Kol kasını yok etmek mümkün mü?

Merhaba, biraz saçma geldi biliyorum fakat ben geçen sene fitness a gitmiştim, beni çalıştıran kişi resmen halter kaldırtıyodu.. Ben kol kası istemediğimi, zaten kadında güzel durmadığını söylesem de, "sadece incelicek kolların kas mas yapmaz" diyerek haltere devam ettirdi yaklaşık 10-15 gün.. Ve sonucunda kolumda gerçekten kas oluştu, ben basketçiyim, basket oynadıkça tabi kas erimedi hatta sanırım biraz olsun gelişmeye devam etti.. Sonucunda şu an zayıf olsam da sadece kollarımın üst kısmı kalın duruyo ve kas gibi de durmuyo.. Bu yüzden balık etli olduğumu düşünüyolar ama gerçekten zayıfım.. Asıl soruya gelirsek.. Bu kasları yok etmenin bir yolu var mı?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ne demek istediğini anladım. Üst kol kasa bağlı olarak dolgunlaşmış. Fakat yumurta şeklinde pazu çıkacak kadar bir gelişme seyretmemiş. Basket oynadığın sürece bu kütlenin küçülmesi pek mümkün değil. Uzun süre kolunu kullanmaman lazım

0|0
    0|0
    • 3ay

:/ eyvah

• 3ay

Ben uzun süre kol kası çalıştım. İyi de geliştirdim. Mesela gömlek giyince bedeni iyi gelsede kol kısmı çok sıkıyordu. Rahatsız oluyordum. Sonra sporu bıraktım. Elime dambıl bile almadım. Bir senede kolum küçüldü ama iç kısımlarda ciddi çatlaklar oldu

• 3ay

çok teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 2

• yağ olsun daha iyi kas ne öyle erkek gibi

1|0
    0|0
  • Kolunu kullanma yok olur

0|0
    0|0
    • 3ay

basket oynadıkça o zor biraz bir de kas erirse yağa dönüşüyo