Ahlakınız Batsın Deyip Öpüşenler.

İstanbuldaki bir eylemde, gençler toplaşıp " Ahlakınız batsın" diyerek öpüşme eylemi yapmış. Biz toplum olarak böyle mi olduk. Anne ve babalarımızın önünde başkalarınız bu tarz hareketleri yapması bana tuhaf geliyor. yoksa yanlışmıyım, aşk yaşayanlar her yerde öpüşüp koklaşabilir mi?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Akıl almaz bir şey

Hani yarın biri çıkıp mazallah çıplaklık kötü bişi ayıptır dese

Protesto için çıplak da çıkarlar meydana

Ne fark eder ki değil mi... sokakta öpüşen onu nıye yapmıyo.. kriter ne ?

var mı bır krıterlerı ?

hangı doğruların peşindelr ?

hadı din değil krıterlerı bu açık

bilim de değil ki

hang sosyolog psikolog sokak ortasında öpüşmeyı savunur

ya da hangı gelenek

işte bu kadar temelsız ve salakça buluyorum eylemı

1|1
    1|0
    • noktayı koydum mu gene ben :D

tesekkur ederım secımın için

Kızlar Ne Diyor 2

• isteyen öpüşür istemeyen öpüşmez. size noluyo yani onlar rahatsız olmuyo size mi batıyo? rahatsız olan görmezden gelir.

1|0
    2|2
  • .Bunu anlamamakta çok ısrarsınız fakat Her Şey Değişir sürekli değiştiği gibi

0|0
    1|0
    • değişsin ben değişikliğe karşı değilim ama sana bir soru, babanın önünde bir erkekle öpüşürmüsün.

• teşekkür ederim , bu sitede değişik görüşlerin tartışılıp insanların birbirini anlaması güzel. sanada mutluluklar dilerim...:)

• çok sağolun:)

Erkekler Ne Diyor 2

• yalnış degilsinde şimdi sana cıkıp cemkiren cok olucak ayıptır ya sokakta nasıl öpüşülür ulan anladık allahtan korkunuz yok bari insan biraz utanır be tühhhhhhh lanet olsun amk

2|1
    0|0
  • hangi ahlak hangi haya hangi edep den bahsediyosun artık çağdaş ve muassır medeniyetlerin ahlakında bir Türkiye var...!

0|0
    1|0
Yükleniyor...