli olması gerekn kişiler var. Temizleme yaparım ama kapamam.

2|0
    0|1
  • Birşeyi yapmayı ben istiyorsam o iş olur yoksa asla eşimde dahil kimse için bişey yapmam. Ayrıca kapatmamı istiyorsa illa şüphelenirim belki de benim görmemi istemediği bişeyler yapıyor ve paylaştığını vs. görmiyim diye yapıyor belki.

Ben bu sebeple eşimden şüphelenip 3 face hesabı , 3 vk hesabı ve 6 tane maili olduğunu farkettim. Bence bütün bayanlar kullanıp araştırmalı eşlerini erkekler boş bırakmaya gelmez.

0|0
    0|1
  • herşeyim değil ama kapatmam

1|0
    0|1
  • olur aşkımm

0|1
    0|0
  • bu devirde facebooksuz bir hayat mi olurmus gibisinden cevap veririm, tas devri insanlar bile facebook ile tanissaydi hayatlarindan eksik etmezlerdi sanirim;; düsün yani ...

1|0
    0|2
  • Kullanmadigim seyi nasil kullanmayayim hayatim?

0|2
    0|0
  • ben karşıyım zaten mümkünse kullanmayalım

0|2
    0|0
  • Ikimiz bir hesap kullaniriz, baska secenek yok.

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • O yasa gelecegim de hala facebook kullanacagim ha. Yakistiramadim.

0|1
    0|0
  • beni tanıyamadığını düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Eşimden önemli değil. Kullanmam olur biter.

0|1
    1|0
  • güncelleme nolursun

0|0
    0|1
    • offff offff, millet saçma sapan şeyler yazarak güncelliyor, ben fikirlerimi yazarak güncelliyorum aradaki kocaman farkı görün lütfen..

• O ne derse o olur

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Normalde zaten face pek kullanmıyorum. Ama emri vaki yapar kapat derse facebook kullanmaya başlarım. Tatlı dille isterse bir daha facebookun yüzüne bile bakmam

1|1
    0|0
  • Kapatırım zaten zamanımı alıyor, bahane olur :)

0|1
    0|0
  • Kullanmam, hatta interneti tümden de kapatabilirim. Böyle şeyleri şansa bırakamam.

0|3
    0|0
  • kullanmadım kapattım. o da kullanmasın kapatsın.

0|1
    0|0
  • Zaten kullanmıyorum sorun değil.

0|2
    0|0
  • kullanmam eşim istemezse.

0|1
    0|0
  • kapatırım zaten kapatmaya bahane arıyorum.

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • facebook'u eğlence amaçlı kullanmadığım için demez kanka. Zaten girdiğim yok pek. Ortak hesap açarız.

0|0
    0|0
  • Hayır facebook benim her şeyim

1|0
    1|1
    • :) bir yanda da karın var ama

• face benim için önemli. insanlarla iletişim içinde olmak gerek

• beni tanıyanlar bunu teklif etmeye bile gerek duymazar ;)

1|0
    0|0
  • Facebook benim herşeyim, kabul etmem. Tek eğlencem o benim.

0|0
    0|0
  • peki hayatım derim ve gözünün önünde 14 gün sonra silenecek yazısını gösterir kapatırım

0|0
    0|0
  • kapatırım doğru dürüst kullandığım yok zaten

0|0
    0|0
  • Facebook kullanmak sorun değil de internet kullanmaya devam ederim

0|0
    0|0
    • o tabiki olacak, internetten gazeteleri takip edersin, surf yaparsın, film dizi izlersin müzik dinlersin, bunlar hayatın bir parçası zaten

Yükleniyor...