Sevgilim kredi kartımın fotoğrafını çekti amacı nedir?

Kredi kartıma olan borcumu inceliyordum kredi kartımı aldı elimden fotoğrafını çekti. Neden çektin diye sorduğumda iphonedan renkli ışık olarak görünüyor mu bir bakıyım dedi kendi kartı görünüyormuşta. Pek inandırıcı gelmedi. Amacı ne olabilir?

Güncellemeler:
Arkadaşlar 2 yıllık sevgilim. Bana bu zamana kadar hiç para muhabbeti yapmadı.Zaten kredi kartımın limiti 500 tl adamın kazancı 2000 TL ayda buna ihtiyaç duymaz :)
Kendisi harcamalarımda bana yardımcıda olur 3 haneyi almadı şifremi bilmiyor :) ben sadece kapattırabilir hesabımı yoksa limitinimi azaltır başka neler yapabilir onu soruyorum. Guncelleme iletilerini bazılarınız hak ediyor hiç çekinemicem :)

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• güvenlik kodunu da aldıysa hapı yuttun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• koptum ya gulmekten saldanyeden dustum ne kerizler var yaa adam resmen senı dolandıracak amk hahahahah

1|0
    0|1
  • Ayrıldıkdan sonra kartının arkasındaki 3 haneyide aldıysa internetten alısveris yapıp seni borca sokabilir

0|0
    0|0
  • üzerindeki numaraları almak tabi ki de ne kadar güzel yalan uydurmuş.

0|0
    0|0
  • Borcunu ödeyebilir ama bence dolandıracak seni:))

0|0
    0|0
  • :D arkadaşım içini karartmak gibi olmasında pek hayri alamet değil...

0|0
    0|0
  • Kart numaralarını yazarak borcunuda kapatabilir

1|0
    0|0
    • kimligin hatta Sen olmadan limitini azaltamaz Borcunu kapatamaz , arkadaki 3 hane ezberinde yoksa + Şifre yoksa İnternetten alıs veris yapmaz , En fazla Atm ye borç ödemeye tıklar Kart Numarasını Girer nakiti yatırır

• Ciddi bir cevap verdiğiniz için teşekkür ederim

• 2000 tl paramı la:d

0|0
    0|0
  • kartın limiti ne kadar:D bu kızlar hepmi salak:D

0|0
    0|0
  • numaraları alıp

internet üzerinden alışveriş yapabilir

0|0
    0|0
  • vay hortumcu iyi numara ha :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ne sevgililer var yahu..

Göz göre göre kekleyecek seni.

0|0
    0|0
  • önce soru içeriğinde karalama yapıp sonra gelen eleştiriler üzerine savunma yapan güncellemeleri olan sorulara g*tümle gülüyorum.

2|1
    0|0
    • G.tuyle gülen modelleri pek sık görmüyorum g.tun çok iyi işler başarıyor dostumda gözlerinde sorun var soru içeriğinde karalama olayını da mı g.tünle gördün anlamadım.

• varoş varoş hareketler.

• tamam

• borcunu öder belki :)

0|0
    0|0
  • Belki netten alışveriş yapar ama şifresini bilmedikten sonra fazla bişey yapamaz korkma.

0|0
    0|0
  • Dolandırılıyor musunuz nedir?

0|0
    0|0
  • karta bakarakmı borcunu inceliyordun :)

0|0
    0|0
    • Kredi kartıyla internetten giriş yaptığında borcunun ne kadar olduğunu görebiliyorsun arkadaşım

• tamam tamam kızma :)

• güncellemene göre yazıyorum borcuna karşılık sen ondan para bekliyorsun demekki ://

0|0
    0|0
Yükleniyor...