Dövüş sporlarından birine başlıyıcam ama karate mi muay thai mi?

arkadaşlar bir dövüş sporuna başlıyıcam ama karate mi yoksa muay thai mi karar veremiyorum bu sporları yapanlar varsa iyi ve kötü yanlarını yazabilirler mi acaba

Güncellemeler:
3ay iyi ve kötü yanlarını yazarsanız sevinirim teşekkürler

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• İkiside boş sporlar bence kung fu ya da sifu ya başla yakın savunma öğren ben kung fu dan çok memnunum.

0|0
    0|0
    • 3ay

burda sadece ikisi var malesef o yüzden

• 3ay

Hmmm o zaman muaythai

• 3ay

Muaythai de öldürücü vuruşlar var muaythai yi öneririm ben memnun kalmadım muaythai den ama sen belki beğenirsin

En İyi Kız Görüşü

• muay thai

0|0
    0|0
    • 3ay

hiç yaptın mı acaba?

• 3ay

hareketler seri hızlı sert ve pratik, kendini savunman ve saldırman için en iyisi muay thai. ama gerçekten çok sert bir spor kendini sakatlama olasılığın karateden daha yüksek olabilir. çünkü direk kemikle vuruyorsun.

• 3ay

ve her ne kadar en önemlisi teknik olsa da, güç de çok önemli ve sürekli kondisyonlu olmalısın. karateden daha ağır ve sert olur antrenmanları.

Erkekler Ne Diyor 11

• salla onları bir boka yaramaz sokak dövüşü sporuna yazıl :) ciddiyim onlar daha etkili

0|0
    0|0
    • 3ay

sokak dövüşü için 18 yaş üstü olmamızı istiyorlar

• 3ay

hadi yaaa :) sokak dövüşü gerçek dövüştür yaaaa adam alıp kafanı koltuğunun altına alınca ne karate ne diğerler fayda vermiyor :D

• 3ay

evet abimde yapıyo eve her geldiğinde bir yerine bir şey olmuş oluyo

• Muay

0|0
    0|0
  • Muay thai.

1|0
    0|0
  • Karate

0|0
    0|0
  • hobi olarakmı yapılacak savunma amaçlımı?

0|0
    0|0
    • 3ay

her ikiside liseye başladım ve hem kendimi korumak hemde bir sporla uğraşmak istiyorum

• 3ay

sizin için kick box daha iyidir.
      özellikle yumruğu iyi oturtuğunuzda boy kilo önemli olmuyor karşıdaki direk bayılır
      muay tai zaten çok estetik bir spor işinize yaramaz. karete size çeviklik katar sadece.
      hareket isimleri kata çizimleri vs. gereksiz ve sıkıcı gelebilir.

• Hepsinden biraz öğren bence

0|0
    0|0
  • Muay thai kick box a ek diz dirsek var daha iyidir zevklidir

0|0
    0|0
  • Box ya da kick box derim

0|0
    0|0
  • Basit ama etkili bir şey olsun hangisi olduğu fark etmez

0|0
    0|0
  • M. thai

0|0
    0|0
    • 3ay

daha önce hiç yaptınız mı?

• 3ay

iyi ve kötü yanları neler acaba

• 3ay

Benim yaptığım ölümcül spor neden bu sporla uğraşmak istiyorsan öğrenebilir miyim acaba

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...