Neden böyle bir şey yapmış olabilir?

iki buçuk yıl ilişkisi olup bitmiş sonra bunu hırs yapmış bir adam sonrasında hayatına aldığı ben bana durumu anlatıp bak güzelim sevdiğim kadın geleceğimi seninle inşaa edicem böyle bir durum var benim bu hırsımı almam gerek ama bu süreçte yanımda dur ve sakın düşünme beni yaşa diyen adamın yanında olup gelen telefonlara atılan mesajlara bana haber verip biten ilişkiyle buluşulmalara kadar söylermisiniz hangi kadın dayanır ki? ve bu gün gelmiş bana sırf düşündüğüm için kurup sorular sorduğum ve bu olaya takıldığım için düşündüğün sürece yanında yokum nasıl diyebilir ? ben bu adama sordum hala seviyomusun? diye bana verdiği cevap ona kıyamıyorum seni çok seviyorum çok özlüyorum ve o bana çektirdi bir gün bırakıcam onu ama bunu haketmeli dedi şimdi söylermisiniz ben böyle bir durumda ne yapmalıyım?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• yani bilemeedim :// sen de ki , ben seni onunla arandaki ( hırs almamı neyse onu) bitirene kadar beklicem. Yoksan yoksun , bir aldatmanın oyunun içinde olmak istemiyorum yıpranıyorum üzülüyorum ve gereğinden çok düşünüyorum , düşünme deyince öyle olmuyo de.

0|0
    0|0
    • dedim neler söyledim ben gitcem ama beklerim seni dedim bana dedi ki izin vermem seni nasıl bırakırım sen çok güzelsin asla rahat bırakmazlar yanımda duracaksın düşünmeyeceksin sadece yaşayacaksın ve o zaman gelince sen ne istersen ben de onu yapıcam dedi ama olmuyo çok zor bir şey istediği farkında değil bence?

• tamamdır:) teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 2

• ne yaşıyonuz ablacığım siz ya... nasıl bir ilişki anlayışınız var sizin... ne yiyonuz, ne içiyonuz da böyle yan etkileri oluyo size... töbe töbe...

1|0
    0|0
  • Seni oyalıyor , git başkasını sev

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ne malsın ya sen nasıl bı kızsın sevseydin ayrılırdın hemen ayrıl o salakdan seniseni sevse bunları yapmazdı zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...