Göbeğim nasıl giderrrrrrr :( ?

Spora başlamak istiyorum. Ve sağlıklı beslenmekte istiyorum. Birazcık göbeğim var hiç hoşuma gitmiyor otururken 3e katlanıyor resmen cok utanıyorum :( Haftalık spor ve beslenme programı verebilirmisiniz? :) Not:Yemek seçiyorum :)))

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Evde ya da salonda hangisi?

0|0
    0|0
    • 2ay

şuanlık evde

• 2ay

bunları not ediyorum cici bebe falan hoşuma gtti kesinlikle yapıcam dedklerni :)

• 2ay

Birde kuruyemiş de yiyebilirsin acıktığın Zaman badem, fındık kuru üzüm bunlar hem enerji verir hem iştahını keser.

En İyi Kız Görüşü

• Bunu en iyi kendin kendini tanidigindan ayarliyabilirsin en uygun olani ratlim arastr derim internetten 😊😊simdiden basarilar her zamn oes etmeden umutla hayal düz bir karin 👏👏

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Spor şart

1|0
    0|0
  • Hic gobegin varmis gibi durmuyor ama hayret :) yemek seciyorsan aclik diyeti yap. Agzina sebze surmeyen ben, 5 gunde 4 kilo verdim ustelim spor yapmadan. Biraz daha devam edip spora da geri donecegim ve gevseyen etimi yeniden sikilastiracagim. Gunde 2 ogun ye, ekmek yeme, mumkun oldugunda tuz, seker, yag kullanma. 1 haftada farki goreceksin.

0|0
    0|0
  • İnternete gir günlük aldığın kaloriyi hesapla bak senin yaş ve kilondakiler ne kadar alıyomuş ona bak diyet listesi yap mesela günde 1500 kalori lazımsa sana 1000 e düşür örneğin. Spor zaten olmazsa olmaz.

1|0
    0|0
  • sen diyetisyene ve spora başla burdaki tavsiyelerle olmaz

1|0
    0|0
  • Fitnese başla orda hoca verir sana

1|0
    0|0
  • Kendi yaptığım var ama önce spor programını ayarlamak lazım ilk göbek erir rahatça erir hemde sen rahat ol :)

0|0
    0|0
  • sıçarsan

1|0
    0|0
  • şekeri bırak tuzu azalt. karbonhidratı (makarna, pilav, ekmek, patates) sabah ve öğle kahvaltısında az tüket protein ağırlıklı beslen. bunları yapınca o göbek bir süre sonra inceliyor zaten yemeklerde muhakkak zeytinyağını da tüket.

0|0
    0|0
  • Spor salonuna git. yemek seciyorsan beslenme aliskanliklarindan kaynakli sikinti olabilir bu durum. Uzmana gorun.

0|0
    0|0
    • 2ay

çok abur cubur yiyorum kendmi bildim bileli böyle doktor bişey yapamaz yani :(

• 2ay

kışın inşalllah

• 2ay

:))) bende kışa biraktim...

• yürüyüşle başla derim

0|0
    0|0
  • Bisiklet sürmeni öneririm bide mekik çekmelisin mesela günden güne değişsin ilk gün 5tane ikinci gün 7tane üçüncü gün 9tane evde yapıyosan mekik çekmenin ayıbı yok sonuçta bide her sabah limonlu sıcak su içebilirsin 😊😊

0|0
    0|0
  • Yemek secme. f

0|0
    0|0
  • Kızım bir kere geliyosun dünyaya kimseye kendini beğendirmeye çalışma. Kafana göre yaşa :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Kimseye kendmi bgebdirmeye calismiyorum gobegim beni rahatsiz ediyor ve nefes almakta zorlaniyorum hersey saglik icin 😊

• 2ay

hee ne bilim genelde hep beğendirmek için yaparlar ya :D O zaman diyetle falan uğraşma mideni küçültmeye bak :)

• Zu zuuu spora git zu zuuu 😏☮✌🏻️

0|0
    0|0
  • Kilona ve boyuna göre değişir

0|0
    0|0
    • 2ay

boyum 157 kilomda 57

• 2ay

Ben aynı Zaman'da güreşçiyim 😊 Neyse boş lafları dinleyecek zamanım yok o yüzden kapa çeneni 😊

• 2ay

@BaySixPackk Woww delikanlı adam seni.

• göbek eritmek isteyenler, sakın mekik çalışmayın...

0|0
    0|0
    • 2ay

bende mekik çözüm diye düşünüyordum ama D:

• 2ay

ayva gobek dedim boyle harul hurul bir gobegm yok zaten

• 2ay

@reyna01 öylegörünüyo ;)

• Sevgili yap bir erkeğe kendini beğendirmek için zayıflarsın diye düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • yemek seçmeye devam et, yağlıları ve şekerlileri mesela :)

0|0
    0|0
    • 2ay

hepte onları yiyorum nasıl sececem :) çaba göstercem artık

• 2ay

çaba göstermeden olmuyor malesef. çok çay kayve tüketiyorsan şekeri azalt mesela. tatlıları da azaltmalısın. kızartmalardan uzak dur. beyaz ekmek yerine tahıl ekmekleri kullan. metabolizmayı hızlandıran besinler tüket; elma sirkesi , limon, tarçın, karabiber gibi. Biraz da spor yaparsan düzenli şekilde göbüşü küçültürsün bence :)

• 2ay

bakalım artık hayırlısı denicem görcz :)

• Abur cubur yiyo musun? :D

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Kesin bunu soran kiz kuru ama takintili

0|0
    0|0
    • 2ay

kuru değilim ya etim butum yerinde fazlada değil ama göbeğim gercekten cok fazla 3e katlanıyo :/

• süt ürünleri tüket bolca

0|0
    0|0
  • Sporsuz ollmazzz

0|0
    0|0
Yükleniyor...