Ayhan Güner Fikret Orman çarşı grubuna operasyon kurdu lafı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ayhan Güner çarşı grubu lideri geçen yıl Fikret Orman şampiyon olabilmek için. Akp karşıtı olduğumuz için cemaatçi Zekariye Öz ile Fikret Orman çarşı grubuna kumpas kurdular ve bizi stada almadılar lafı hakkında ne düşünüyorsunuz. Sizcede operasyon yaptı mı şampiyonluk için çarşı grubuna.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• çArşı nin derdi neden feneri geriyor

Bu iş Beşiktaş in iç sorunu ve başarıyı hazmedemeyenler çamur atıp duruyor

0|1
    0|0
    • 2ay

Bununla ilgilenmek yerine gfb ile Aziz arasındaki pavalı kopek meselesine kafa yorun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Zamanında Yildirim Demirörene menfaat uğruna yalayanlar şimdi çıkar sahibi olamayınca, Kulübden BELEŞE BILET ALAMAYINCA, Fikret Ormana iftira atmaya başlamışlar. YAZIKLAR OLSUN DIYORUM!

2 yıldır PassoLig bahanesiyle maçlara gelmeyenler, Şimdi Fikret Orman hakkında atıp tutuyorlar. Fetocu yakiştirması yapanlar bile var! YAZIK. Kusura bakmayın ama gerçekler bunlar. #BTD

0|0
    0|0
  • Çarşıya bir kumpas kurdular ama fikret orman da bu işin var mı bilmiyorum

0|0
    0|0
  • bir taraftar olarak diyorum çarşı grubuna genel olarak sahip çıkılmadı külüp içinde, bunun nedenleri biz çok iyi biliyoruz, fikret ormanı sevmiyoruz

0|0
    0|2
  • Genç fenerbahce de cemaatçi olmadığı için mi aziz yıldırım stada bir daha sokmam pavalı köpekler demişti

0|1
    0|0
Yükleniyor...