Siz birini düşünüyorsanız, o da sizi düşünüyor mudur?

Bazen uzun süre konuşmadığınız ya da iletişiminizin koptuğu, ayrıldığınız, kavga ettiğiniz vb. kişiler aklınızdan geçtiğinde acaba onların da sizi düşünme ihtimali var mıdır?Evet ise neden bu kişileri aramayız ya da neden onlar aramaz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• neden aramayız ? çünki insanız... insanın fıtratında yani yaratılışında var bu , hiç bir şeyin kıymetini kaybetmeden bilmeyiz , sadece sevgili değil mesela her akşam gördüğün anne baban ? ne kadar şey paylaşıyoruz onlarla ya da bir konu açıldı mı ne ukalalıklar yapıyoruz ya sen ne bilirsin diye.. ne kadar zaman ayırıyoruz onlara internetten arkadaşlardan sevgililerden... ama bir gün gelip ecel kapıyı çaldığında dur bidakka azrail kardeş ne olur bana 1-2 gün daha ver diye hepimiz yalvaracağız... son kez sevdiklerimi göreyim ona sımsıkı sarılayım ona sevdiğimi söyleyeyim, küs olduklarımla barışayım yarım kalan onca işim ver diyeceğiz.. hastaneye düşmeden sağlığı, hapishaneye düşmeden özgürlüğü, sevdiklerimizi de arkadaş kardeş eş sevgili dost toprapın altına koymadan asla gerçekdeğerini bilemeyiz.. siz siz olun bu gün sevdiklernizden birine yarın bir daha görememe ihtimaliniz olduğunu bilerek sımsıkı sarılın... ( durdurun dünyayı gittikçe yaşlanıyorum bu nasıl karamsar bir yazıydı yahu :(

Erkekler Ne Diyor 3

• Bilmem ALLAH bilirdüşünen varsada bana ulaşsın yoksa uçarım

• herkes düşünür süründürüp terkedende terkedilende düşünür...bence bir ilişkide terkeden terkedilen diye bir durum olmuyor...o işin ssadece dıştan görünümü..öyle de olması gerekir yani birinin gidiyor olması birininde dur demesi lazımdır...ama insan içine döndüğü vakit kimimn giden kimin kalan olduğunu anlayamıyorr...bu bir paradoks tamammen benim için...bundan 3 sene evvel bir hatunu terkettim...görünen ben terkediyordum...kız ağladı zırladı geri dönmedim kendimce haklıydım da...ama onu kurtardım resmen bu durumdan ...çünkü güzel duyular yaşatmadım hiç...bakınca giden ben oldum ama kaybeden de bendim...onun tarafından bakınca ggiden bendim...dünya başına yıkıldı büyük ihtimalle...ama dışardan bakan birisi için veya olayı gerçekten doğru yorumlayan birisi için giden oydu ben kendimi yalnızlığıma hapsetmişti...ondan 20gün sonra başka bir kızla tanıştım...çok sevdim sevildim...nişanlandık ve ayrıldık...ben ayrılmamamk için işler düzelsin diye çok tutturdumç,...çok savaştım...ama ayrıldık..zaten sürekli ayrılıp barışıyorduk...1 ay geçti üzerinden ilk başlarda bu paradoks oldğu için olduğum yerden onun benden gittiğini sandım uzaklaştı benden üzüldüm bayağı...ama 1 ay sonra aslında benim ondan gittiğimi farkettim...terketmekle kendisine en büyük yanlışı yapmıştı...ve şu an çok mutluyum...bazen kimin kimden gittiğini hiç bilemezsiniz ... o yüzden gitmeden önce iyi düşünmek gerekir...ben 3 yıl önceki ilişkimde terkettim sanıyordum ama terkedilmişim kendim tarafımdan acı ama gerçek...şimdi arasam karaktersizlik olacak aramasam olmuyor...o yüzden sil baştan başlamak gerek bazen diyorum...hatalarımız bizi biz yapıyor...ders almayı bilmek lazım...

• sanmam kardeş beni kim düşücen ailem ve allahdan baska ha ama ben düşünüyorum brisini

Kızlar Ne Diyor 2

• düşünce konusunda anlaştığım kişiler yok. genelde benim düşünmediğim insanlar beni düşünüyo :( çokmu kalpsizim yawww

• sanmıyorum düşündüğünü düşünseydi çoktan aramış olurdu bir şekilde

Yükleniyor...