Bir kaşar var sevgilimi ayartmaya çalışan.

evet bir kaşar var sevgilimi ayartmaya çalışan. kaşar milelti işte işini biliyo.daha önce yattım ama pişmanım biri oldu diyo oysa araştırdım önüne gelene veren biri. bunları dediğini nerden biliyosun derseniz derin araştırma ile öğrendim.resmen mutluluğumu mahvetmek için uğraşıyo ne yapsam fikir verin

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• döveceksin bir temiz bidaha yapmaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• kaşar ya da değil. Sevgilin seni tercih etmiyorsa yol ver gitsin. Ha sen nasıl davranmalısın ? Sen gibi... Bırak o senle başkası arasındaki tercihi yapsın.

0|0
    0|0
  • Sevgilini dene, sen her zamanki halinde ol, sevgilinin fazla üzerine gitme ama ipleri de elinden kaçırma. Sevdiğin için bu kızla konuşmasını kıskanma durumun olabilir bunu sevgiline fazla belli etme, gözlerinde bir korku görmesin, yani kendine güven. Deneme kısmı da sen kendini bu şekilde normal ayarda tuttuktan sonra üstüne gitmeyerek çok fazla soru sormayarak sevgilinin kendisini daha rahat hissetmesini sağla, eğer normal şartlarda görüşmezse korkmana gerek yok ama sen nasıl olsa fazla soru sormuyorsun diye uyanıklık yapmaya kalkarsa o zaman yakalarsın çünkü gözlerinin üzerinde olduğunu fark etmeyecek ve kafasında bir sinsilik varsa muhakkak yapacaktır. Eğer sen üzerine düşeni yaptığın halde seni aldatmaya kalkarsa zaten bırak hiçbir şey yapma, içinde olan adam her zaman yapar.

0|0
    0|0
    • suan aldatma olayı yok ama durmuyo bu kaşar bılıyrm gozum o**** ustunde cunku

• En iyisini yapıyorsun, sevgilinin seninle olduğunu ve gelip geçici bir saçmalık olduğunu düşün. Böyle insanlar her zaman çıkabilir önemli olan sevgilinin sana bağlı kalması gerisi boş, en fazla kıskanırlar.

• haklısın

• senin erkek arkadasından güven meselesi ne denli ciddi

yani birbirinizi henüz tanıyamamıssınız anladıgım kadarı ıle

erkek arkadasın gerekli yanıtı hal ve hareketı sergıleyemezmı o bahsi geçen 3. şahıs için

bunları yüz yüze konusarak nasıl tutum izlemeniz gerektiği konusunda hem fikir olursanız ortadan kalkar bu ufak sorun

0|0
    0|0
    • ya bn ona guvnıyrm ama o kadını anlatamıyrm sıze kafasında oyle senaryolar yazıyokı degısık bırı

• anladm ama huzursuz oluyrm

• Huzursuz olman erkek arkadasını elinden alma endişesi

sakin ol

eğerşu anerkek arkadasın senleyse senı tanımıssa senı seçmişse

sen zaten 1 adım öndesin

sadece yapacagın sey

erkek arkadasınla bırbırınızı ıyı çözümlemenız

bunlar sizin için bir sınav

bırbırınızı daha ıyı tanırsınız

sadakat ve bagımlılık bu tür şeylerle daha ıyı ortaya cıkar

• nebiliyorsun yatmadığını, hiçbir erkek bu fırsatı kaçırmaz. nerden mi biliyorum ben de erkeğim.

0|0
    0|0
    • ne olck pekı

• onunla bıseyı yok kı ayrıcaşu anuzerıne gıtmıcem aılevı sorunları var erkk arkımın

• tamam o zaman

• sevgilin kimi seviyorsa onu seçsin. ayrıca onunla yatan sevgilin masum değil.

0|0
    0|0
    • yatmadı ama durmuyo o* bnı bıle eklıyo faceden dusun

• oluruna bırakcan baktın kaşara doğru gidiyor sevgilin bırakcan gitcek zaten seni hak etmiyordur

1|0
    0|0
  • Suç sevgilinde bence .

1|0
    0|0
  • Sevgilin adamsa niye terketsin ki bir kaşar için. Değerin bu kadar mı yani...

