Porto Oğuzhan Özyakup için nabız yokluyor Oğuzuda parlatıp satarlar sizce bu transfer olurmu?

oğuzhan özyakup bence iyi oyuncu bjk onu alarak çok iyi bir hamle yaptı. daha 20 yaşında orta sahanın ortasında ve 10 numara diye tabir ettiğimiz ofansif ortasaha,(yada hücuma dönük ortasaha) bölgesinde oynuyabiliyor. potansiyeli olan bir oyuncu. porto zaten bölye oyuncuları alıp potansiyelleri gelince satıp en iyi paraları kazanan kulüplerinin başında gelir . bence iyi bir para teklif edip alırlar tabi inşallah bjk yönetimi bırakmaz ve oğuzhan burda kalmak ister.

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• şu an gideceğini sanmıyorum ama biraz daha olgunlaştığında giderse kendisi için daha iyi olacaktır.

0|1
    0|0
    • ben fikret ormanın yerinde olsam böbreğimi satarım o adamı bırakmam :D bence yanlış düşünüyorsun porto ya giden oyunculara bakarsan patlamaya yapıp başka takımlara gidiyorlar.

• bence mütevazi bir insan portoya transfer oldum diye şımarmaz. zaten porto birçok oyuncu getiridği için bu uyum sürecini en iyi yapan takımlardan biri bence uyum sürecini atlatır ve orda dahada parlar.

• şımaracağından değil ülkeye uyum sürecini düşündüm ama hollanda da yetişmiş bir futbolcu olarak türkiyeye uyum sağlamasına bakıldığında portekize de ve portoya da uyum sağlayabilir.kendisi için hayırısı olsun ne diyelim.

Kızlar Ne Diyor 3

• Oğuzhan kalsın biraz daha Türkler'e faydası olsun,ondan sonra gitsin kendini geliştirmeye.

Galatasaraylılara selamlar!

0|0
    0|0
  • Beğendiğim genç oyunculardan..

Bence Avrupa da bir kulube gidip kendini dada da geliştimesi lazım..

0|1
    0|0
  • Daha degil bence.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• portodan teklif ettiği rakam 3 milyon

1 verseler bile satılmaz,geleceği parlak

0|1
    0|0
    • vaala satışından %30 payla beraber 3 milyon verceklerse satılır bence :D

• porto 20 den aşağı satmaz %30 u büyük para eder haklısın ama takıma hizmet etmeli

• ben şöyle düşünüyom satsalar 2-3 sezon en geç 3 sezon sonra 30 a satsalar %30 dan 9 gelse 3 de ordan iyi para ama beşiktaşın şimidlilk para ihtiyacı var 2-3 sezon sonra değil onun yerine türkyede bir takıma satılırsa zaten en kötü 8 m etse daha iyi olur daha kısa vadeli para alırlar. beşiktaşın borçları yüzünden şimdi paraya ihtiyacı var türkiye piyasasına satmak daha mantıklı geldi bana

• 2,5 vermişler sabah 2,5 a ver akşama 25 e satarlar çok acayip bir kulüp neyse kesinlikle satılmamalı

0|0
    0|0
  • sallama haber gibi

0|0
    0|0
  • Mali durumdan dolayı uygun bir teklife satabilirler ama ben Beşiktaş başkanı olsam satmazdım...

0|0
    0|0
  • Portoya giderse 2 sene içinde dünya yıldızı olur, ne yapıyorlarsa Portoda bu futbolculara..Aldıkları oyuncuların hepsi yıldız olup çıkıyor.

0|0
    0|0
    • :D hakkaten ya :D ama adamların çok iyi scout ekibi var iyi gözlemliyorlar ondan.

• bizde bir stada girsek yüzümüzü filan sürsek suyunu içsek . yüzü suyu hürmetine bizde yıldız olur muyuz acaba?

• Oğuzhan gerçekten çok iyi bir oyuncu giderse de kazanan o olacak kalırsada

0|1
    0|0
  • Porto genç bir oyuncuya talipse,o oyuncuyu ileride 35-40 m euro'ya satacak demektir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...