Sevdiğiniz için böyle bişey yapar mısınız?kendi kararınızı hiçe sayar mısınız?

sevgilinizi seviyorsunuz onun için kapanır mısınız?yada annesi öyle istedi diye bunu yapar mısınız?bu konu aramızda tartışma açıyo genelde ama ben hayır demekten başka laf bulamıyorum.kendi kararımdan vazgeçmiyorum çnkü

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• senin sevgilin zır cahilin önde gideniymiş ulen kızın içinde kapanma isteği yoksa kapansa ne değişcek gerçi şimdi kapananları görüyoruz hepsi güya kapalı ruhu açık ama. bence kendi kararını yargılama sevgiline söyle seni nasıl sevdiyse öyle kabul etsin aklına bişi gelmiyomuşya tartışma oldğunda bunuda. sen eğer kapanırsan şayet sevdiğin için o da namaza başlasın o zaman durumlar fit olur o da sana tamam ya ne kapanması ayıp ettin dilediğin gibi takıl der :D

1|0
    0|0
    • ben başlarım der :D lafa gelince.nolcak ailesi kapalı die benide öyle istiyo halbu ki beni böyle sevdi işte gelir gider aklı var anlatamadım gitti :Do zaman daha okuyomuşum da bak bak :D

• kendini düşün onu değil o seni düşünseydi bencil değil sencil davranırdı ;)

• beğendim bunu haklısın evt.

Erkekler Ne Diyor 10

• Ne demek yahu? O sevgilin seni başın kapalıyken m sevdi, aşık oldu? Sakın taviz verme. Yarın tepene de çıkarlar.

1|0
    0|0
    • bende öyle dedim sen beni böyle kabul ettin şimdi bu ne dedim ama ailesi işte kesin

• İkiniz arasında seçim yapsın. Ailesi oğullarına gerçekten kıymet veriyorsa seni de kabul ederler. Ama ben baştan söyleyeyim, o aileye gelin gidersen, seni böyle kabul etseler dahi hayatını cehenneme çevirirler ileride. Bu tip aileleri az çok biliyorum. Hayatını mahvetme.

• şimdi kabul etselerde sonra nolcak evlenince kapan dicekler köprüyü geçene kadar tamam derler desek sonradan ya kapancam ya da söylediğin gibi hayatımı mahvetcekler haklısın

• İstemediğin konu hakkında boyum eğme sakin herşey sevgi değil.

1|0
    0|0
    • bencede her şey sevgi diil inatla karşı çıkıyorum

• yaşanılıyomuş bak işte

• Kusura bakmada o adam değilmiş bu evliligi sen iyice gözden geçir

• arkadaşim bunu sen sevgilim dedi diye deyil ıslam in Allah cc emri diye yap kapan ama ıslama uygun kapan bazıları var kapali ama sadece gosteris için başı kapali altında daracık kot vs olmaz kapanman dersen de kendin bilirsin insan başını kapatmadan kendini harama edep siz lige ahlaksızlığa hayasizliga kapatmali

0|0
    0|0
    • ben içinden gelerek kapanmayı tercih ediyorum her zaman içni başkası için neden böyle bişey yapıyım ki arkdşm işte bunu anlatamadım karşımdakine

• içinden gelen derken insanin içinden 2 ses gelir ona seslenir biri derki kapanma hatta harama yönelendirir bu nefis dir diğeri yanlış yapıyorsun bu yaptığın ıslama uygun deyil der sen hangisini dinlersen sana kalmış artık

• içinden gelmeyen bir şeyi başkası istiyor diye yaparsan bu eşin dahi olsa kendinden ödün verip herkesi üzersin

0|0
    0|0
  • içinden kapanmak gelmiyosa kapanma çünkü kapanınca bişey değişmez arkadasım sen gönülden istemedikten sonra ha kapanmışsın ha kapanmamışsın hiç birşey farketmez...

0|0
    0|0
    • öyle de işte anlatamıyorum

• evet işte hep böyle düşüyorum ama onlar için kapalı olsunda nolcak ki

• karar sana kalmış inşallah gönülden istersin kapanmayı...

• ufak tefek şeyler olabilir de bu tip temel değişimler riksli

0|0
    0|0
  • kendi kararlarını kendin verecek yaştasın onlarda senin kararlarına saygı duyacak yaştalar aksi düşünülemez

0|0
    0|0
    • öyle diiller işte

• bilemiyorum çevremde görmedim görmemde sanırım oturup konuşmayı deneyebilirsin onuda anlamazlarsa kapanmaz istemezsen mutsuz olucaksan kararı sen vereceksin

• aynn öyle bakalm nlck

• sevdiği için yapmasın allah rızası için yapsın.

0|0
    0|0
  • yok benim uzmanlık alanım genelde açmak üzerine tesettür bizi bozar :)

0|0
    0|0
  • Kapanirim noolcek :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ımm hayır yapmam

1|0
    0|0
  • Asla kapanmam.

0|0
    2|0
  • sevdigim icin yapmam kapanma konusu sonucta icten gelmesi gereken bir konu buda onu anlamicak kadar hanzo olmasin

annesi de kimmis acaba onunlami evleniyorum yani saygi duyarim severim sayarim ama okadarda degil yani

0|0
    0|0
    • öyle mi diyo her şeye karışıyo şimdiden o kapalı ya öyle istiyo da k.b vlla annesiyle evlenmicem ben.sevgilimede kızıyorum nie kendi kararını vermiyosun hep annen die ama

• uf bende o konulardan korkuyorum allah sabir versin sana kaynananada akil fikir ne karisiyorsa simdiden cadilik yapiyo ya .. insallah seninkide akli basina gelirde kendi karar verir seninle beraber yani .. iliskinizde 3 sahislari sokmasin

• Hayır yapmam. Kimse için kendi kararlarından vazgeçmeye değmez. Seni öyle tanımış, öyle sevgili olmuş öyle kabul edecek. Dönekliğe tahammülüm yok.

0|0
    0|0
  • kapanmayı sadece kendi isteğinle yapabilrsin..

bu senin kararın çünkü

0|0
    0|0
  • allah icin kapanırım onun icin niye kapanıym lan

0|0
    0|0
  • Allah rizasi icin kapanmadiktan sonr kapanmanin bir anlami yok.

0|0
    0|0
  • Kendim için yaparım ama başkası için böyle bişi yapmak doğru değil ..

0|0
    0|0
  • içinden gelmedikçe kapanmanın sana bir yararı yok seni olduğun gibi sevecekse kabullensin herşey insanın içinde bitiyo ne kapalılar tanıyorum :)

0|0
    0|0
    • bende öyle diyorum evt aynı fikirdeyim de anlatamadım işte :)

Yükleniyor...