Erkekler bu soru size :D

rövaşata nasıl çekilebilir nasıl yükselmeli nasıl vurulmalı havaya doğru zıplayamıyorum korkuyorum :)

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikli olarak bacaklar esnek olmalı yoksa fazla zorlanır liflerini kopabilir ya da başka bişeyler olabilir. öncelikle zıplamadan vurman lazım vole gibi düşün tek farkı kaleye arkana dönüyon . ayağını yukarı kaldırıyon.böyle vur zaten kendi bacak boyundan aşşağı bırakıyon kendini korkmassın. biraz böyle çalışarak geliştir kendini. tabi bu hareket için pozisyon alman çok iyi olmalı ve orta açan arkadaşın çok iyi olmalı .zor bir hareket usta forvetler bile bazen yapamıyabiliyor. denemeyi bırakma baktın böyle vurabiliyon zıplayarak vur . çim sahada zıplıyon zaten pek bişi olmaz . olur diyceksen traceur tekniği dene yere düştüğünde sola ya da sağa doğru dön yüz üstü şekle gel ağrı olmaz olsada az olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Futbolda beğendiğim, en güzel hareketlerden biridir..

Erkeklere sordun ya ondan cevap veremiyorum ..

Not : Şaka nan şaka harbiden nasıl çekiliyo bilmiyorum..

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bu biraz zıplamayla da alakalı değil mi,fitness yapmak gerek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kaleye sırtını dön, top baş hizasında olmalı..

göğsünde kontrol edip vurduğunda daha afilli oluyor :)

1|0
    0|0
  • Herkesin isi degildir,acıkcası bende cocukluktan beri hep rövasa-vole-ucan kafa gibi akrobatik hareketleri korktugum icin yapamadım.

Benim halı sahada yapamadıgım bu hareketleri,beton zeminde yapan arkadasım vardı.

Genel olarak Esneklik isi,Vücudunun esnek olması gerekiyor ve düse kalka vücut acıya alıstıgı icin zaten bu hareketleri cekecek eleman,bir tarafım acırmı diye düsünmüyor.Anlıyacagın cocukluktan itibaren bagısıklılık kazanmıs insanların cekecegi bir hareket.

0|0
    0|0
  • Aga şağ la vyrcaksan sol tek ayak üzerine dur birden kendini at geri vurda zirlama herkez röveşeta aatacak die bir kural yok

0|0
    0|0
  • oyuna kendini ver hırslı oll sonrası kolayyy.

0|0
    0|0
  • çekerken ellerini aşşa doğru sal sırtın kütürdemesin ciğerlerin ağzından çıkmasın aman :p

0|0
    0|0
  • En son hatuna çektim uzanmama gerek kalmadan :-)

0|0
    2|1
Yükleniyor...