Hislerinize güvenirmisiniz?

Ben şuana kadar ne hissettimde çok nadir şaşmıştır.

Örneğin birisiyle tanışıyorum beni arayacak diyorum ve arıyor.

Şimdide aynı şeyi eski sevgilim için düşünüyorum Şu an başkasıyla ama o kızla yıl sürse bile biteceğinden adım gibi eminim hernedense.

Siz de hiç böyle şeyler hissettiniz ve doğru çıktımı?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Evet genellikle benim de doğru çıkar ama bana geri döneceklerim ya da pişman olacaklarım her zaman doğru çıkmıyor en azından bir önceki sevgilimde böyle oldu. Bana geri dönmedi oysa emindim döneceğinden ondan öncekinde de mesela döneceğinden çok emindim 30 defa geri döndüyse azdır. En son ayrıldığım erkek arkadaşım için de geri döneceğini hissediyorum deliler gibi pişman olup ama bakalım sanırım sonuncusuna göre netlicem hislerimi bu noktada ama genellikle bir insanı daha tanıdığım an nasıl bir karakteri var netlerim ve asla şaşmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir akrep olarak hislerime her zaman güvenirim yalan söylemediğim gibi karşımdakininde bana yalan söylememesi tek isteğimdir, genelde tüm yalanları piyasaya çıkartırım ama çıkartmadan önce hep paranoyak diye hitap edilmiştir, ama yalanı yakaladıktan sonrada özür dilerimler ile hitap edildi, hislerim yüzünden yalnızım sanırım.

0|0
    0|0
  • Guvenirim hem de cok.

0|0
    0|0
  • bitince sana dönüp dönmeyeceğini hissediyormusun:)

0|0
    0|0
    • evet dönmeyecek ama içinde hep bir ben olacağım belki sadece özür diler

• ben bunlar için kafamı yormazdım keşke özür dilenecek kötü bir davranış sergilemeseydi

• he canım he ayrılır onlar bekle sen kucağına bir cocuk vermezse sevgilinin iyi :) umut işte

0|0
    0|0
    • eee birkerede şaşsın ne olcak :=)

• yok kapı açılır derken başka kapı dedim iş,ask bu herşey olabilir bende kendi geleceğimi merak ediyorum

• hayırlısı be ablacım hayat süprizlerle dolu :)

• müneccim misn nesin? ben senin hakkında ne düşnüyorum bil bakalım?

0|0
    0|0
  • 7.ci hissim çok kuvvetlidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu kadar 'kişisel' değilse de tuttururum ben de çoğu şeyi...

0|0
    0|0
  • Her seferinde, yine bitecek diyorum bitiyor..ben de fena değilim o konuda :D

0|0
    0|0
  • evet güvenirim :)

0|0
    0|0
  • histen ziyade öyle olsun isterimmm önce ve sonra hissederim ve olmuşluğu vardır

0|0
    0|0
  • 6 hissin kuvvetli bacıım ALLah'ını seversen banada bir yrdım eden mi :) ?

0|0
    0|0
    • :=) ederim tabi

• evet canım olacak

• eminmsn ?

• Fazlasıyla.. Beni nadiren yanıltırlar.

0|0
    0|1
Yükleniyor...