Diyet ve spora dair bilgisi olanlar?

basen sorunum var ve nasıl eriteceğimi bilmiyorum. defalarca spor salonuna yazıldım ama gitmedim üşengeçlik yaptım. evde yapabileceğim basen eriten hareket önerisi olan var mı? ha bide diyet yapıyorum ama ekstradan diyet için önerisi olan var mı? 😄

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• yürüyüş yap yoğurt ye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Evde yapabileceğin hareket yok

0|0
    0|0
  • scott hareketi yap bol bol basen için. daha sonra koşu yürüyüş falan yaparak sıkılaştır ki sarkmasın. diyet için ise n püf noktayı söylüyorum sana, günlük kalori ihtiyacını öğren, o miktardan 500 kalori az hergün, 1 ay sonra gelip bana teşekkür edeceksin.

0|0
    0|0
  • sabah koşusu 😝

0|0
    0|0
  • Yağ vücutta heryerde erir. Tek biyerde erimez. Bilgisiz insanlara bakma. Evde spor olmaz. Spor salonuna git.

0|0
    0|0
  • diyet yaparken aç kalıyorsan çok bir faydasını göremezsin onu söyleyim. çünkü aç kaldığın zaman vücut enerji harcamasını minimuma indiriyor. hareket olarak da köpek pozisyonunda arkaya ve yana tekme atmak kalça yağlarını yakmaya faydalı olur

0|0
    0|0
  • Miss35 yanlis yapiosun ilk once usengecligini yen.

0|0
    0|0
  • Amuda kalk

0|0
    0|0
  • Yapman gereken tek şey squat.. YouTube da Vicky Justiz var izle ve sahip ol 😉

0|0
    0|0
    • 2ay

teşekkürlerrr. peki diyet için bir fikrin var mı? özellikle en sıkıntı çektiğim ara öğünler 😒

• 2ay

bende kuruyemiş diyette ara öğün olarak tüketilir diye biliyorum ama? kavrulmamış tuzsuz haliyle tabi

• 2ay

Kaloriye ihtiyacın olucak sen sadece karbonhidrat içeren gıdalar tüketmeyeceksin. Squat dediğimiz hareket hem direnç gerektirir hem de yaklaşık 5 bölgeyi çalıştırır. Yani efsane hareketlerden biridir

• Diyetisyenim ben istediğini sorabilirsin

0|0
    0|0
  • Yeme.

0|0
    0|0
  • Kardiyo ve squat yapmalısın

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• diyetin pek bir faydasini gormedim ama spor kesinlikle 👍👍

0|1
    0|0
    • 2ay

Spor yaparken diyet yapmazsanız daha cok kilo alırsınız

• 2ay

tabi o da var ama biraz da vejateryen olmamdan kaynaklaniyor cok fazla yemek yemiyorum diyete ihtiyacim yok yinede sen fazka yemek yiyorsan diyet yap yap ama oyle bir anda yemeden kismakla olan bir sey degil bu yavas yavas azalticaksin

• 2ay

yok kesebilir ama dengeli yapması lazım yedikleriyle dengelicek bir anda yapmazsa olmaz :D

• Usenme git

0|0
    0|0
  • Sworkit uygulamasını indirmelisin. Bölge seçenekleri olan appleri de var.

0|0
    0|0
  • Squat

0|0
    0|0
Yükleniyor...