İsviçre Türk Futbolu ile Çalkalanıyor. Ne düşünüyorsunuz ?

link

Türk Anti-Yozlaşma Platformu adı altında Le Temps Gazetesi'ne verilen ilanda Türk futbolunun kirlendiği ve yozlaştığı belirtiliyor, FIFA ile UEFA'dan gerekenin yapılması isteniyor.

24 Mayıs Cuma günü İsviçre'nin ünlü gazetelerinden "Le Temps" gazetesinde çıkan ilan; Türk sporseverlerin büyük tepkisini çekti.

Bu ilanın kimler tarafından gazeteye verildiği bilinmiyor ancak bazı sporseverler bunu kimlerin yaptığını gayet iyi bildiklerini söylerken "Bindiğimiz dalı kesiyorlar. Görülmemiş bir şey, insanlar kendi hırsları için ülkeyi bu şekilde karalamaktan utanmıyorlar. Bunlar mı vatansever?" yorumları yapıldı.

Sitesi: link

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe ve Demirören herşeyin hesabını verecek

3|4
    2|4

Kızlar Ne Diyor 7

• doğru ilan vermişler.sizler trabzonsporun haklı 2010-2011 kupasını vermediğiniz sürece hak arayışı devam edecektir.sizler şikeden utanmıyorsunuzda,gazeteye verilen haklı ilandan utanıyorsunuz,yazıklar olsun size,türkiyenin adını dünyaya şikeciler olarak tanıtan aziz yıldırım ve ekibinden utanın

1|5
    0|3
  • kötü olmuş maalesef.keşke hiç olmasaydı diyorum ama bunu dallandırıp budaklandırmakta yine bize zarar verir diyorum.

0|3
    1|0
  • Kötü olmuş.

0|0
    0|0
  • Bize yapılan kötülükler,kötülükler,kötülükler..

0|0
    0|1
  • hep renklilerin çirkefliği yüzünden dünyaya rezil oluyoruz adamlar haklı mk. bu lig için fazla şereflisin be Beşiktaşım !

2|3
    3|8
  • eğer tff görevini yapamıyor zor geliyorsa fifa yapsın

1|6
    2|3
  • ben verdim bu ilanı şikecileri tff şikeyi serbest bıraktı ondan

2|6
    2|4

Erkekler Ne Diyor 9

• özeti yok mu bunun

2|2
    1|5
  • adamlar haklı

1|5
    1|3
  • Turk futbol federasyonu mahkeme kararlarini bile gormezden geldi. Maclar sike skandallariyla calkalaniyor. Tum turk takimlari avrupa kupalarindan atilmali ancak akillari baslarina gelir.

0|3
    1|1
  • p.clik olsun diye vermişler ilanı

0|1
    1|2
  • aslında olanlar kısmen doğru.TFF türk futbolunun değeri düşmesin diye olayı örtbas etti.Normalde yapılması geren birçok klübü küme düşürmekti yasaya göre

0|0
    0|0
  • çokta tın

0|0
    0|1
  • Ülkeyi kötü reklam etmek herzaman yabancıların işidir ama o da türkiyedeki çoğu insana müstahak

0|2
    0|0
  • yine bizi rezil ettin fenevbahçe adamlar haklı haksız değiller febenin acilen bu ülkeden şutlanması lazım

0|0
    0|0
  • Kimin bu ilanları verdiği biliniyor tabi.

2|2
    0|4
Yükleniyor...