Personal training/kişisel antrenör?

Spor salonuna ödenen paranın üzerine yüklü bir miktar daha para konularak yapılan bir uygulama antrenörünüz kişisel olarak ilgileniyo sürekli başınızda duruyo 1000-1500 arası değişiyo fiyatı hatta bazen daha yüksek (aylık) bunun hakkında ne düşünüyosunuz bence daha etkilidir

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aptallık.
    İnsan kendi kendisinin antrenörü olmalıdır.
    Artık teknoloji çağında yaşıyoruz, araştırmak ve öğrenmek o kadar kolay ki... Sadece bir tık uzaklıkta.

Böyle fırsatçı insanlara para kazandirmayin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 1 sene kisisel antrenorleydim evet faydali oluyor bir suru seyde ogreniyorsun, simdi kendim de ne yapmam gerektigini biliyorum sayesinde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben gereksiz buluyorum bir zahmet arastirip kendi kendiniz ofrenin ve kendi vucut motivasyonunuzu kendiniz saglayin

0|0
    0|0
  • Eskiden böyle şeyler yoktu ve hiçte etik bir durum değil bu salonlar şimdi ne yaptığını bilmeyen yanlış aletler le yanlış şeyler çalışan çocuklar la dolu çünkü eğitmenler pekde ilgilenmiyor çünkü birilerine kişisel hocalık yapıyorlar valla ben burda erkek kardeşlerime diyorum gerçekten vücut yapmak istiyorsanız old school o eski salonlara gidin orda squat yapan hoş hatunlar ayna karşısında selfie çeken kibar çocuklar yok kan ter içinde vücudcular var tavsiyem dir

0|0
    0|0
  • Gerek yok bu işlere.

0|0
    0|0
  • Yazık paraniza ya azmedin araştırın sorun ben onlara sadece ayda 70 tl veririm işte sonuç ta ortada benim

0|0
    0|0
  • Gerek yok ben sana bedava antrenötlük yaparim.

0|0
    0|0
  • Gerek yok

0|0
    0|0
  • Değmez vallahi.

0|0
    0|0
  • Para tuzağı beş para etmez

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Dogru olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...