Kapat

Yasak bir aşkınız oldu mu? Sevipte alamadığınız ya da her ne oldu ise?

link

Dökün bakalım içinizi :D

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• buna gizli cevap vermek zorundayım malesef :)

evet oldu ablamın arkadaşıydı kendisi aramızda 1 yaş vardı ablam daha sonra evlendi 1 sene sonrada eniştemin erkek kardeşine kız arayışına girdi ailesi ve ablamın arkadaşı benimde salak gibi açılamadığım bir türlü o kızı önermişler ben o sırada üniversitedeydim haberim falan olmadı istediklerinden yoksa ilk uçakla atlar gelir önüne eğilirdim kızı verdikten sonra haberim oldu artık çok geçti. çok sinirlendim içtim falan ama ahtım var dedim bunu o bilmeden bende söylemeden ölmüycem ve bir gece facede konuşurken ona durumu anlattım pek bir itirazı olmadı çünkü o da biliyodu önceden onu sevdiğimi ben çok bekledim seni dedi ama doğru bütün suç benimdi önemsemedim hiç şimdi evet onu seviyorum evli ama aşk bu işte :) o da beni seviyor 2 tane çocuğu var bir kere ablama gitmiştim oturmaya o da ordaydı nese ablam çocuğuna çocuk biküvisi almaya gittiydi onla ikimiz kaldık bir 5-6 saniye gözlerimizin içine baktık sonra bu beni yanağımdan öptü elimden tutup bende dudağından bir kere öptüm lan ne güzel dakikalardı onlar 5 dakka sürdü ama ikimizde 2 sene geçmesine rağmen unutamıyoz :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...