Kasada paranız çıkmadıgı ya da kartınızda sorun oldugu zamanlarda ne yapıyorsunuz? Başınıza geldi mi hiç?

Alısveris yaptiğınız zaman kasada paranızın cikmadığı ya da kredi kartında bir sorun olduğu zamanlar oldumu o an neler hissediyorsunuz ?

link

0|0
19|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Bırakırım, sonra alırım...

1|0
    0|0
  • +En son dürümcüde oldu kart geçiyor mu usta?

-Maalesef olunca verirsin kardeşim

He yarın öbür gün gene gidecem gene kart geçiyor mu diye soracam fldkglkfd

1|0
    0|0
  • iki dk ya geliyorum arabamı bağlıyolar der kaçarım.

1|0
    0|0
  • çok zor bir durum yav 200 liralık alışveriş yap sen cüzdanı evde unut sırada milyon tane adam

2|0
    0|0
  • benim 1 kere petrolde arabaya gaz alırken oldu depoyu doldurdu ama kartımın limiti yetmedi boşaltta diyemiyoz ruhsat ile kimliği bıraktım parasını getirdim ve kimlimi geri aldım :)

1|0
    0|0
  • bankamatikten kontrol etmeden hayatta alışveriş yapmam dereyi görmeden paçayı sıvarsan kasadaki zilliye reziil olursun ne gerek var

1|0
    0|0
  • ahah geçen markette alışveriş yaptım adamın post makinesi bozuk uğraş dur :)

1|0
    0|0
  • Evet oldu bir kere eniştemi aradim büyük destekcim mahcup olmadan alisverisi sonlandırmıştım:)

2|0
    0|0
  • düşürmüşüm:))

1|0
    0|0
  • bu yüzden kredi kartı benim için bitmiştir Allaha şükür artık rezil olmuyorum

1|0
    0|0
  • genelde yana yatıyor çamura batıyor :D

1|0
    0|0
  • bayılma numarası yaparım:D

1|0
    0|0
  • Gelmedi Çok şükür

1|0
    0|0
  • sezercik olurum :D

1|0
    0|0
  • Gelmedi

1|0
    0|0
  • evin yakınındaki markette geldi basıma tanıyolar sıkıntı yapmadılar

1|0
    0|0
  • gelmedi

1|0
    0|0
  • daha sonra alırım derim...ne olacak insanlık hali :)

1|0
    0|0
  • Universitedeyken 1 kere basima geldi, 5dk icinde limiti 1000TL arttirdilar. =/

Ulan ogrenci kartinin 5000 TL limiti mi olur. Bu bankalar tam bakkal dukkani ya.

2|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 19

• Ben bir kere kartımın şifresini unuttuğum için alışveriş yapamadım, ürünleri kasada bıraktım. Ben kasadayken de yanına cüzdanı almamış olan, parası çıkmayan, limiti yetmeyen insanlar oluyo. Diğer taraftan çok olağan göründüğünden, sıradan karşılıyorum, insanlık hali.

1|0
    0|0
  • Cok rezil bir durum bir sefer basima geldi

2|0
    0|0
  • hemn o anda:)

ayyy çok hastayıımm tansiyonumj çıktııı çekiiliinn demeler:))

ama hiç başıma gelmedi çok şükür:)

1|0
    0|0
  • bir çok kez kart konusunda yaşadım. üzerimde yeteri kadar nakit varsa öyle hallediyorum olmadığı zaman ayırttırıyorum

1|0
    0|0
  • Tuhaf bir duygu. Kartim olmadi kadin denedi 2 kere olmadi ben esimi arayim gelsin dedim ve son kez karti silip ben denedim oldu baska bir sevinc oluyor

1|0
    0|0
  • Bir defasında arkadaşlar ödedi ://

Yemekteydik..

Diğerinde de çantamda bozuk 3 tl buldum..aldığım bisküviyi geri bıraktım :D

1|0
    0|0
  • iki kez yasadim boyle bir olay.İlk'i markette idi, aldiklarimdan birazi geri birakmistim.İkinci olayi benzin istasyonun'da yasadim.Eftpos kullanmiyorlarmis, uzerimde nakit yoktu.Ehliyet numarami ve telefonumu rehin aldi Atm bulup para cekip gelmistim.

İki olayin kasvetini atlatana kadar kufrettim.

1|0
    0|0
  • para çekip gelirim der sinyale çıkarım.

1|0
    0|0
    • Ne havasi amk, fakirligimden bahsettim.

Yok ki bir Astra'miz arka koltugu konusturalim Samatya sahilde...

• Hiç gelmedi ne kadar param olduğunu bilirim alışverişe çıktığımda kredi kartı kullanmıyorum zaten.

1|0
    0|0
  • Benim başıma şöyle geldi. Dün gittiğimde post olmadığını söyledi, ''Nasıl yanı kredi kartı geçersiz mi'' dedim. ''Evet'' dedi. ''Ürünleri eline verdim. Yerine bırakırsınız'' dedim.

1|1
    0|1
  • hiç yaşamadım.

1|0
    0|0
  • Benim basima farklı bir sey geldi.parami kaybetmisim farkinda olmadan

otobuse bindim ,inerken farketdim paramin kayboldugunu

rezil olmusdum.centilmen bir beyfendi odedi parami sagolsun

1|0
    0|0
  • kartimda sorun ciktigi oluo, demanyetize olmustur diye jeans pantolonuma sürtüyorum kartin püsünü, sonra makineden tekrar gecirince onaylio, cok sükürrrr :)) yani özeti : param yoksa alis verise niye gidim ?

1|0
    0|0
    • Seni takip edenlerden bir farkım olsun istedim sadece...

Sorma şımarıklık konusunu, kendimden ürkmüyorum desem yalan olur :A Ama çok uysalımdır aslında :P

• Ya afedersin ama 2 ay olmus. Özel mesaj denilen birsey var dimi :/

• Afedersin @Sorancan, mausunu bileğini klavyeni gereksiz yere meşgul ettik... görmezden gel hoş gör, hor gör, aşağıla, rencide et. Böylede seviyoruz seni <3

• "bakiye yetersiz diyor."dedi kasiyer

"nakit ödüyorum hemen"

"bozuğunuz yok muydu?" dedi kasiyer

"sen de ne çok şey istiyorsun" dedim.

1|0
    0|0
  • Bir kere başıma geldi.

Ehliyetimi rehin bıraktım.

1|0
    0|0
  • her konuda olduğu gibi ihtiyatlıyımdır.gerçekten kötü durum ama bir şekilde hallederdim.

1|0
    0|0
  • hiç başıma gelmedi

1|0
    0|0
  • ikinci karti veriyorum olmadi nakit veriyorum. ama bir gun cuzdanimi unutmustum ve kuafordeydim ilk defa gittigim bir yerdi yazin zorunda kalmistim iste o gun arkadasi aradim cok resil bir durum

1|0
    0|0
  • Başıma gelmedi ama gelse bile doğal birşey bu sorun olmaz :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...