Ya Biz Çirkin Erkekler Ne Oluyoruz

Yakışıklı erkeklerin genelde çok güzel sevgilileri olur.

Çirkin kızların aklı her zaman yakışıklı erkeklerdedir.

Eşleşmeye bir göz atalım,

Yakışıklı Kız==Yakışıklı Erkekler çıkıyor.

Çirkin Kız== Yakışıklı Erkek arıyor. -Bi Şekilde Buluyor-

Dışarda Çirkin erkekler kalıyor.

Bu edamlar ne yapıcak biri bana söyleyebilir mi :)

Ben 21 yaşındayım çok güzel sevgilimde oldu normalde ama bir senedir yok :D Çirkin miyim bilmiyorum amma çevremde ki çirkin erkeklerin çok fazla şansı yok eğer çok fazla parası yoksa,

Why ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• aynisini kizlarda düsünüyodur kesin

güzel kiz (güzel)erkekle cikiyor

cirkin erkek güzel kiz ariyor ve bir sekilde buluyo

biz cirkin kizlar ne edek nere gidek :D

0|0
    0|0
  • yakışıklılık olmazsa olmaz bişey değil. herkesin güzel bir yönü vardır kimisi yakışıklı kimisi karizmatik kimisi zeki olur vs. o dediğin tez için de adriana limanın kocasına bakmanı öneririm. bide yakışıklı kızlara çirkinler bile bakmıyo emin ol :(

0|0
    0|0
  • yakışıklılığa bakıyosa karşıdaki def et boşver

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yakışıklı kız istemem.

Benden yakışıklı olsun istemem çünkü.. :D

Para pula tamah eden kişiden zaten hayır bekleme zaten. Ama..

Bazı kişiler vardır ki zor bulunur. Onlar çok nadir çıkarlar karşına. Hiç beklentisiz sever seni ve bu yeter onun için. Bu tür kişileri bulmak zaman istiyor inan yok değil. Yakışıklılığa çirkinliğe bakmıyor bu durumlar.

0|0
    0|0
  • Her şey tip demek değil yanılıyorsun, dil ve maddi güç çok ama çok önemlidir. Bu devirde en iyi iş götüren şey paradır aslında. Misal tiki ayağına gezen bazı kızların yanında ağır tarzda giyinen sakallı, bıyıklı koca adamlar var. Kötülemiyorum ama bazı kızlar mankenden daha iyiyken yanında gezdiği koca adamlar hiç yakışmıyor yani sadece tiple olmaz bunlar.

0|0
    0|0
  • bizim buralarda güzel kızların, tipsiz ofsayt kılıksız sevgilileri var kanka.diyoz ya hep şu güzelim kıza bak bide yanındakine diye.. o güzelin yanındaki olmak umuduyla yaşıyoz işte..bazen hayat manuel işte

0|0
    0|0
  • Selamın Aleyküm Çirkin Kardeşim,

Sana katılmıyorum çünki , bende çirkin sayılcak tiplenim dicem olmucak kanka en iyisi sana çirkin tesellisi verim yakışıklılığa bakıyorsa yolla gitsin

0|0
    0|0
    • ben aşk aramıyorum patron maksat gezmeye arkadaş olsun ne yapam ben aşkı

• o zaman çene yapcan çene çene çene çene çene konuşmayı öğrencen etkilemeyi ağzının içine bakıcaklar sen konuşurken kızlar

• Yakışıklı kızlar benden uzak dursun

0|1
    0|0
  • evet biz çirkinlere yokmu sahip cıkan :P:P:P

0|0
    0|0
  • her yakışıklı kızın göynünde bir aslan yatar

0|0
    0|0
  • çirkin erkek yoktur fakir erkek vardır paran varsa hep liks kullanırsın seni karizmaymış gibi gösterir. lüks ürünlere sahip olursun böylelikle de erkeğin aslında çirkini olmadığını bir kadının geçmişi bir erkeğinde geleceğinin önemli olmuş olduğunu anlarsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...