Aramızın nasıl olduğunu söylesem gözündeki yerimi söyler misiniz?

Merhaba arkadaşlar ben KS'nizin dj'i :)

3 hafta önce tanıştığım kızı anlatmak istiyorum size, gözünde nasıl biriyim onu merak ediyorum :)

2 gün önce buluşmuştuk ertesi sabah evde olmayacağını biliyordum, benim telefonum yanımda olmadığından dolayı sadece o evde iken konuşabiliyoruz. Her neyse dün ve bugün hiç mesaj gelmedi, evde değildim dedi ama geceleri de mi gitmiyor anlamıyorum? Bu gece saat 6 gibi mesaj attı o da normal konuşma olarak sohbetimiz bir şarkı üzerine kurulmuştu ama bir soğukluk seziyor gibiydim, şarkının çevirisine bakıp bakmadığımı sordu baktım çok güzel dedim evet dedi o an konuyu değiştirip dün ve bugün mesaj atmadığın için teşekkür ederim hayatımın en güzel iki gününü yaşadım deyince ciddiye alıp bu kadar güzel olduğunu bilseydim mesaj atmazdım tamam bundan sonra hiç atmam dedi iğneleme yaptığımı söyleyince keyfimden değil diyerek tavır yaptı sizce de kavga çıkarıp beni haksız duruma düşürmeye çalışmıyor mu? konuşmak istemediğini biliyorum dediğimde neye inanmak istiyorsan inanabilirsin hiç öyle bir isteğim olmadı bunu da bil iyi geceler dedi, iki gün sonra rahatlattın bayağı şimdi mutlu mutlu uyursun dedim sorma ne kadar mutlu olduğumu dedi en son takipçilerine mutlu olduğunu söylemiş bana gönderme yaparak, şu duruma bir açıklık getirebilir misiniz çok uzun olduğunun farkındayım ama işi olmayanlar ve bu konudaki yazıları her zaman okumak isteyecek birileri vardır her bir yorum için teşekkür ediyorum

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınları einstein çözememiş biz nerden çözelim :) senin olayda duygu sömürüsü acıtayyonda olabilir.. seni sadece bir arkadaş gibide görmüş olabilir.. benim başıma gelse iki gündür keyfi yerindeydi demekki diyip keyfime bakarım.. o istediği zamanda mesajlaşmam işine baksın ;)

0|0
    0|0
    • arkadaşız zaten :) 2 gün mesaj atmayınca ben ona en güzel iki günümü geçirdim dedim ama aslında geçirmemiştim yani onun gibi sende mi ciddiye aldın :) iğneleme o ! :)

• Saçmalama çok teşekkür ederim şaka yapıyorum :D

• bende şaka yaptım kardeş rica ederim şansın bol olsun ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• aynen öyle seni umursasa veyahut sana karşı birşeyler hissetse sana karşı tavrı daha farklı olurdu. en azından bu kadar kaba degil de daha yamuşak daha alttan alır şekilde olurdu.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...