Siz olsaydınız ne yapardınız ?

arkadaşlar sevgili facede eski çıktıkların durmlarına fotolarına baktığını öğrendim siz olsaydınız ne yaparadınız Normal bseymi?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• kusura bakma dicem bunu şerefsz bunlar harbiddeen serefsz gerizekalılar ya unutun da cıkın bizlerle ya da kimseyle cıkmayın tamam belki normaldır bakması sinir oluyorum şu eski sevgili merakında bulunan kız veya erkeklere eskimiş bitmiş gitmiş sanane ki artık ne bakıyorsun aşıksan niye bizlerlecıkıyonuz sadewce meraksa etme merak cok mu lazım bakınca merak gecmezki o gün böyledir yarın baska sekilde facede olur yinemi merak edip bakacaksın nefret edyrm

0|1
    0|0
    • agzıma geleni soyledim Beni ne kadar sevdigine biliyorum ama niye o eaki cktklarn duvalrlarna bakiyordu onu anlamş degilim cok pisman oldugunu soyluyor nasl affederim?

• herkesin ilişkisi kafa yapısı farklı eger bir kere yapmışssa pişmanda oldu ise affet ama benimki bir kere baktı ses cıkarmadım aradan iki ay gecti yine baktı yani alışmış kudurmuştan beter oluyo bazende sevgisine inanıyorsan son sans ver

• Bende oyle dusunuyordum Herseiyle son sans vericem tesekur ederim.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• SEnde bak bakalım ve karşılında verdiği tepkiyi ölçersin ona görede karşılık veririsin

Yani onun bakması ona göre normal bir durumsa sana tepki göstermez ama normal değilse sana tepki gösteriyorsa bu nedemek oluyor unutmamış demek oluyor ona göre bir katartışma açarsın olur biter :)

0|1
    0|0
  • Baksın araştırmaları yapsın

0|1
    0|0
  • Facebook olmadığı için sorun yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...