Şaka yapmıyorum. Nasıl yavşanır?

Size şaka gibi gelebilir ama değil nasıl yavşanır bilmiyorum ve öğrenmek isriyorum.Nasıl yavşanır?Yavşamak nasıl bişey? Ne yaparak yavşarım? Lütfen cevap verin!

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• yavşamayı olumsuz anlamda düşünürsek bu senin değerini düşüren bir şey olur. onun yerine sana bir iki flört taktiği vereyim ;) diyelim hoşuna giden biri var grupta arada bir çocuğun gözlerinin içine bak ve içinden senden çok hoşlanıyorum de. böylece içindeki duygu bakışların yansıyacak ve çocuk seninle ilgilenmese dahi igisini çekmiş olacaksın. ancak buradaki püf nokta bakışlarının sürekli bu şekilde olmaması. yani diyelim bahsettiğim şekilde ilk bakışı attın ve çocuğun mesajı aldığını hissettin. sonrasında hiçbirşey olmamış gii davran ve alakasız şeylerden bahset.

ikinci bir taktik de iltifattır. karşındakini önce şahsi olmayan iltifatlarda bulun: t-shirtün harika, ayakkabılarına bayıldım, gömlek sana acayip yakışmış gibi. bunları söylerken hayran hayran da bakabilirsin. bu da vurucu olur ve çocuk beğenildiğini düşünüp senden daha fazlasını elde etmek için yakınlaşmaya başlar. ama dediğim gibi bunları da çok uzatma. vur kaç tekniği uygula. önce çok şiddetli ilgi sonrasında alakasız bir duruş. böylece karşındaki erkek hoşlanıyor-hoşlanmıyor ikilemine düşüp gerçeğine aymak için peşinde dolanacaktır. kaçma olayında çok uzaklaşma. güvenli mesafede tut kendini

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• insan derki işveli cilveli olmak istiyorum :D :D nasıl yavşanır ne demektir yahu :D

0|1
    0|0
  • yavşaklığa meyillenen birini ilk kez gördüm...

0|0
    0|0
  • sıcakta ayakkabıya yapışan sakız gibi iğnreç bişey olursun bence yapma

0|0
    1|0
  • temastan çekinme. gülmeyi ve gözgöze gelmeyi unutma. bir daha da yavşamak kelimesini ömür boyu kullanma.

0|0
    0|0
  • Kendine bir kedi al onu gozlemle

0|0
    0|0
  • sana aşığım de

0|0
    0|0
  • İstersen sana detaylıca anlatabilirim. YAVŞADIM.

0|0
    0|0
  • sen neden yavşamak istiosunki bırak o sana yavşasın..

0|0
    0|0
  • ekle beni anlatayım

0|0
    0|0
  • beni ekleyerek başla çekirge :))

0|0
    0|0
  • LapDance ogren.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Şimdi tek tek bütün mavişleri ekle hepsine çok yakışıklısın de

1|1
    0|1
  • böyle :D

link

0|0
    0|0
  • ne menem bir soru gizlicim yaa

0|0
    0|0
  • Bunu öğrenmenin hayatına ek bir getiri sağlicanı sanmıyorum balım ..

0|0
    0|0
  • Hahaha kizim sen asmissin basit kiz diye nitelendirdiğimiz gruba geçmek istiyorsun demek ki

0|0
    0|0
  • Yavşama seminerleri part one.

0|0
    0|0
Yükleniyor...