Galatasaray Recep Niyaz'ı alabilir mi ?

Şu an sanırım 19 yaş milli takımıyla Ukrayna'da. Fenerbahçe ile hala sözleşme yenilemedi Haziran'da da sona eriyor sözleşmesi. Galatasaray ise bir nevi Fenerin Alper transferine cevap vermek istiyor. Sizce olabilir mi bu transfer ?. Adam Aykut'la ters kadroya alınmadığı için. Bugüne kadar herkesle masaya oturdular tek Recep ile olmadı...

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasarayın Alper transferine cevap verme gibi bir davranış göstereceğini sanmıyorum Galatasaray cevabı Sahada verir

0|2
    0|1
    • Cevap vermesi aslında kreması. Recep iyi ve genç oyuncu. Messi gibi oynuyor diyorlar bu adama. Fatih Hoca'nın elinde mücevhere dönüşebilir...

• "Galatasaray cevabı Sahada verir"

• 1-2 kupa maçında izledim Recepi potansiyel var fizik açıdan güçlenirse iyi yerlere gelir

Kızlar Ne Diyor 4

• zannetmiyorum ben

0|1
    1|0
  • Olabilir ama 11 çıkmaz zaten.

0|0
    0|0
  • İnat için buna gerek yok...

0|0
    0|0
  • Recep Genç yetenekli bir oyuncu ..

Ama gerek olmadığı düşüncesindeyim ..

0|1
    0|0
    • Bu oyuncu Fatih Terim'in elinde bir Arda olabilir hatta daha iyisi. Aykut kıymetini bilmiyor. Cevabında pek değilim ileriye dönük hele ki bedava. Bulunmaz fırsat bence...

• Aykut kimin kıymetini bildi ki.

Bilemiyorum bakalım olursa hayırlısı ..

• Fenerbahçe cadı kazanı gibi. Oraya giden adam, biter, harcanır.. Gel gs ye fatih terim elmas gibi işlesin

Erkekler Ne Diyor 12

• Aziz bu elemanı bırakmaz

0|1
    1|0
  • iyi bir oyuncu tabi şimdiki hali fenerde oynayacak düzeyde değil daha pişmemiş ama fenerbahçe böyle bir oyuncuyu bırakmak istemez sözleşmeyi imzalatır. kadroda yer bulamasa bile ertuğrul gibi bir takıma kiraya veririr diye üdşünüyorum .

0|0
    0|0
  • Bence İnat ugruna böyle bir hata yapmamalıyız nerdeyse takımımızda her oyuncunun 2 yedegi var yabancı futbolcuya yönelmek daha mantıklı diye düşünüyorum alper potuk cevabını gönderdigimiz faks ile verdik :)

0|0
    0|0
  • recebi kaybederlerse kulübün başlarına yıkılacağını biliyorlar o yüzden öyle bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • bence almaz politika yapıor Ünal başkan öyle haberler çıkarttırıp febe yönetimini recep niyazın yıllık maaşını 2 milyon euro olarak sözleşme imzalamasını amaçlıyor

0|2
    0|0
  • 1 haziranda sözlemeşi bitiyor neden olmasın

0|0
    0|0
  • Saçma bir haber.

Recep Niyaz kimdir ? Basının sisirdigi ve 1 gram futbolcu tipi olmayan,halısaha topcusu.

0|0
    0|0
  • Ne aziz ne aykut recebi bırakmaz

0|0
    0|0
  • Alex birine boş yere " Geleceğin Alex'i sensin" demez, kesinlikle almalı ve feneri pişman etmeli..

0|0
    0|0
  • hiç sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Alamanı büyükse alır.

0|0
    0|0
  • Recep çok büyük topçu

0|0
    0|0
Yükleniyor...