Vıaland avm gören oldu mu?

100 futbol sahası buyuklugunde 600 metrekareymıs. dun acıldı ıstanbul eyupte. avm de 250 kıyafet magazası varmıs. dısında da lunepark varmıs ama luneparka girş 50tl mıs yabancı ulke gıbı yapmslar

Güncellemeler:

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Dün gittim.Baya güzel yapmışlar.Girişi Disneyland gibi.Roller Coaster'da gelecekmiş.3 saniye de 100 km hıza ulaşacakmış yanlış hatırlamıyorsam.Fiyatı bence normal çünkü ucuz olsa sıra beklemekten doğru düzgün ünitelere binemeyiz ki .Ayrıca ucuz bir yer olsa mahelle lunaparklarından bir farkı olmazdı.

• 10 no

• linkler ölük :(

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

• yollar berbat sureklı kullandığım bır guzargah bı sağdan bı soldan bı ordan bı burdanşu angıdılmez :)

• zaten sürekli avm ya da cami açıp duruyorlar fabrika açsınalr unv. açsınalr sıkıyorsa .

• Heryere avm dikiyolar zaten. Neden üreten değil tüketen bir toplum olduğumuzu da anlamıyoruz diyorlar bazıları.

• Yav RollerCoaster var mı onu söyleyin :/

• link
      Coaster yükseklik ve hızı bu olacak.İtalyandan sonra en hızlı Coaster .110 Km hız.

• Bence bir gel gör.Çok yüksek yapmışlar 1 tanesini .. Zaten yer yüksek bir tepede.Coaster iyice yüksek bir yerde .

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• ben istanbulda degilim avrupadayim ve böyle parklar burda cok var.. size tavsiyem o 50 tl yi verecekseniz orasi iyice bir gelissin cook daha güzel üniteler gelsinde öyle gidin

• lüle park.. yok gitmedim

• 'Lünepark' lardan hiç hoşlanmam :)

• Yok görcez Beberuhi'mle :D

• lunepark :/

Yükleniyor...