Ne Çıksın İstersiniz?

Ne Çıksın İstersiniz?

Oturdunuz farz-ı misal kumsala. Denizden çıkmışsınız, ince ince damlıyor su saçlardan ama güneşte yakıyo yani, gölgeye verip sırtını birayı da açmışsın...çıksss...winston clasic bir tene. Ayağınızla da eşeliyosunuz işte kumu, ne çıksın la kumdan?

O ölçekte bişey, tutupta İskenderin kayıp lahtini çıkarmayın.

Not:Gizli kullanıcı, eşele eşele sonra zıç içine, dön göm birde ayaklarınla.

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Denizden çıkmışım , ince ince damlıyor su saçlarımdan ama güneşte yakıyo yani, gölgeye verip sırtımı ayranı link açmışm çıkksss <3 .. Ayağımlada eşeliyorum kumu ne çıktı amannn :D link Fenerli Kazıcı Bilica <3

0|1
    1|1
    • :D erken gelen gol oldu. :D asdfgh harbiden güldüm

• T.ederimm Rektaşım :D

Bende senin yazdıklarını okurken güldüm valla..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• bende ki bu şansla anca bebek bezi çıkar ama olaki birşey çıkacaksa oda şu olsun link

0|1
    0|0
  • Çok sevdiğim istiridyelerden çıksın ya da enerji veren bir taş kolye yapar takarım

0|1
    0|0
    • enerji veren taş olduğunu nası çözcez, ben kırık bira şişesi parçasıdır diye fıydırırım ki.

• Değişik renklerde ise ve alacalıysa olma ihtimali çok yüksek..

• çıkma ihtimali? asdfgh

• Uzanmışsın ayağınla deşeliyosun falan tak bir el tutuveriyo ne ekşın olur yeaa açtığın bira üzerine dökülür sigara da gider olmadık yerinde söner.

0|1
    0|0
  • tek yıldız. soru romans kokmuş

0|1
    1|0
    • niye, kumu kazıp altın kolye neyin bolsam gider bozdururum.

• x6 anahtarı

ama araba nerede :((((

0|1
    0|0
  • çook güzel bir deniz kabuğu kafidir benim için.hazine bulmuşa dönerim bir anda...

0|1
    0|0
  • kağıt 200 tl.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sapan

0|1
    0|0
  • Eşelerken kırık bira şişesi parçası iki ayak parmağının tam arasını çok derin kessin

0|1
    0|0
  • o pozısyonu hayal ettım de su an baska bir sey ıstemem sadece wınston yerıne murattı olsun.o sekıl aksama kadar sınırsız bıra ve sıgarayla takılabılırım

0|1
    0|0
  • ceset çıksın mk macera olur

0|1
    0|0
  • Eşele eşele sonra zıç içine, dön göm birde ayaklarınla.

0|1
    0|0
    • insanlık için küçük belki bulan için büyük bir adım olur.

Yükleniyor...