Erkekler acil baksın acil erkeklere ihtiyacım var nolur acill okuyun nolurr

şimdi benim adım özge faceden bir çocukla tanıştım adıda murat neyse çocuk bizim burda oturuyoarmuş fakat tanımıyordum facede küçük muhabbetlerle samimileştik 1 ay falan konuştuk geldik buluşmaya buluştuk 2 3 saat takıldık normal arkadş gbi kısacası her şey iyidi akşam oldu bu faceden yazmış konuştuk yine sonra bu bana beni nasıl buldun dedi resimdemi iyim yoksa gerçektemi dedi bende değişiyo dedim buda sen re4smlerden daha tatlısın fakat dahada gıcıksın dedi bende daha bişy görmedin dr dedim :D bu çocuk zengin bir çocuk babasının parasına baya gveniyor bunu başka fake bir kız adına ekledim hemn muhabbet etti çapkın bir çocuk neyse fake kıza dediki ben herkesle konuşmam yakın hissetmezsem buluşmam ve grüşmem dedi geçen bir kızla buluştum dedi beni ima etti orada yani gamzeyi kız çok gzeldi ama istemedim dedi yakın görmedm kendime dedi bana yani özgeye sana bşi srcam demişti sr dedm cevap vermedi daha snra bir bğlntı reklm gndermiş bu e dedim ynlşlıkla oldu dedi snra bana ne srucaktn dedim fake adına ekledğim kzıı srdu bu kız kim bana yazıyor buluşmk istyo görmüş beğenmiş falan dedi ki ben fake adına konştuğumda buluşalım seni grdüm szn orda oturyorum demedim buna özgeye yalan attı yani kız gzelmiş falan dedim kendi adıma buda istemyrum ya güzel ama bende daha gzeller var falan dedi neyse bununla buluşmadan önce bana resmen yavşıyodu dyebblirim sonrda eski çıktığımı engellemiştm beni dğer facemden bulmuş dedi ya ne yapmaya çalışıyor anlayamadm hava atıyor bana belli ama neden bana kaarşı duygusu ne şimdi neden böyle yaptı fake kız adına demeddğim şyleri özgeye dedi olarak gsterdi

Güncellemeler:
ya kısaca bu çocuk bana o güzel kız benmle tanışıp buluşmak istyor falan dedi fake kız adına öyle bişey deemdm bana nye öyle dedi dyorumm
fake kıza bir daha bana yazma demiş ya

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Alınma ama boş boş işlerle uğraşıyorsun..

Fake hesaplarla çocugu eklemeler falan.. Abicim çocuktan hoşlandıysan yakınlaşmaya çalış. Baktın senden elektrik almıyor işine bak. Ben şahsen çocugun senden çok da elektrik aldığını düşünmüyorum.

Ayrıca, cidden sevgi arayan insanları bul. Artist adamlara takılırsan sürünürsün, seni uyarayım.. Para mara tipinde şeylere çok bakıyorsunuz burnunuzun ucundaki mutlu edecek adamı görmeyip artistin tekine takılıyorsunuz.. Sonra sonumuz niye böyle oluyor diye şikayetler...

0|0
    0|0
    • ya bende farkndayım bnnm merakım neden kıskndrmaya çalışıyorr

• aynen ya :D

• Sana boşa demiyorum yani böyle.. :)

Erkekler Ne Diyor 14

• sane fake kız yapmayı akıl ediyon da, onun da senin fake bir kız yapıp, kendini deneyeceğini bilmiyor mu sanıyorsun? sen nasıl fake yapıp onu deniyorsan, o da senin azını yokluyo, bu sen misin değil misin diye! Azından bişe kaçırırsan way seni gidi seniiii! sobeeee! olcak!

0|0
    0|0
    • ondanmı acaba ya çünkü kıza yazıp hemn bana yazmış

• faake kıza banaa bir daha yazma demiş anlamadm ya of

• bu kadar kafaya takma, içine sindiremiyorsan, güvenmiyorsan olmayacak demektir. Olmayacak işi zorlamamak gerekir. sonuçları kötü olur her zaman.

• Bir s.ktir git büyü de öyle gel. Çoluk çocuk doldu kreşe döndü burası iyice.

0|0
    1|0
  • özet yazar mısın hiçbirşey anlamadım

0|0
    0|0
    • net yazmak istedm bir daha oku

• Baya okudum karışık durum ama şunu söyleyeyim sağlam papuç değil gibi. Şöyle düzgün herif bulsanız daha iyi...

0|0
    0|0
    • sağlam değil zaten sadece kafamı karıştran bana nye havaa atmaya çalışıyor kız buluşmk istyor ama bulumıcam faln neden dedi

• Ya nedenleri bırak. Adam mı değil mi ona bak. Evlenilecek adam mı sence. Bu kadar güvenilir mi. Değilse salla gitsin. O kaybeder daha dürüst seni seven birini bulursun...

• eleman avcı toplayıcıymış neyini soruyon ki.yakışıklı falan diye hala görüşmek için bahane arıyon sanki :)) önüne gelenle tık rık mış işte :)

0|0
    0|0
  • dostum bırak bu işleri. bırak. fake hesap falan nedir ya. bari dedektif tut takip ettir. güvenirsen güvenirsin güvenemezsen de böyle şeylerle uğraşma BIRAK.

0|0
    0|0
  • einstain gelse bunu çözemez be..

0|0
    0|0
  • Güzel güzel giyin kız arkadaşlarınla Avm, Cafe tarzı yerlere git orada bul erkek arkadaş

0|0
    0|0
  • anladıysam arap olayım. hatta laz çerkez kürt olayım hepimiz kardeşiz heyoooo!

0|0
    0|0
    • anlamaysan en allatki güncellemeye bak offf

• ona baktım zaten. diğerini okuyaymam şimdi iki saat daha hangi dilde yazıldığı belli değil. öptüm. :*

• herif seni ayakta uyutuyor fake kızın sen oldugunuda biliyor :D

0|0
    0|0
    • nerden bilebilir bilse benm için ısınamadm yakın grmedm demezdi gibime geliyo

• kısacası gördüğüne aşık görmediğine bulaşık biri =)

0|0
    0|0
  • O şunu dedi bu bunu dedi biyerden sonra okumayi biraktim ah ergenler ah :D

0|0
    0|0
  • Ya yavrucuğum face. arkadaş edinilirmi :evreden git adam gibi birini bul konuş. seviş meviş.. neyse sen bilirsin. Bu işler face ile olmaz

0|0
    0|0
  • Amin canım inşallah :) Hayatını yazmışsın kızım bence baba parası yiyen çocuk hemn nankör, hem egoist hem de menfaatçi olur kullanır atar.

0|0
    0|0
    • neden böyle yapıyor onu anlamdm neden hava atıyo kıskndrmakmı styo napmk istyo

• orası kesn zaten bununla oyun olmaz

• e yani

Kızlar Ne Diyor 2

• Soruyu okuyunca adımdan utandım =/

0|0
    0|0
  • Bir bok anlamadim.

0|0
    0|0
    • anlama boşver ... bir b... da değil faceden. arkadaş edinilirmi sanki çevresinde erkek kalmamış a canım

• ay canım sen gt kümesnde ot ye uza :D

• Peki kucugum.

Yükleniyor...