Arkadaşlar özellikle erkekler size zahmet bir bakın ya

arkadaşlar cok ıhtıyacım var size şimdi ben erkek arrkadasımın kalbını cok kırdım derınden yaraladım sımdı barıstık ama bana cok soguk davraıor haklı sımdı guvenmıor bana sizce onun guvenını kazanmak ıcın ne yapabılırm konusmadıgım erkeklerle konusyorsun dıyorr acıl cok acıl yardım napıcam guvenını kaznamak ıcın etkkılemek ıcın ne yapabılırm -

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Gönlünu almaya çalış düzelir güven sagla o kendine gelir bir anda normal davranmak güç.

0|0
    0|0
    • işte nasıl elımden gelenı yapıorm cok fazla sıkmakta ıstemıorm neler yapalbrm yanı ne yapsam duzelr

• rca:D

Erkekler Ne Diyor 6

• Güven tek kullanımlıktır artık sana güvenmez aranız eskisi kadar güzel olmaz mutlaka her ne yaparsan yap şüphe duyacaktır

0|0
    0|0
  • Bana hat al senın üzerine olsun de

0|0
    0|0
    • yapmmaz kı :S baska ne yapabılrm

• dedıkı sana guvenmıorm felan sevıorm ama guvenmıorm ve guvenmedıgım kızla olamam dedı

• Ondan öncekileri de anlattıysan neyaptını onlarda ne gördünü tabi güvenmez benide aldatır daha durmaz dıye konu cözülmüstür özel istek dışında herzaman yerin olmaz onda söylim daha acık konuşamam burada kuzum üzgünüm ama bir yolu var heralde bir düşünmem lazım ıyı ce

• dediklerini yap güvenini kazan başkaları ile konuşma bence

0|0
    0|0
    • işte yapıyorum ama ınanmıor :S

• Bi kere kaybetmişsin güvenini artık geri gelmez o.

0|0
    0|0
    • :S amaonu cok kazanmak ıstıorm

• niye konusuyosun sende o zaman allahım ya ona onun oldugunu hıssettır sadık kalmayı becer bence

0|0
    0|0
    • ya konusmuyorum o ole dusunıor yanı bır ıkı kısı aratırdım dıye facebokta konustumu sanıor

• yapıcak bırsey yok bekel

• nezmnaa kdr :S arkadas gıbı konsoyorz:S

• erkek arkadaş dediğin sevgilin mi yoksa arkadaşın mı

0|0
    0|0
    • sevgilim

• bişey diyemem ama erkekler kin gütmez

• oo sevlgm cok kınlı :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...