Popo kaldırma hareketleri?

Merhabalar öncelikle ben popo eritme degil popo kaldirma hareketleri ariyorum arkadaslar aranizda deneyen varsa lutfen benle paylasabilir mi?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• burdaki abazanları ekle biraz muhabbet et. poponu kaldırırlar...

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• plates konusunu araştıracaksın... Nasıl göstereyim buradan ?

0|0
    0|0
  • popo kalkmıyor malesef anca tıbi müdahele olabilir ama ülkemizde hiç rastlamadım slikon taktıran poposuna yurdum nsanı biraz popolu o yüzden ihtiyaç nadir çıkıyor ilk te snei gördüm zaten :)

0|0
    1|0
  • şınav çekme pozisyonunda kalça bir aşağı bir yukarı yap işe yarar belki, komando spro hareketlerinin içinde var bu. Topuklu ayakkabı işe yaramıyor mu?

0|0
    0|0
  • :D toto yanaklarını bağla , ipin ucunu da boynu na dola , toton kalkık durur :D :D

0|0
    2|0
  • bacaklarını birleştir , poponu maximum seviyede kas ve , o şekilde 15 sn tut serbest bırak. bunu 10 set tekrarla. Bu egzersiz popoyu yukarı toplar. Ama düzenli ve nizami şekilde yapman gerek bunu.

0|0
    0|0
  • tek bacağını kaldırarak, ellerini kullanmadan bir yere otur kalk, 10 defa sonra öbür bacağa geç bu işlemi 4 defa yap, hergün yap. 1 ayda olur. en başta zorlanırsın sonra alışırsın. ilk günlerde çok kasma

0|0
    0|0
  • poponu günde 100 kere hız kesmeden duvara vurucaksın hem sıkılaşır hem dikleşir dermişim :D ahsgdjhagsd

0|1
    0|0
  • Seni çok seven birisini bul övüp şımartırken tavan yapar. :)

0|0
    0|0
  • bir kaç tane abazan bunu çok güzel yapar :)

0|0
    0|0
  • havalı giyin marka giyin :))))

0|0
    0|0
  • Ellerini masaya daya .Ayağının birini geriye doğru kaldır sonra diğerini

Dirseklerini yere daya, ayaklarınının önce birini sonra diğerini havaya kaldır.

Birde step tahtası al in çık

0|0
    0|0
  • yuh öyle harekettemi varmış sonra laf ederler bırak dursun durduğu gibi

0|0
    0|0
  • yüzüstü yat, bacaklarını beline doğru çek..

0|0
    0|0
  • Turk erkekleri kaldirmiyor mu ki? =/

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...