Spora başlamayı düşünüyorum diyet yapmalı mıyım?

175 boy 100 kiloyum spora başlamayı düşünüyorum diyet yapmalımıyım?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Bunca zaman ne düşündün? Diyetisyene git kafana göre yapma

0|1
    0|0
    • 2ay

diyetisyende birşey bilmiyor söyleyeyim spor hocası yardım eder sadece.

• 2ay

knka gatada gittim diyetisyene hayatımda bu kadar işe yaramaz bir insan görmedim agzı yoktu adamın zaten diyetisyenlerin bence spor hayatı olmalı devlettekiler birşeyi bilmiyor..

• 2ay

Ön yargılı olmamak hayat kurtarır 😉

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim benim boy 1.83 kiloda 70 falan ve ben bile zayıf olmama rağmen diyet yapıyorum. spora giderken diyet yapmazsan daha fazla kilo alırsın demedi deme.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tabiyki yapmalısın protein ağırlıklı yap dinç tutuyor insanı

0|1
    0|0
  • Tabikideyapmaslisin

0|1
    0|0
  • Diyetten önce bir hafta detoks yap. Daha sonra daha rahat kilo verirsin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• aboooo, karşim kesinlikle yapmalısın. hem de en babasından. ama öyle kafana göre ya da spor salonlarında hoca geçinen kişilerden değil de işin uzmanından almalısın diyet programını.

0|1
    0|0
  • Diyet yapmalısın kesinlikle.
    Zira fitness vb. daha çok kilo aldırır.
    Kilon 70-80 arası olsun sonra fitness başla.

Ha şu var diyete başlayarak, yüzmeye gidebilirsin. Yüzme tüm kasların çalışmasını, yağların büyük oranda yakılmasını sağlar.

0|1
    0|0
  • Gerekli

0|1
    0|0
  • Bca ve kreatin alıp spora başla, 2 aylık bir cardio ve 1 yıllık ağırlık kaldırma sürecinden sonra Mact Fitt gibi bir vücudun olur.

0|1
    0|0
  • Hocam burda sorman anlamsız şöyle düşündüm de aynaya bakınca gayet net cevabının ortaya çıkması lazım

0|1
    0|0
    • 2ay

Aksine aynada normal geliyor sadece aile baskısı

• 2ay

1.75 boy ile 100 kilo normal gelmesi enteresan.178 boyum 84 kilom var ve baktığımda cidden aşırı rahatsız oluyorum ordan yola çıkarak yorum yapmıştım

• fazla kasma

0|1
    0|0
  • diyet yapmassan sporla verdiğin kaloriyi yemekle geri alırsın. Diyet şart o yüzden

0|1
    0|0
Yükleniyor...