Sorum erkeklere çok merak ediyorum

erkek arkadaşıma arkadaşlarım senin huylarını beğenmiyor dedim sonra bana demekki seni haketmiyorum üzülmeni istemem seni gerçekten çok seviyorum arkadaşlarının yanında çözüm eğmeni istemem bitti yazma artık dedi siz olsaydınız bundan dolayı ayrılırmıydınız ?

Güncellemeler:
aramız çok iyiyken bir broeb böyle oldu. bu arada çok fazla alıngandı :)

0|1
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Seni o kadar da sevdiğini düşünmüyorum. Çok sevse hemen tak diye görüşmeyi keselim bye bye tarzında konuşamaz.. o yemez.. Erkekler karşı tarafın ailesi karşı çıkıyor yine bırakamıyor kızı.. Sen diyosun ki, arkadaşlarım beğenmedi huyunu o diyor bye bye... Şahsen komik göründü bana..

2- Yine de dürüstçe söylemek gerekirse insanın hoşuna giden birşey değil yani.. Beni soğutursun kendinden böyle birşey diyerek. Tamam tak diye terketmem tabiki öyle birşey söz konusu olmaz ama seninle sık buluşmam mesela, biraz daha beni özlemeni isterim. Tepkilerine bakarım, baktın beni sallamıyorsun o zaman ayrılık kaçınılmaz zaten.

3- Son olarak iyice sorgularım kendimi, nerde yanlış yapıyorum derdim. Sonuçta benim hakkında verilen olumsuz bir düşünceyi benim bilmem benim için bir artı. Öyle değil mi ama? Huyunsa da bu huyun insanların hoşuna gitmiyorsa, bu huyunu baskılayacaksın yani.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Senin bu lafı söyleme amacın ne ?

Arkadaşlarınla mı sevgili o yoksa senle mi

Adam en iyisini yapmış .

0|1
    0|0
  • Sen yanlış cümle kurmuşun evet ayrılırdım , o kızda peşimden koşardı , biraz burnunu sürttürür , seviyosam tamam der barışırdım .

0|0
    0|0
  • Bence trip bunlar hala aklında olduğuna eminim, hata yaptığının da farkında. Huya göre değişir aman aman bişey değilse bunu sevgiline söylemen senin hatan...

0|0
    0|0
  • kafasında bitirmiştir bence . bahane arıyormuş demekki :) geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Süper bir şut ve ardından enfes bir gol hadi sana geçmiş olsun :-D

0|0
    0|0
  • Senin o lafı söylemen çok saçma olmuş sanki .

0|0
    0|0
  • Bahanenin de bu kadar ucuzu yani. :D

0|0
    0|0
  • Bunu niye söyledin. Ve reste rest olmuş biraz:)

0|0
    0|0
  • gerçekten seviyorsam sevdiğimi mutlu etmek için elimden geleni yapar arkadaşlarının yanında sevdiğimin istediği gibi davranırdım

0|0
    0|0
  • restine rest çekmiş. artık ona nasıl söylediysen?

0|0
    0|0
  • Herif baya baya sallamış seni :)

0|1
    0|0
  • bahane arıyormuş fırsatını vermişsin sende gerçekten seven bu tür şeyler için gidermi düşünün ?

0|0
    0|0
  • hislerini dinle ona göre davran

0|0
    0|0
  • ben olsam ben böyleyim napıyım derdim seninkinde kafada varmış hemen ayrılmış :D

0|0
    0|0
  • boşver at gitsin alıngansa bir üst modelini al.

0|0
    0|0
  • yada eline daha iyi bir fırsat geldiğini zannetmiştir..

0|0
    0|0
  • yalnış anlamayın da o arkadaş ben serefsizim demeyi unutmuş lafı dolandırmışş diyebiliriz .

0|0
    0|0
  • ayrılırdımm

0|0
    0|0
  • kavgada söylenmez bu

0|0
    0|0
  • biraz fazla alınmış ama iyi yapmış :)

0|0
    0|0
  • tam boynuz spor :D

0|0
    0|0
  • Helal olsun çocuğa sağlam çocukmuş sevdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ya bahane arıyormuş ya da fazla alıngan

0|0
    0|0
  • arkadaşların mı sevgilinin hayatında beğenmiyorlarsa beğenmesinler önemli olan senin düşüncen çoçuk musun sen de böyle bir şey demişşin bende ayrılırdım sahsen başkalarının düşüncesini özel hayatımıza sokan biriyle kusura bakma canım ama böyle

0|0
    0|0
  • Koca bir bahanee

0|0
    0|0
  • bence ayrılmak için bahane arıyormustu

0|0
    0|0
  • Az bile sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...