Facebookun kapanmasını istiyorum bana katılanlar var mı?

bu face bütün ilişkleri olumsuz yönde etkiliyor dürtmeler takip etmeler mesajlar falan face olmasa ne güzel olur ilşkilerde sorun olmaz böyle kıskançlıklar olmaz yok eski seviglisini takip etmiş yok fotografını begenmiş v.s yok şifresini vermeyince sorun oluyor bence face kapatılsın

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• aynen tatlım facebook ve bunun türü şeyler kapatılmöalı bu facebooku kuran adam kac bin kişinin ahını aldı bu bir gerçek işte bu tür şeyler yokken hersey ne kadar iyiydi insanları mahvetti kimse kullanmasını bilemedi erkekler istisnalar dışında oradan kız bakıyorlar fotosu güzelse akılları kayıyo en basitinden ben sevgilime ilk zamanlar kapattrmıştım facebooku gizli başka açmış okey oynuyo sohbet ediyo arkdslarının kızların fotosunu begeniyo ya da onlar onunkini begeniyo kafam karışıyor iğreniyorum şu facebooktan seksenleri düşünüyorum ne kadarda güzelmiş seven sevdiğini görmek için penceresinin altında beklermiş şimdi kamerasını acıyo oh önünde olmaz böyle şey kac kişinin evliliği bitti bu yüzden bir çözümü olmalı bunun adamın ilk askı var diyelim araan 15 yıl geciyo adam evleniyo facede kızı görüyo aklı kayıyor çok saçma olmamalıydı bu face twitter

2|1
    0|1
    • çok dogru canım face çok saçma sapan birşey

• bnde kullanmıyorum gereksz buluyorum

• :)):)

Erkekler Ne Diyor 9

• arkadaşım face sadece bu işin meşhur olmasını sağlayan site. Zaten face benzeri siteler internetin çıktığından beri var. Face kapanır öbürü öne geçer millet alıştı bir kere. Yani bu işin dönüşü yok.

1|0
    0|0
  • kardeşim üye olmazsın girmezsin olur biter. bıçak dayayan yok ki girin diye. Sen marka değerinin kaç milyar dolar olduğunu biliyor musun?

Kapatacaklar :)) güldürme beni. bir ülkenin kasasındaki altın rezerv değeri kadar değeri var burdan anla

1|0
    0|0
  • Eğer kıçı kırık bir site yüzünden ilişki bozuluyosa ortada gerçek bir ilişki yok demektir .

1|0
    0|0
  • Kapatılsın

ama...

Nasıl ki herşeyi şekillendiren niyetlerimiz var

gerek sanalda gerek reel hayatta bu niyet şekillendirir olan biteni

Kapatılması çözüm değil

Aldatma ve bir başka kötü niyete girmiş insan bunu farklı yollarla da yapabılır.

1|0
    0|0
  • facebook dan dolayı ilişki bozuluyorsa zaten o ilişkinin bozulası varmış facebook ile alakası yok kişilerle alakası var.

1|0
    0|0
  • tv de insan ilişkilerini yok ediyo. telefonda azaltıyo, internet hepten öyle, yapcak bişe yok. o zaman hepsi kapansın. ya da herseyi bırakıp varoşlara dönmek lazım imkanlardan uzak v.s. bilinçli kullanmak lazım..

1|0
    0|0
  • sadece sohbetini kullanınca sıkıntı olmuyor.

1|0
    0|0
  • ben kapanmasını istemiyorum

1|0
    0|0
  • valla 1 senedir dondurdum sözlümde dondurdu sıkıntı yok :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• birbirinin sosyal yaşantısına müdahele eden çiftlerin ilişkilerine son vermesi daha mantıklı geliyor bana.

2|0
    0|0
  • yok abi facebook kapanmasın lan. beratım beni hep görüyomuş görüyomuşta faceden bulmuşta öyle şey oldu aramız ben öyle buldum onu. bir bakıma p**evenk oluyor facebook ama olsun abi . güzel şey facebook. beratımla tanışma kaynagım. kurban olurum ben ona :DDD

1|0
    0|0
  • sen üyeliğini kapat geri kalanda naparsa yapsın balım :)

1|0
    0|0
  • aslında iyi olur kapansa

1|0
    0|0
  • dondur o zaman canım :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...