0|0
    0|0
  • Sakın erkek arkadaşına önüne gelene veriyormuş deme.! Bırakır seni :)

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşına güvenemıyorsan neden onunla bırlıktesın liseli?

0|0
    0|0
    • erkk arkıme guvnıyrm ama kasarı bılıyrm bız defettıkce tepemızde

• erkek ardaşına araştırma sonucunu söyle. ve onu nasıl sevdiğini sürekli olarak anlat

0|0
    0|0
    • yok onu bn demıcem onu ortaya cıkarcam. sıklemıyrm onu oyle udusuncek. o bnı bılıyo

• bana yönlendir :))

0|0
    0|0
    • ne yapcan namuslu ayagında takılıyo ama

• nasıl olcak o

• bu siteden olur mesala bahset biraz dediğin gibi biri ise hemen atlar

• Merak etme işini görür bırakır onu.

0|0
    0|0
    • o onu bırakırda bu kahpe bırakmıo

• bana yönlendirsene aynı şehirdeysek.sevgilindende uzak durmuş olur bende eğlenmiş olurum

0|0
    0|0
    • mantıklı

• ist

• ahaha tamam işte bende istanbuldayım:D yapalım mı böle bişi?:D sardırcam kendime koşsun dursun peşimden:D

• ona bir şans ver belki birşeyler öğrenirsin. :*

0|0
    1|0
    • bn yeterınce bılıyrm hayatıdakını mutlu etmeyı. evlenmeden onune gelene vermek marıfetse buyursun. o sımdı alanı yoksa kımı kafaya alırsam kardır dıyo

• yalaya yalaya bitirecek değil ya sevgilini belli ki aç sevişiversin canım ne olacak... sen elinde tutabildikten sonra bişeycik olmaz.

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayatta sevgilinin karşına kaç milyon tane kaşar çıkacak biliyor musun sen ? Kaşarlala uğraşacağına gözü seninle doyan bir erkek arkadaşı seç bence kendine :)

0|0
    0|0
  • o kasar dedigin kiz sevgilini ayartabiliyorsa düsün kimde suc...?

sevgilinde terslesin asiliyorsa? kiz degil sevgilin kasar bence muhattab olmasin ozaman

0|0
    0|0
    • muhattap olmuyo faceen eklmıs sılmıs defakarca banada arkadaslık ıstegı attı pes etmıyo. ayratamıyo o anca verıyo elaleme

• Ne yapa bilirsin ki... son noktayi sevgilin koycak. Sen cirpinsan veya onu mutlu etmek icin herseyi yapsanda o isterse istedigini yapar.

0|0
    0|0
  • Sevgiline guvenmiyorsan problem iliskinizdedir zaten, al karsina adami konus rahatsiz oluyorum kizdan diye. Milletin cinsel yasamini arastirip aman soyleymis aman boyleymis demenin mantigi ne anlamiyorum. Sonra kadin cinsel obje. Hem cinsi yuzunden oyle yine iste.

0|0
    0|0
    • hahahah guvnıyrm o cınsel obje olarak kalsın

• bn ona dıyrum bısey o baska hıkaye yazıo paranoya bırısı o yuzden bnı rahatsız edıo yoksa dısarısı karı dolu takıntı var mıyok ama bu hasta

• O vakit ben sana birini bulurum de sal basina en abazasini

• ilişkisine güvenen insanların kafaya takıcağı şeyler değil bunlar. seni kişsel olarak rahatsız ederse sen cevabını verirsin, sevgiline ne diyorsa o cevabını verir. yoksa daha önce kaç kişiyle beraber olmuş sizi ilgilendiren şeyler değil.

0|0
    0|0
    • oyle ama elımde dıl. yoksa anneıs babası bnı cok sevıyo

• ona yapılcak bir şey kalmamış sen yanındaki adamın gözlerini kör et kör et ki başkasına bakmasın senden başkasını görmesin

0|0
    0|0
    • ne yapcam kafayı yıyrm aklıma bısı gelmyıo

• pekı

• kasarmı olıyım dısılıgımı gosterıpte 3 yıldır temız halımle kaldım bn onu cok sevdıgım halde

• ben olsam kafasına levye geçirirdim...

0|0
    0|0
  • Adam olan ne yatar, ne de seninle onu mutahatap eder.

0|0
    0|0
Yükleniyor...