Dick Advocaat mı Vitor Perreira mı?

Fenerbahçe'nin ilk iki haftasına bakarsak sizce hangi teknik adam daha başarılı ve Fenerbahçe sizce UEFA da ne yapar bu sene?

0|0
3|18

En İyi Kız Görüşü

• Keşke bu değişiklik sezon başlamadan yapılsa diye düşünüyorum. Teknik direktörün oyuncuları tanıması ve sistemini kurması lazımdı. Bakalım nolucak ama tabi ki her zaman hep destek tam destek Fenerime

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dick Advocat 68 yasında. Uzun vadeli bir teknik direktör istiyorsak Aykutu getirmeliydik.5 sene önceki aykutla simdi ki aykut aynı değiller. Taktik olarak kendini gelistirmis bir aykut görüyorum ama hala kulübe kötü transferler yaptıran bir aykutta görüyorum. Yani demek istediğim eğer fenerbahce uzun vadeli düsünüyorsa gelecek seneler de aykutu getirip transferleri bir sportif direktöre yaptırmalı. Pereiraya gelince narsist olduğunu düsünüyorum. Bu kafayla fayda sağlamaz,

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 17

• Bu yıl Fener 4. de olsa Advocaat başarısız diyemem zira ne kendi yaptı transferleri ne hazırlık maçlarını düzenledi ne de takımı tanıyacak zaman var maçlar başlamışken.. Tanısa bile sorun yönetim sorunudur ama millet balık hafızalı olduğundan hemen unutuveriyor ve gündemden düşüyor..

0|2
    0|0
    • 3ay

Aziz Yıldırım da söyle düsündü İsmail kartal gitti pereira geldi ne oldu elendik. Simdi pereira giderse yerine gelecek kisi de kurayı gecemez diye düsündü ama pereiranın da bunda etkisi vardı. Baskanı kandırdı.

• advocaat daha iyi oynatıyor takımı.

0|1
    0|0
  • Valla perreira severdim eğlenceli adamdı Van persie ye de hattini bildiriyordu. Ama futbol konusunda çok sıkıyordu beni. Gerçi Dick advocaat'ta iyi oynatıyor ama sonuç yok Allah'tan Sow geldi umutluyum

0|1
    0|0
    • 3ay

Aslinda daha erken beklemek lazim. bana gore transfer politikasi da yanlis. gereksiz yerlere transfer yapiyoruz

• 3ay

Valla bence gayet iyi transferler Sow'mu gereksiz Wiel mi gereksiz Skertel mi gereksiz? Bence hepsi ihtiyaç. Sadece gerçek bir 10 numara bulmamız gerekiyor hepsi bu

• bir halt yapmasada 2 golle zevk veriyorum diye koyun futbol severler sayesinde milyonları alır topcuları ben öyle düşünüyorum

0|1
    0|0
    • 3ay

Yani daha atak olsa. hop oturup hop kalksak. oyle 2 gol olsa deriz ki ne oynadik beee. ama malesef olmuyor

• 3ay

heh :) işte FELSEFE yapana deli gözüyle bakan Atatürk çü olduğu halde sürekli vatan millet sakarya deyip, siyaset konuşan , Bilimsel açıdan Uzaylılala karşılaşması muhtemel olan beli uzaydan teknoloji alabilecek olan, SİLAHLAR Mekikler üreten ülke olmamız için bizimde önce bilimde sonra Kapitalizmi yok etmek içinde Gelir dağılımını eleştirmemiz gerek 15 BİN LİRA maaş alması gereken topcu 10 trilyon alıyor neymiş zevk veriyormuş geçin bunları arakdaşi istese 100 gol atsın

• dick

0|1
    0|0
  • aykut kocaman ersun yanal zico daum

0|1
    0|0
  • hocanın alışma süreci derken yine yipranan biz taraftarlar olucaz

0|1
    0|0
  • Vitor pereria iyi adamdi ya yidiler onu

0|1
    0|0
  • advocaat için çok erken, perreira net kötüydü..

0|1
    0|0
  • advocaat

0|1
    0|0
  • 2 si de kötü bence ama dick en azından atak oynatıyor

0|1
    0|0
  • İkisi de başarılı olamaz gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • Sezon Sonu Dick'i Tutacak Fener 😀

0|0
    0|0
  • İkisi de ise yaramaz

0|0
    0|0
  • vitor > dick

0|0
    0|0
  • Gsli olarak hiç biri

0|0
    0|0
  • fenerin başında Aziz Yıldırım olduğu sürece bir halt olmaz o kulüpten.

0|3
    0|1
Yükleniyor...