Önerebileceğiniz online oyun var mı?

Eskiden Knight oynardım,ona benzer sürükleyici,amacı olan bir oyun arıyorum.varsa tavsiyeleriniz teşekkür ederim şimdiden.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• Eskiden 4story oynardım. Grafikleri güzel oyun sarıyor ama ortam iyi değil. Oyuna para yatırmak çok önemli...

0|1
    0|0
    • ortamın neyi kötü kardeşim?

çocuk mu dolu yoksa kandırmaya çalışanlar falan mı?

birde ayda ne kadar para harcarsam oyun eğlenceli olur?

• Ortam kötü derken mesela itemli insanlar var oyuna çok para yatıranlar. İtemsiz kişilerin selamını bile almazlar. Çocuk dolu tabiki önüne gelen para para diye dilenir. Vallahi ayda ne kadar yatırmak önemli değil. Çünkü adam var 150 TL ile full +18 item basar adam var aynı paraya 1 tane bile +18 basamaz. Şans meselesi. Bu + basma olayının günleri var şansları iki misli arttırıyorlar o günler bassan daha iyi olur senin için...

• Oyuna para yatırdığın takdirde düzenli şekilde zevk alırsın. Arkadaş ortamın iyi olur. Ben +24 - son artıdır bu- hediye eden adam gördüm. Hemde bir değil kaç kere. O yüzden muhabbette önemli. Savaşlar filan çok zevklidir. Oyunda o kadar değişiklik yaptılar ki zamanında bıktırdılar. :)

• 0|1
    0|0
  • world of warcraft

0|1
    0|0
  • Cs 1.6 Ya da Silkroad online :)

0|1
    0|0
  • Çok güzel bir oyun var da, aklıma gelmedi şimdi. Dur biraz düşüneyim, yazarım.

0|1
    0|0
    • eyv bro takipteyim.

• Buldum valla :) Path of Exile şuan Beta versiyonu var. Betada geliştirdiğin karakter sonraki tam sürüme direkt geliştirdiğin özellikleriyle geçiş yapıyor. Bu oyun Dünya' yı sallayacak bence. Bende şimdi kapıyorum:)

• point blank

0|1
    0|0
Yükleniyor...